Doi pacienți răniți, în urma unui incendiu la spital. Un pacient a dat foc intenţionat la o saltea din salon
La Spitalul din Aleşd, judeţul Bihor, a fost panică azi-noapte, după ce un pacient a dat foc intenţionat la o saltea din salon. Flăcările şi fumul i-au speriat atât pe medici, cât şi pe ceilalţi pacienţi.