Sport

Generația de Aur a aterizat la Cluj-Napoca - FOTO

  



 

Componenții Generației de Aur au aterizat la Cluj-Napoca și vor avea vineri, pe Cluj Arena, antrenamentul oficial. 

 

Cei care nu și-au luat bilet pentru meciul dintre Generația de Aur și cei de la Barca o mai pot face încă. Vezi AICI detalii.

 

De la ora 16.30, este programat antrenamentul oficial al Generației de Aur, deschis publicului, urmat de o sesiune de autografe.

 

De la ora 17.30, Barca Legends va susține antrenamentul oficial, iar fanii vor putea si ei să ceară autografe

 

Meciul dintre Generația de Aur și Barca Legenda va avea loc sâmbătă, de la ora 19.00.




15-6-2018, 13:43
65 vizualizări
41 comentarii
Bravo17-6-2018, 6:33
Spectacolul a fost excellent ! Degeaba se chinuie pe aici niste nenorociti sa picteze alta "realitate" si sa arunce rahat cu orice pret si de jos(de la nivelul lor) in sus ..
pe aici excellent17-6-2018, 18:22
Cei bre slugoi dragnist dancila ai vinit la cluj sa bagi zazanie da n-uti mere ca pe aici il iubim pe Boc si va luati a 3 a cizma mereti la bucale napoi la firea vosta ma cacanarilor ma
andi @pe aici excellent17-6-2018, 18:56
Ce mocan imbecilizat esti!
Vezi daca te-a trimis ma -ta la produs in timpul orelor de Limba Engleza?:))
@andi17-6-2018, 19:02
Eram chiar cu ma.ta in acel timp, eu i- am arătat cocoșelul și ea mi l-a mâncat după care a venit javra nimănui și te-a procreat pe loc.No asta-i adevarul, suna-ma și-ti spun de Azorel mai multe.
pt "pe aici.."17-6-2018, 19:05
complet de acord cu tine dar esti si tu de acord cu noi ca Sile ne sooge poola ?
@17-6-2018, 20:18
Daaaaaaaaaaaa!
microbist17-6-2018, 5:19
Stadion plin!!
Ionica16-6-2018, 6:22
Nu avem spitale si azile de batrani si ne permitem astfel de arogante?
Fanica16-6-2018, 17:00
Nici autostrazi nu avem! Nici salarii ca in Vest!! Cum de ne permitem?
Janos16-6-2018, 18:21
alo Boc , se vedehe , se audehe ?
cum a fost ?15-6-2018, 19:44
S-a strigat Jos Emil Boc ?
Sile15-6-2018, 21:11
In vagin, nu s-a auzit nimicccccccc?
Sile15-6-2018, 18:05
In sfarsit mai ies si eu din casa si ma duc la un meci ca de atata stat pe scaun la scris comentarii nu imi mai simt picioarele. Merg sa dau fuguta repede sa iau niste seminte sa am ce sparge pe stadion in timp ce ii multumesc lui Boc pentru asa meci frumos.
Eu15-6-2018, 19:34
Acum imi placi tot mai mult. Păcat ca sunt fata.
Sile15-6-2018, 23:22
Mai oameni, mai clujeni, dupa inca o zi plina in care am postat iar la greu, ma pui sa ma culc acuma. Sub perina am poza marita a lui Boc si bineinteles, sapunul cel bun. Ma voi visa din nou cu Primarul Clujului, cu el, cu Boc, in aceeasi faimoasa camera de hotel, unde il voi freca pe Boc sub dus cu sapunul pana i se vor aburi ochelarii! Ii voi scoate ochelarii si impreuna ne vom lasa pe vine in cada de baie, unde vom face impreuna iar bulbuci, si mai multi ca noaptea trecuta! Noapte buna!
dan16-6-2018, 2:28
astia 3 de mai sus sunt 2 toante(Eu si copia asta cu vagin a lui Sile),mai rasfirati fetelor ca sunteti ridicole,n-aveti vorbele lui Sile,jalnicelor.
dan=Sile16-6-2018, 5:13
Sile, tu esti cel care postezi sub numele 'dan' -din disperare, deci se demonstreaza ca tu esti cel mai jalnic.
Mo can16-6-2018, 6:13
Deci, recunoști Sile Cs TE CULCI CU BOC, și te scoli cu dansa-n gura?
Mo can16-6-2018, 6:16
Ca te culci, sa înțeleagă Sile bine.
dan16-6-2018, 17:59
mda,au venit alte 3 toante deghizate dupa ce am postat eu,acuma pe bune,cum de va lasa sotii vostrii sa stati aici ore in sir,sa postati comentarii si sa va mangaiati pasaricile atunci cand va raspund?chiar nu inteleg:)
@dan16-6-2018, 18:31
Ne lasă pt ca le plac femeile.
Omg16-6-2018, 20:34
Vostri cu un i taranus analfabet. Se vede ca votezi cu psd
@Omg17-6-2018, 1:12
pune "i" intre ghilimele,proasta satului care da lectii
Hopaaa15-6-2018, 17:59
Un meci deosebit. Un nou eveniment sportiv deosebit la Cluj. Pt ca avem infrastructura sportiva, stadioane si sali polivalente. Cele mai tari din tara. Respect Boc!
......15-6-2018, 17:36
O zi intreaga si aveti 2 stiri noi! Sunteti jalnici. Nu ma mira ca celelalte site-uri incep sa va depaseasca.
Stefan15-6-2018, 17:25
Nu-i bai că Boc "a reuşit", cu o întârziere de 5 ani, să finalizeze parkingul de pe str.Negoiu. Are gagiul suporterii lui. Tot înainte, tovarăşi!
Petrica15-6-2018, 15:44
Datorita domnului primar am ocazia sa vad live Barcelona. O ocazie unica in viata. Respect domnule Emil Boc!
Pomohaci15-6-2018, 15:55
Respect si din partea mea. Un primar performant, rezultatele se vad. Mai putin de alexosugaci.
Mo can15-6-2018, 16:08
Iar in caz ca nu vorbesc limba, li se va traduce si portughejilor de la Barca cam ce inseamna JOS BOC aici pe la noi pe la Cluj!! Asta vor oamenii!
Rachitelos15-6-2018, 16:13
Am uitat sa spun ca in tarile cu democratie avansata ca cea din care provin cei de la Barca, vointa populara se respecta, nu ca pe la noi la Cluj! Deci va conta ce se striga pe Arena, doleantele clujenilor! Respect!
Hmm15-6-2018, 17:04
Viniturile sunt maine la sapa in satul natal. Clujenii cu drept de vot au decis cu 70% in favoarea lui Boc!
hopaa15-6-2018, 23:24
@Hmm - Aici chiar n-ai nimerit-o pentru ca fix stapanul tau Boc e de la tara. Rachitele iti spune ceva tarane?
Mo can15-6-2018, 15:08
Vor avea o mare surpriza: in tribune se va striga JOS BOC!! Pentru ca ne-am SATURAT!!! Aceasta este ADEVARATA atmosfera generala a Orasului, asta simt oamenii!
cipri15-6-2018, 15:32
Fi serios omule! De unde ai scos-o si pe asta. Nue Boc D-zeu pe pamant dar ca primar e multumitor. E loc de mai bine dar macar nu e ca si c**** aia din Bucuresti.
Hopaaa15-6-2018, 15:39
Boc este aplaudat peste tot. Vezi meciul de fed cup cand a aparut alaturi de halep in uralele celor 10 000 de spectatori.
Mo can15-6-2018, 16:05
Cel care te intitulezi Hopaaa, ma slugoi bochist, scoate-ti mai intai capul dintre bucile Bocului, oamenii nu mai pot!
Nu ma intereseaza15-6-2018, 14:12
ha? ce treaba au astia cu Boc?
Eu15-6-2018, 14:40
Clujeni, in strada, astia or venit sa-l doboare pe Domnu Boc la ora 19 la statuie
dan16-6-2018, 7:55
Au ajuns la mădularul căluțului? Au loc toți?
hopaa15-6-2018, 23:22
@alin Boc e de vina ca esti tu sluga lui?
Dan15-6-2018, 23:24
Nu . BOC e de vina ca a organizat evenimentul !