Image 1 of 42

Divertisment

Record de public la UNTOLD 2018, în ziua a treia: ”Festivalul UNTOLD mi-a schimbat viața!” - VIDEO

  



 

Peste 92.000 de oameni au participat la cea de-a treia zi a festivalului UNTOLD.

 

Unul dintre cei mai așteptați artiști ai serii a fost Steve Aoki. Artistul a fost prezent și la ediția de anul trecut și a rămas impresionat de publicul din România. Steve Aoki a respectat tradiția și și-a răsplătit fanii la final cu 13 torturi delicioase.

 

„Festivalul UNTOLD mi-a schimbat viața! Anul trecut ploua cu găleata, era 7 dimineața și publicul totuși nu pleca acasă. Atunci am înțeles ce înseamnă când un român spune CAKE ME! E impresionant! E măreț ce se întâmplă la Cluj! E magic!”, a declarat STEVE AOKI. 

 

Pe scena principală au urcat aseară și DIMITRI VEGAS&LIKE MIKE, aflați în topul preferințelor fanilor festivalului UNTOLD. Prezenți la fiecare ediție a festivalului, cei doi dj au creat deja o legătură strânsă cu fanii din România. Stadionul s-a transformat aseară într-un ring de dans sincron alături de Dimitri Vegas&Like Mike. Cei de la THE PRODIGY au făcut aseară un show incredibil pentru zecile de mii de fani aflați în stadionul Cluj Arena. Hituri cunoscute ca și “Firestarter”, “Breathe”, “Out of Space” și “Smack my bitch up” au răsunat aseară live de pe mainstage-ul UNTOLD.

 

Pe scena principală a festivalului UNTOLD au urcat în a treia seară Mark Azekko, Subcarpați, The Prodigy, Danny Avila, Alesso, Dimitri Vegas&Like Mike și Steve Aoki. Pe celelalte scene au concertat alți peste 40 de artiști: Loco Dice, Steh Troxler, Dope D.O.D, Flux Pavilion, Andy C, The Glitch Mob și mulți alții.

Show-urile lui Mark Azekko, Subcarpați, Danny Avila și a lui Steve Aoki au putut fi urmărite live pe pagina de facebook a festivalului UNTOLD, pe canalul YOUTUBE, pe PRO TV Plus, pe KISS FM și sunt retransmise integral pe MTV România. Și ultima zi a festivalului va fi transmisa live pe canalele mai sus menționate.

 

PRO TV va transmite în premieră, live, concertul lui ARMIN VAN BUUREN de la festivalul UNTOLD.

 

Anul acesta, în premieră pentru Romania, PRO TV va transmite UNTOLD LIVEArmin van Buuren. În noaptea dinspre duminică spre luni, de la 02:15, Armin van Buuren va ajunge în casele tuturor românilor care își doresc să simtă atmosfera unică de la UNTOLD. În 2017, celebrul DJ a mixat timp de 5.5 ore, fără nicio pauză, show-ul sau de la UNTOLD fiind în fiecare an unul din cele mai așteptate concerte din România.

5-8-2018, 16:09
134 vizualizări
17 comentarii
Micul boc6-8-2018, 22:07
Auzi dom'le! Cã Untoldul i-a schimbat viata! Care viata mã întreb?
Firea Primar in Cluj!7-8-2018, 8:56
aia pe care tu nu o ai ;)
Feil6-8-2018, 11:29
DROGATILOR MARŞ
comaniu6-8-2018, 11:12
"mulţi dar proşti..."!
în Olanda, oare când va fi Untold?...sau ăia au deja minţile spălate!?
scuzaţi-ne clujeni!
n-am ştiut c-aveţi un primar atât de pervers şi viclean!
.6-8-2018, 8:53
M U I E Madalina Neacsu!
sofer6-8-2018, 6:59
S-a terminat balciul asta de prost gust, eliberati strazile, nu va mai balanganiti prin oras cu masinile, mergeti acasa la voi!
omg6-8-2018, 2:45
a prins mircea rus 2 infractori. unul avea un cutit de taiat gratarul la masa si altul 2 pastile de somnifere. mare captura. bravo militiei. zic aici ca dincolo sunt blocate comentariile la marea captura ;)))
ionci6-8-2018, 1:50
bravo domnule boc. tomorrowland un fel de zilele aiudului pe langa Untold. respect
Ion A.6-8-2018, 3:14
normal! belgienii nu accepta sa li se cace in cap turme de neispraviti, pe cand clujenii da
Mara7-8-2018, 19:35
BRAVO ionci!!!!!!
Aici suntem de acord!!!!!!!!!!!!!!!
Belgienii SA MAI ASTEPTE MULT SI BINE PANA O SA VADA "UNTOLD" acolo ADICA NEVER!!!!!....OLANDA LA FEL!!PROBABIL ACOLO "MORILE DE VANT " LE-AU "FLUTURAT" CREIERII DE NU POT ORGANIZA ASA CEVA!!BRAVO CLUJ!!!!BRAVO --<ROMANIA>> (CUM A REPETAT DE MULTE ORI BLACK Eyed PEAS"!..I!!!..Altii sunt mandri sa vina aici DE PRIMA DATA,UNII NU APRECIAZA CE AU AICI ,<ACUM>SII dintotdeauna (festivalului)!!
SI "DESTEAPTA" INA SA INVETE LIMBA ENGLEZA APOI SA COMENTEZE!!!!!!.....
Am m-ai spus DOR CINE PARTICIPA,CINE VINE AICI,CINE DANSEAZA AICI ,CINE SIMTE MUZICA ASTA,SAU O RICE SUNET DIN EA STIE CE ENERGIE ELECRIZANTA,CE ATMOSFERA POATE FII!-CA DOAR NU ESTI SINGUR PE STADION,BEI SUC SI DANSEZI SINGUR!--CI MII DE OAMENI DAU ATMOSFERA,SENZATIA ENERGIA PE PARCURSUL UNUI CONCERT!!
--CINE NU A FOST ACOLO SA TACA!!----CA VORBESTE "PE LANGA" SI DEGEABA!!!!
-----TRAIASCA UNTOLD!!!!!......TRAIASCA -MUSIC (TRANCE) FOREVER!!!!!!!!......
Ina5-8-2018, 20:20
"Atunci am înțeles ce înseamnă când un român spune CAKE ME!" Cred că vroia să spună "cacă-te pe mine".
În vreme ce alții ne transportă averile înafară și lațul se strânge pe gâturile noastre, noi ne distrăm.
Stefan5-8-2018, 21:27
Ai dreptate, Români are nevoie de o nouă lege electorală prin care minorităţi de 5000 sau 6000 de cetăţeni să nu mai aibă reprezentant în Parlament. Este o aberaţie. De asemene, pragul electoral trebuie ridicat la 8 %.
Vio6-8-2018, 3:23
Vad ca iti plac astea cu c acatul pe tine, hai ca ma c ac si eu pe tine...
Mara8-8-2018, 23:17
DA!>>>>ESTI "DESTEAPTA" CA OAIA CAND SE CACA IN LAPTE!!"
joe@intelijentu5-8-2018, 18:51
mandrete, un dj de talia lui Steve Aoki a asteptat o viata intreaga sa prizeze in Romania. Wow, mare tare Romania asta, tara lui papura voda. Ba cretinoid, Romania are imaginea pe care o are datorita celor ca tine ma cretinoid, ma psdist cretin, ba, mori odata cu toata sleata ta de idioti.
joe6-8-2018, 14:43
cocalare,tocmai din cauza celor ca tine are imaginea proasta,pt ca nu respecta niste reguli elementare si apoi iesi ca peezda in strada ca coruptie,ca aia si aia,imbecilo