Divertisment

Poliția Română, glume la Electric Castle: Aveți grijă ce „pastile” luați!

  



 

Poliția Română își face imagine pe Facebook pe ”spatele” Electric Castle 2018.

 

Ne-am pregătit încălțările pentru #ElectricCastle, singurul festival unde ploaia a devenit marcă înregistrată! Un avantaj este că puteți dansa în ploaie, ceea ce este foarte frumos... însă, dacă răciți, aveți grijă ce „pastile” luați!

 

Considerăm că v-am informat!”, relatează polițiștii.

rsz_jidvei-must2018-bannerweb-144dpi_728x90_2.jpg
18-7-2018, 21:45
3474 vizualizări
19 comentarii
asd20-7-2018, 9:42
cum arata cotofana aia din poza :))
cotofana21-7-2018, 18:16
Iarta-ma domnu' Elvis Pitt Alain Delon, natura nu e perfecta cu toti, de exemplu matale ti-a dat o fata placuta dar minte putina, la altii viceversa.
Bota etno20-7-2018, 6:21
Hai fiti sinceri , nu poti sa asculti asemena. tampenie de muzica fara sa ai ceva in cap.
Criculae19-7-2018, 21:06
Gluma, negluma... au dreptate. La EC si Untold se iau pastile si prafuri la greu.
Moc an19-7-2018, 21:37
Dar tu , ce iei , de unde știi tu , mâncate-ar mascatii de la crima organizata.
gore20-7-2018, 9:44
Mocofane, tu esti undecoveru BCCO de te intere asta? Esti o sticla ruginita .
Eu20-7-2018, 12:21
Nu mai, sunt cel in fata căruia te-ai c**** pe tine cand langa tâmpla ti-am pus o țeava ruginita, de se ruga ma.ta sa te iert.
aha...20-7-2018, 15:50
Ba Criculae, no ia tu cu mir la moaste si doneaza pentru catedrala prostirii neamului ca sa aiba popii Mercedesuri si range-Rovere!
BOR ascu20-7-2018, 23:25
Confunzi sezonul cu fazonul, Maestre. Asta arata la ce nivel de cultura te calauzesti in pasii vietii.Biserica nu are legatura cu Untold, electric, etc. Dar prostia umana e infinita.
adi19-7-2018, 9:09
O gluma proasta...
di19-7-2018, 13:38
a fost nasterea ta
Electricastul19-7-2018, 8:59
O gluma buna pt cei cărora intestinul gros funcționează normal. Oameni care-și fac datoria și care au grija ca aceste distracții sa se termine exemplar. Sunt toți oameni, și nu cred ca au făcut vreo aluzie îndreptată înspre ceva anume. Sa ne bucurăm de cele câteva zile minunate.Merita, ca altfel chiar ajungem sa luam "pastile”.
Vai de imaginea stiristului...18-7-2018, 22:26
Postarea nu este a politiei ci a Ministerului de Interne care mai include si jandarmeria si alte structuri si e cat se poate de laudabila, este apreciata, mesajul e formulat excelent, e scris de cineva cu cap, ceea ce nu se poate spune despre pseudostiristul care vede in asta... o gluma, sau ca politia si-ar face... imagine "pe spatele" festivalului?!?
dan19-7-2018, 0:21
tristule,daca nu vezi gluma in acel mesaj,inseamna ca ai probleme grave
CLUJEAN19-7-2018, 7:20
Iti dai seama de la an la an sa tot vezi multi drogati si ei stiu la ce se refera prin " pastila ", ii buna gluma oricum si nu cred ca ar trebui sa-i judecam noi negativ ca asa au spus ei, pt ca...cam asta ii adevaru
Marius19-7-2018, 9:00
Mai tare ma tem de leprele care se aduna in centrul orașului in fata sălilor de jocuri de noroc fiindcă nu se mai fumează in interior mizeriile stau afara.
@Marius19-7-2018, 9:37
Leprele alea merg si la elecric castle. Sa nu crezi ca scapi de ele acolo.
@@Marius19-7-2018, 11:15
Si eu ma duc. Dar pe ma.ta n-am văzut-o.
@ dan (cu d mic)19-7-2018, 17:36
...care nu a invatat in clasa a I-a ca propozitia incepe cu majuscula si la fel si propriul nume, si ca dupa virgula se lasa spatiu, dar ma rog...
Trist esti tu cu aia cre te-o invatat scoala.
Gluma e aia cu Bula ce o spui tu ca sa priceapa precambrienii intre care traiesti. Si gluma mai e aia pe care ti-o spune Dragnea cand afirma ca traiesti mai bine de cand cu ei la butoane iar tu pui botul! Numai ca aia e o gluma trista...
Asta in schimb este un mesaj cat se poate de serios, DAR spus intr-un fel anume tocmai ca sa devina cum se spune mai nou "viral", deci e de-a dreptul arta in materie de comunicare si a creeat o adevarata stare de spririt.
Punct ochit, punct lovit avand in vedere cui se adresa comunicatul!
E clar ca nu tie si relicvelor comunisto-psediste ori analfabetilor functional care nu pricep mai mult decat le bate IQ-ul negativ pe care il au!
Asa-i ce "glume" bune am facut ?