Divertisment

Iar e mocirlă la Electric Castle. Toată lumea e fericită - FOTO

  



 

Mocirla, noroiul și ploaia sunt branduri Electric Castle

 

Fără bălți, noroi, ploaie, pelerine și cizme de cauciuc parcă nu are farmec Electric-ul. #electriccastle #EC6”, scrie jurnalistul Vasile Manu. 

 

Meteorologii anunță alte trei zile de ploi la Cluj, astfel că petrecerea va fi și mai tare la Bonțida. Duminică va fi singura zi cu soare.

rsz_jidvei-must2018-bannerweb-144dpi_728x90_2.jpg
18-7-2018, 21:51
6581 vizualizări
25 comentarii
Pro Electric, pro Untold,pro normali22-7-2018, 10:17
A trecut și a 4-a zi superba cu soare și voie buna. A fost minunat.parca tot mai reușită cu oameni de gasca și mare caracter. Și vremea a ținut cu noi, cineva ne iubește, la fel ca anul trecut, gândurile negre și rele s-au năpustit asupra celor care doresc răul și haosul, și rămân in casele acestora pana când se vor reseta.Multumim primarului și organizatorilor inclusiv Clujului.
Antonia. 22-7-2018, 12:05
A fost și Boc cu soția lui, chiar au fost îndrumați de către participanți sa încerce sa facă aceste genuri de festivaluri și la București sau alte orașe. Mare om , mare caracter, el a răspuns clar ca încearcă sa facă fata cât mai bine Clujului și locuitorilor acestuia, și ca lasă pe alții in alte orașe.
BRAVO BOC!
De aceea te vom vota încă 5 mandate!!!!!!!!
Ceee fainnnn iiiiii laaaa Clujjjjj!!!!!!!
Moc an23-7-2018, 8:22
Îmi pare rău ca nu am fost și eu, dar promit ca la anul voi strânge cureaua făcându-mi burta sa dispară, mai pun ceva Botox pe mine, intru si eu in lumea civilizata ca altfel nu-s bine văzut și nici respectat. O masa lângă voi, va rog sa rețineți, am fost un prost, credeam ca va ploua și-mi va spala vopseaua de pe par și-mi va decolora oja de pe unghii, dinții puși de la vin roșu , și nu voi mai putea sta apoi aplecat ,
Moca nu23-7-2018, 9:15
Acum 30 de ani cand treceai cu trenul sau masina pe acolo trebuia sa inchizi geamurile, putoarea de la crescatoria de porcina incepea de la Rascruci si se termina la Fundatura Iclod, acum pute din Cluj pana la Dej. Pute de trazneste.
Moc an23-7-2018, 9:35
Tot de la aplecat ti se trage asta, din copilărie te-o fi moscovit vreun piscos, copilaria asta frustrata....! Dac-as fi asa de bătrân ca tine, poate ca acum 30 de ani......
Asa e pute si prostiaaaaaaaaa, de te rupeeeeee!
Moca nu23-7-2018, 9:50
Esti rupt, se vede din postare, exact cum spui tu, de data asta deacord.
Moc an23-7-2018, 16:08
Ungur nu-s......!!!!!!!
Untoldeanu20-7-2018, 9:27
A 2-a zi,la fel de reușită ca prima, ploaie 0, distracție maxima, participanți mai multi cu 10000 fata de întâia zi.Totul facut profesional, la superlativ organizat, voie buna multa, fete sa nu mai vorbim, comunisti mai putin.Rautacismele sa rămână la Cluj, pt UNTOLD, căci cu ele ramaneti, atat.
Localnic21-7-2018, 18:10
Da cine te-a intrebat pe tine, ma coropisnita rece si scarboasa, esti ziarist, corespondent Rio de Bontidas?
@Localnic21-7-2018, 19:26
Fac doar reclama, sunt plătit mai păduche pubian!
Localnic21-7-2018, 20:45
Te plateste probabil Curierul de Bontida, ziarul folsit la umblatoarea oamenilor bontideni cand se sterg la fund.
Eu22-7-2018, 2:11
Doar ma.ta pt prestația făcută.
ddd19-7-2018, 17:03
da castelul ala tot asa arata?
Moc an20-7-2018, 7:38
Sa vezi dupa Porciada Electrica, plin de urina si rahat, siringi si pungute. Ce faiinnn iii laaaa Booontidaaaaa!
Moc an real20-7-2018, 8:23
Nu te-ai înecat, cum ai reusit sa treci de rahat?
Ai primit liber de la Cluj? Budapesta a intervenit?
Mincinosuleeeeeeeeeee, niste poze trucate n-ai?
surprizeee..21-7-2018, 23:16
O sa apara maine pe you tube niste chestii elegante, sa vada clujenii cine sunteti. Trucatele le faceti voi, cu rahatii vostrii
Antonia.22-7-2018, 12:10
Da, a apărut și primarul Clujului cu frumoasa lui soție PE TOCURI, fără umbrele, și au fost chiar incantați de buna organizare si frumusetea locului si a participanților.
Arbitrul elegantei23-7-2018, 6:42
Da, a aparut sa va cheme la Untold, pe banii vostrii si pe nervii clujenilor. Ca de acolo mai ia parandarat cat cuprinde. Nu cred ca mai tine mult bocăiala asta, batjocora incredibla la care sunt supusi clujenii. Prin clujean nu ma refer la puii de mocani, taranoi, vinituri pripasite din saracia tarii, ma refer la cei nascuti aici, din parinti clujeni, educati, cu bun simt. O sa vina si scadenta, daca nu aici pe lumea aialalta, Nesimtiti, Obedienti, Lingai, Hedonisti. Orasul are sute de probleme, circulam in conditii de lumea a3-a si mitocanul mincinos umbla dupa voturi printre amatorii de paranghelii, asa cum umbla in campania electorala prin carciumi si terase sa obtina voturile betivilor .
Eu23-7-2018, 7:16
Baga,baga , ca te mai baga dracu-n seama.
Electicastul19-7-2018, 8:47
A fost prima zi extraordinara, participanții s-au distrat, au dansat , au legat prietenii, au mâncat și băut pe alese. Bravo celor care organizează asemenea evenimente, felicitări primarului și tuturor autorităților implicate. Ploaia scurta nu a speriat pe nimeni, iar tinerii au fost la înălțime.
juganaru19-7-2018, 15:19
Fiecare cu distractia lui, scrofii si poarcele cu ale lor, noroi, mizerie, parfuri, ei, asta e. Baiul e ca peste 2 saptamani vin murdarele animale spre Cluj, incepe Porcoldu, vin tot felul de DJ si invartitori de discuri, artificii si lumini, zici ca e lumea tembelilor. Ca nu-i bai, cu prostii fara scoala te lupti putin si-ai castigat/ dar duc o lupta infernala,
/ cu prostul care are scoala.
Bogu19-7-2018, 16:40
E in Bontida si sunt convins ca nu te afecteaza. Tu esti doar un „gunoi” care jignesti, e si asta o calitate....se poate face biogaz. Sti si tu si stiu si apropiatii tai ca puti.
@juganaru19-7-2018, 17:07
Iar horcai și spui de alții?
Nu ti-am spus sa nu mai dai din copite și ca nu orice muget e un comentariu?
Iti permiți cam multe, poate dam odată și odată ochi in ochi, sa-mi explici atunci de ce ii faci pe copii tai porci iar pe ma-ta și nevasta-ta scroafa?
Abia astept UNTOLDUL, dar acum ma bucur de ELECTRIC.
P19-7-2018, 1:14
La purcelașii droghi si trotilati ase le place!!
p 19-7-2018, 2:40
Ma-ta i-a învățat așa!