banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Spărgători de mașini surprinși în acțiune de un șofer la Cluj VIDEO

  




Un șofer clujean a reușit să surpindă doi hoți în timp ce se pregăteau să fure dintr-o mașină.

Conducătorul auto a trecut pe lângă doi tineri, unul care stătea de pază, iar celălalt se pregătea să spargă geamul unui autoturism. Clujeanul a mai dat rapid o tură de stradă, iar când s-a întors geamul mașinii era săpart, iar unul dintre făptași deja fugise.

Șoferul a postat imaginile pe site-ul de specialitate trafictube.ro, precizând că a predat filmarea și Poliției.



coral1_1_1.jpg
14-3-2017, 11:11
26 vizualizări
12 comentarii
Ambient19-3-2017, 7:26
Poate is tiganii de la Ambient care 3 ani au dat tepe cu motorina fara sa pateasca nimic ....nu mai mergea afacerea si au trecut la treburi putintel mai riscante. Parerea mea ca cei doi nu vor pati nimic ,nu legat de cazul prezentat . Este clar ce faceau ,este clar ca sunt ei faptasii dar nu poate fi dovedit doar cu acele imgini. Problema e ca la cazul ambient existau poze , declaratii ,martori si tot continuau ani de zile aceeași fapta.
Unu19-3-2017, 7:21
Sunt imagini foarte clare cu ambii faptasi ,totul e clar . Sunt prinsi la ora aceasta ? Ce zice Politia ?
t5u68fhi49r15-3-2017, 10:53
Eu vad ca stau langa masini sau se plimba
ion16-3-2017, 9:32
tu vezi doar cat te duce capul
Napoca LATINA14-3-2017, 21:31
Unu era INDIAN BRONZAT BINE.. cum altfel ? Trebuie stransi toti si trimisi in India Pakistan altfel si nepotii nepotilor nostri vor trai tot asa cu cersetori si hoti INDIENI BRONZATI bine asa cum traim noi acum.
CIOBITZA15-3-2017, 13:49
noi ne inmultim ca raia...vom fi stapani aici si voi minoritari
exe14-3-2017, 20:53
Am o aplicatie care ma avertizeaza pe telefon cand ceva atinge X6-le meu. Ii impusc de pe geam daca au norocul asta.....

::)))::)))))
....15-3-2017, 10:20
Ai vrut sa zici A6, nu cred ca iti permiti ceva mai mult de o foaie de hartie.
:)))15-3-2017, 13:32
"X6-le meu" :)))) Putea spune simplu "masina mea", dar se poate abtine cocalarul suprem sa nu arate el care este "valoarea" lui, ca sa moara toti dusmanii de ciuda? :))))

Din doua propozitii ai spus cam urmatoarele despre tine:
1. Ai cumparat (leasing/second) o masina care e muuuuult peste posibilitatile tale.
2. Nu ai ocupatie, esti acasa 24/24.
3. Ca si o consecinta a punctului 1 si avand in vedere punctul 2, esti non-stop in garda, pe geam, ca nu cumva vantul sau ramul sa se atinga de valoarea, pardon, masina ta. In eventualitatea ca asa ceva s-ar intampla, nu mai ai mama, nu mai ai tata, faci moarte de om, fie el hot, copil care arunca o minge, etc, etc,)

Nu ca ar mai fi fost nevoie, e deja clar pentru tot site-ul asta, dar maaaama ce cocalar frustrat e asta :)))))) "X6-le meu" :))))))) Iti propun sa citesti cateva carti, sa iesi un pic in lume (exclus Italia si Spania la prietenii tai cocalari gen bizonul cu Audi A6), si poate, poate, o sa vezi cu alti ochi idealurile romanesti (casa si masina) sau viata in general.

Acum fugi repede, ca se joaca niste copii pe langa "X6-le" tau. Pe ei si mama lor!
eu14-3-2017, 20:43
stirea asta e in presa de vreo saptamana juma'...
Senatorul Nicoara14-3-2017, 16:02
...daca si-aia-s hoti....aia-s gainari, fac de rusine denumirea de hot!!
Horia Nasra (PSD)14-3-2017, 16:04
Ai dreptate, mari mandatari is si-aia, ce sa va povestesc. HA HA HA