Social

Cluj: Două hoațe, cel mai probabil eleve, filmate în timp ce au furat un portmoneu ca ”profesionistele” - VIDEO

  



 

Două adolescente, cel mai probabil eleve, au fost filmate în timp ce furat dintr-o firmă de pe strada Regele Ferdinand

 

Mi s-a furat portmoneul in zona centralului, Regele Ferdinand. Aveam buletin, permis, pe numele Oros Daiana Alexandra. Poate le gasiti aruncate undeva. Sa ma anuntati va rog la numarul de telefon 0755561549  sau pe Facebook. Multumesc!”, a relatat persoana păgubită.

 

Fetele au intrat în respectiva firmă, au profitat că nu era nimeni la recepție și au furat portmoneul. Din păcate, calitatea imaginilor video este foarte slabă astfel că cele două ”profesioniste” ar putea scăpa. Singura soluție ar fi coroborarea acestor imagini cu cele de pe alte camere de supraveghere din zona centrală

coral1_1_1.jpg
27-9-2017, 23:38
30 vizualizări
10 comentarii
Jiga28-9-2017, 18:57
f*t*@ gât de navetiste, sa umplut Clujul de VINITURI. Le miroși de la o posta de cum vorbesc și cum se îmbracă. Astea frate au venit cu trenul ...cu personalul au călătorit că păsările migratoare până au ajuns aici)) VINITURI .
OVIDIU28-9-2017, 16:46
Acestea doua taranci veritabile cu gena atavica de hoate sint veritabila emblema pentru Bok Napuka .. Mamicile lor a fost probabil mulgatoare pe la ceapeul din rakitzele . Acum sunt clujence ale bocului . S-a umplut vechiul oras unguresc cu tot soiul de tarani cu originile in ceapeurile din jur . Pute rau a izmene nespalate de fosti iobagi .
pwm28-9-2017, 15:16
Fake !!!! De ce tremura camera de supraveghere ? !!! De ce cel ce filma nu a intervenit?
@pwm28-9-2017, 20:52
Pentur ca stiridecluj care niste surse de rahat si toate inregistrarile prezentate sunt filmate cu telefonul de pe monitorul dvr-ului. Doamne feri sa faca rost de inregistrarea originala direct din dvr. Asa cred si eu ca virgula calitatea e proasta.
Clujhoti28-9-2017, 12:19
ca la Cluj..ce te astepti...hoti...betivi..orasul nimanui
asd28-9-2017, 10:29
Sa nu mai ziceti ca doar tigancile fura, da...??!!
::))))
ZXA28-9-2017, 13:04
"...Din păcate, calitatea imaginilor video este foarte slabă astfel că nu se vede ca-s tiganci" :))
JUDEX28-9-2017, 6:40
"...Din păcate, calitatea imaginilor video este foarte slabă astfel că cele două ”profesioniste” ar putea scăpa. " Filmare cu telefonul de pe monitor... La ce calitate te astepti? Imaginile originale sunt convins ca au calitate OK.
hmmm28-9-2017, 3:20
Au parintii proveniti din ceapeul bokului . Astia sunt clujenii pe stil nou : betivi si manglitori .
Carla28-9-2017, 9:48
La fel ca si cu.r.va de mamica-ta cand te-a fatat