Divertisment

SCENĂ IREALĂ! Soția înșelată a postat pe Facebook o scrisoare adresată amantei

  



 

O soție înșelată s-a decis să îi trimită un mesaj usturător femeii cu care soțul o înșeală. 

 

Melanie, o femeie din SUA, a citit mesajele din telefonul soțului și apoi s-a pus pe urmărit, până când a aflat care este numele amantei.

 

Femeia înșelată Melanie şi-a păstrat sângele rece, fiind decisă să divorțeze, dar înainte i-a transmis un mesaj amantei:

 

Îţi mulţumesc că ai lăsat semne de muşcătură pe gâtul soţului meu. Asta mi-a confirmat că are o amantă. În semn de recunoştinţă, ţi-l las pentru totdeuna. Totuşi, trebuie să ştii: va trebui să-l ajuţi financiar, întrucât le va plăti pensie alimentară celor 2 copii ai mei. Va trebui să renunţi la el în fiecare week-end, atunci va sta cu cei mici. Viaţa voastră sexuală va suferi, deoarece în urma unui accident în urmă cu 4 ani, fostul meu soţ nu poate "presta" aşa cum trebuie. Nu poţi să mi-l returnezi, nu-l primesc înapoi”, este scrisoarea pe care a postat-o Melanie pe "peretele" de pe Facebook al amantei, conform realitatea.net.

30-6-2018, 12:35
70 vizualizări
4 comentarii
mda30-6-2018, 14:16
Barbatul tratat ca o marfa de taraba.
Flo1-7-2018, 0:17
Si sotia lui cum a fost tratata de imbecil? Sau ea era buna sa ii puna pe masa, sa ii spele hainele si sa il satisfaca?
Toronto1-7-2018, 5:51
Ai observat corect, ultraliberalii au ajuns acum in Occident la reverse-racism si reverse-feminism, din moment ce este interzis si nu mai ai voie sa spui nimic rau despre negri si ca un negru poate gresi, au ajuns sa jigneasca un alb pentru ca este alb si un barbat pentru ca este barbat. Cum este exemplul de mai sus, doua femei discuta despre un barbat ca si cum ar fi un caine sau animal de companie. Acest lucru este in realitate o insulta, indiferent ca a inselat sau nu.
Daca in locul barbatului insela femeia si ai fi scris despre ea ca nu-i functioneaza organele sexuale si ca nu "presteaza" asa cum trebuie, ti-ai fi pierdut slujba a doua zi.
@Toronto1-7-2018, 17:39
In prima parte ai dreptate, partea cu iuberetul care tradeaza cam gresesti. SI-o merita! A facut 2 copii cu una apoi tradeaza si merge la alta? De facea asa tatal tau ce ziceai?