Image 1 of 8

Divertisment

Mii de clujeni s-au strâns in centrul Clujului pentru a celebra trecerea dintre ani FOTO/VIDEO

  
  





Mii de clujeni s-au strâns, sâmbătă seară, pentru a petrece revelionul în centrul Clujului, în Piața Unirii.

Primăria Cluj-napoca a organizat o serie de evenimente pentru a sărbători trecerea dintre ani.

La ora 00.00 a avut loc un foc de articficii de aproape 10 minute.

De asemenea, s-au deschis peste 700 de șampanii.

După trecerea în Anul Nou, de la ora 00.15, a avut loc un concert susținut de trupa clujeană BigToneZ.


valentine-s day  600x90px-01 (2)_1.png
1-1-2017, 0:20
133 vizualizări
10 comentarii
foc şi "beutură"3-1-2017, 13:58
Ce imi vine sa rad cum sar limbricii "travestiţi pe dreapta" in apararea idolului comunist, maaare UTC-ist...da nu va inghesuiti la ţucat, că puteţi face cu rândul.. că omu-i darnic şi va lasă pe toţi...no, da serviţi va rog...din dosuleţul "iubitului conducător".
Moetu2-1-2017, 6:52
Am dansat si m-am holbat la artificiu si am ascuns o sticla de vin spumos si am beuto solo si vreo 5 paharuri ce so dat Moca. Sa traieste Boc ca il alegem si la anu
Nelu Santinelu1-1-2017, 20:41
INtotdeauna exista imbecili care fac parada la Boc si spectacolelel sale de c****! Fi-i-iar tarana usoara si sa dea declaratie de avere anul 2017 si sa declare pensiunea ce o detine la Rachitele@ Si multe alte afecri de care nimeni habar nu are!
cluj1-1-2017, 23:12
S*** Coaiele!!!
Gigi1-1-2017, 18:32
respecte domnule Boc. m-Am simțit extraordinar.
Ssss1-1-2017, 12:43
Boubula bou'c i ti dorim un an nou si plin de cosmaruri,sifilis si cancer,sa te loveasca guta cat de repede cu tot familionu impreuna,nai avea noroc toata viata imbecilule,cu scumpirile tale impreuna MOCANEEEE DE LA TARA
Nelu Santinelu1-1-2017, 10:34
Toti fomistii, natafletii si alegatorii lui Boc merg pentru 50 grame de sampanie la minus 10 grade, ca sa-l vada in toata splendoarea lui pe piticul afacerist , jmenarul Clujului, primarul pe viata. Da-o-ar gripa in toti gaozarii ce mai iesiti in strada sa-l vedeti pe mocan, si o trupa de care nu a auzit nimeni, ce probabil canta dupa ureche.
muzicescu1-1-2017, 11:38
Stimabile, nu canta dupa ureche, canta dupa bani. Ca are primaria bani, fraieri exista, Boc e mare!
ion iliescu1-1-2017, 15:32
pana una alta la cluj boc v-o da sus la toti care il contestati si disperatilor care se uita la diareea 3 va da ma da multa muuuuuuuuuuuuuuuueeeeeeeee
dan1-1-2017, 16:40
ca sa-l vada pe Boc?dar surpriza,Boc nici macar nu fost aseara in P-ta Unirii:)