banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Șofer decedat în urma unui accident pe strada Sfântu Ion - VIDEO

  



 

Un șofer a decedat în urma unui accident produs joi, 18 octombrie, la ora 19:45.

 

Șoferul conducea un autoturism pe strada Sfântu Ion, a pierdut controlul asupra volanului într-o curbă la stânga și a intrat în șanț. 

 

Șoferul de 41 de ani a decedat în urma impactului. 

 

Șoferul decedat fusese reținut pentru 24 de ore de către polițiștii Biroului Rutier la data de 7 februarie 2018 pentru conducerea sub influența băuturilor alcoolice și cu dreptul de a conduce suspendat

 

 

coral1_1_1.jpg
18-10-2018, 21:09
8520 vizualizări
14 comentarii
marius19-10-2018, 13:53
D-zeu sa te odihneasca Calin....pacat ca nu ai inteles ca alcoolul si condusul nu se leaga una de alta....
Cioclasu19-10-2018, 17:58
Hai lasa jalea, bine ca s-a dus la odihna singur, un asemena dobitoc putea lua oricand pe multi nevinovati. Sa se hodineasca....
Nota 1019-10-2018, 11:17
Selectie naturala, mon cher . :)) bine ca n-a omorat pe nimeni
fara_un_prost19-10-2018, 9:45
un prost mai putin
Unu'19-10-2018, 9:00
de ce?
...18-10-2018, 21:38
Bine ca a fost singur. Soselele sunt mai sigure fara el. Hai, la mai mare!
Unu18-10-2018, 22:55
Si lumea ar fi mai buna fara tine
@unu18-10-2018, 23:05
trebuia sa fii pasager :)
Doi19-10-2018, 5:13
@Unu Pacat ca o jigodie ca asta nu ti-a paradit vreun copil sau nevasta ori parintii, bou comunal care esti!
Calin19-10-2018, 5:47
http://www.stiridecluj.ro/social/soferul-decedat-in-accidentul-de-pe-sfantu-ion-avea-antecendente-penale-a-fost-retinut-de-politisti-pentru-infractiuni-rutiere-1-1-1-1-1
Unu'19-10-2018, 8:52
A nu se confunda Unu cu Unu'
Mi-ar placea ca lumea sa nu mai copieze nickname-urile altora doar pentru a face comentarii aiurea si mizerabile.
Ion A.19-10-2018, 10:41
cum se face ca orice babuin antisocial, care-si pune in pericol concetatenii, are sustinatori? de ce am fi empatici cu un astfel de individ?
lejea19-10-2018, 16:51
Educatie domnule, educatia- nu degeaba subfinantata de 28 de ani. Oameni in toata firea care mai cred ca Terente, Coroiu, haiducii, Ramaru, etc erau elita societatii. Sa mai ai pretentia sa-si aleaga conducatorii obiectiv? Astia is in strada, astia is cu mumuu, Rezist, blocheaza strazi, striga scarbosenii, fac isterii. Vina o au cei care profita de ei.
Unu'20-10-2018, 11:58
shy mye