banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

S-a blocat bariera de pe Tăietura Turcului. Situația este periculoasă - VIDEO

  



 

Bariera de pe Trăietura Turcului s-a blocat, iar șoferii se descurcă așa cum pot pentru a trecere.

 

Șoferii trec calea ferată ocolind bariera care nu se mai ridică, fiecare descurcându-se cum poate.

 

Poliția nu este prezentă pe Tăietura Turcului. 

coral1_1_1.jpg
10-10-2018, 22:22
3916 vizualizări
13 comentarii
Mihai11-10-2018, 20:21
Iti dai seama in ca 2018 in Cluj inca ai treceri la nivel cu calea ferata. Nu tu pod nu tu tunel. Clujul are fix infrastructura din 1989 plus podul ala fantastic de la Polus care-i facut de privati. Stiti voi un pod nou, un drum facut de la 0, o pasarela, o ceva?
omg12-10-2018, 5:11
de pasajul aurel vlaicu ai auzit? de podul n de pe calea floresti-bucium ai auzit? astea asa de incalzire. sau poate eati aterizat recent in cluj si crezi ca sunt decand lumea
podaru12-10-2018, 5:52
Alea le-a facut alt Primar, in anii 90. Matale unde erai in anii aceeia?
Turcului- Fabricii de zahar11-10-2018, 5:17
Traim in Clujul secolului 21, cam asa se circula si acu' 100 de ani, cand vinea gheizesul se oprea circulatia. Asta e orasul smarth, city tehnologic, cacademkic samd. Mai intreaba unii de metroul pe perna magnetica, vai si amar de noi!
dssd11-10-2018, 10:32
Daca tie ti se defecteaza masina treci direct in secolul 16?
sofer11-10-2018, 10:33
Nu idiotule, ma duc la mecanic.
Adi11-10-2018, 11:16
dssd - Ai ratat o ocazie buna sa taci, aici nu era vorba de masini stricate ci de o bariera de pe vremea lui Papura Voda si despre o strada cu doar o banda pe sens care ii non stop blocata.
andi12-10-2018, 8:58
stai linistit ca asa o sa fie si borhanciu peste cativa ani....
fiecare intrare in cluj o sa arate cam asa peste cativa ani...
dinspre baci, si floresti deja este asa.....urmeaza borhanciul si feleacul....si pe la sfarsit de la apahida...in 10-15 ani cluju o sa fie un oras blocat....
dar na, eu is b***** vad inainte...rumanu nu vede nici ce face maine.... nu-i vina mea ca boboru ruman e PSB si il intereseaza doar ziua de azi...
Tudor10-10-2018, 23:54
Politia e prezenta unde vrea PSD-ul, nu unde trebuie.
Politistii sunt sclavii lui Dragnea si in general sunt lenesi si burtosi.
Aiurea !11-10-2018, 6:23
Sunt militieni godine. Adica ardeleni analfabeti.
@tudor11-10-2018, 7:35
mai poti respira cu atata prostie in tine?
ion 11-10-2018, 9:00
Aiurea! sa le s u g i p u l a la ardeleni