Social

”Pițiponc” de Cluj! Așa a parcat și și-a uitat și ușa deschisă - FOTO

  



 

Un șofer a devenit ținta acuzelor după ce a reușit o parcare de toată rușinea. 

 

Dupa ce ai parcat ca un BOU ai lasat usa deschisa larg să iesi in evidenta, din pacate ți-a iesit in evidenta PROSTIA de PITIPONC. Ai parcat ca un BOU pe trecerea de PIETONI”, scriu cei care au postat imaginea.

 

Scena s-a petrecut în Gherla, conform INFO TRAFIC CLUJ.

 

coral1_1_1.jpg
19-1-2018, 17:36
57 vizualizări
20 comentarii
apostu20-1-2018, 14:20
fratilor nu mai vorbiti. eram in trecere prin Gherla si am oprit sa-mi salut tovarasii din celula 26. defapt masina am parcat-o chiar in celula, scuze chiar in camera de separeu, caci aveam programare la masaj la poponet. amu iertati la dvs, dar cine a facut poza trebuia sa orienteze obiectivul in partea dreapta ca sa fiu eu pozat exact in minutul de aur. oricum data viitoare cand am programare la salon va anunt din timp. ahhh ce bine e amuuuuu
exe20-1-2018, 14:06
Parcarea asta in premiera cu usa larg deschisa pe trecere facuta de un conducator de Mercedes ar trebuii sa-i trezeasca la realitate pe unii spalati pe creiere de legende cu BMW-uri care mai sunt recuperabili. Cei care vor mai comenta in continuare la stiri cu bavareze dupa nefacuta asta cu un Merțan sunt terminati dpdv al intelectului...
Dar Loganul, alta marca non-bavareza din fundal parcat pe contrasens l-a obs cineva....??

::)))))):::::::::))))))))))))))))
CJ 99 RTA20-1-2018, 10:47
Eu sunt proprietarul masinii in cauza. Bine ca sunteti voi fara greseala si ma criticati pe mine idioatilor. Am iesit 10 minute din masina sa-mi iau tigari.
Nu-i vina mea ca primaria nu face suficiente locuri de parcare.
Dan 20-1-2018, 11:07
vina ta este ca te-ai nascut, limbricule! umbli cu masina prin oras, bisnitar ieftin si faci pe cocosul? ptiu
...20-1-2018, 14:26
RTA vine de la RATAT? :))
...21-1-2018, 9:52
RTA vine de la RaTAt
lui SILE20-1-2018, 6:19
Ha! Ha! Ha!, asta cu Hora URINII de la unguri ai invatat- o?
Silea20-1-2018, 7:10
Nici vorba, e vorba de dansul ala in care oamenii de "bine" se intrepatrund cu amarastenii saraci cu duhul , care cred ca a dantui alaturi de Boc, Pise, Andreicut e o mare onoare si cinste. Nu se mai spala pe mana dreapta un an de zile si se sterg la fund cu stanga, aia cu care mananca rahatul din PD sau cum io spune acuma. Asa ca onomatopeele tale sunt de fapt vai! vai! Vai!
Aiurea !19-1-2018, 22:08
Este pitiponc de rachitele. De fapt 80% din clujenii bocului sunt ceapisti.
Bogu19-1-2018, 22:32
Sunt convins ca in copilarie ai fost abuzat de un cioban in Rachitele....de acolo e durerea in c** si ura.
boga20-1-2018, 10:23
Vai ce bine le stii tu, te ustura si acum?
Moc an19-1-2018, 21:24
Piticot are pitiponcii si penziusii alaturi, ca au abonamente gratis pe toate liniile si strabat orasul non-stop, oricand si oriunde si li se spune clar in cluburile dedicate, alt Primar va taie de la mocaiala, apoi le organizeaza periodic chefuri cu mancare si bautura, solisti, dans, ce mai, trai pe vatrai. Apoi studentii studiosi, mocaiala pe CTP prin tot felul de carduri fantoma, tineretul necopt la tot felul de balciuri cu sarmale reci si paparude si suie, perne si alte idiotenii pentru copii handy mental, viniturile proste si incantate de curentul electric care se transforma in lumina, vitrine, pietonale, brad inalt cu beculete, muzica in statii, hora urinii in difuzoare, apoi urmeaza la maxim orgasmul public Untold unde se aduna drogatii europei si nu numai, iar acum urmeaza si triburile salbatice din Pata Rat, oameni fara acoperis, lumpeni si trogloditi, drojdia tarii venita la Clluuujjjj, ce faaiiinnn, carora Primaria le va subventiona chiriile in oras cu 1 milion de euro. Asa ca astialalti clujeni bastinasi si crescuti in oras n-avem decat sa o stergem , oricum daca mai stam vom muri de inima rea la cum a ajuns sa arate orasul asta, ca un Ferentari sau Rahova.
mda...20-1-2018, 3:13
Cand auzi cuvantul pitziponc te gandesti automat la piticul din fruntea adunaturii de tarani.
lulucluj 19-1-2018, 20:48
ce asteptari sa avem ??? GUNOIUL ,,,
Burdujel19-1-2018, 20:42
un pampalau, il cunosc.
lulucluj 19-1-2018, 20:52
Pai zi nu tine in tine ,,,cj99rta ,,,,,,,NU ai curaj ca ti-o da sus ???
@burdujel19-1-2018, 22:20
tu esti atata de pampalau ca nici n-ai obs ca nu e marca aia de masina ce ti-a spalat creierii
alexutzu19-1-2018, 19:00
Tu`i in gat de beamvisti necivilizati :)))
Hank Rearden19-1-2018, 18:30
Asta-i masina lui Horia Sulea, care-a ajuns dupa multa vreme la oras si se poarta ca la el in sat.
Henc19-1-2018, 18:54
uan ciu freee? you rumuski ?