Social

”Obosiți” după programul de lucru, doi tineri au leșinat în Parcul Central - VIDEO

  



 

Știri de Cluj publică noi imagini cu tineri clujului ”doborâți” de intensitatea de la locul de muncă.

 

Tinerii din imagine au fost filmați ziua în amiaza mare, în Parcul Central după ce și-au luat ”doza”. Astfel de cazuri deja au devenit normale într-un oraș în care traficanții de substanțe interzise își fac de cap în liniște. 

 

Imaginile au fost filmate în cursul zilei de duminică. 

 

Dacă ați surprins un incident care poate deveni și știre și ați vrea să fie sesizat autorităților sau v-a impresionat, ne puteți scrie pe adresa office@stiridecluj.com sau să ne trimiteți imagini prin rubrica ”Fii reporter!”. De asemenea, ne puteți contacta pe Facebook

coral1_1_1.jpg
11-6-2018, 11:06
5218 vizualizări
16 comentarii
anonim13-6-2018, 12:02
Stiti de rahat, jurnalisti de rahat... de o vreme doar asta mai e senzational in Cluj dupa voi...faptul ca gasiti oameni beti sau in alte stari si ii aratati cu degetul.
De ce nu va implicati activ in campanii care sa ajute oamenii astia? Pentru ca e mai usor sa arati cu degetul si sa nu faci nimic....
De ce nu scrieti un articol si despre unde pot cauta ajutor oamneii astia?
De ce incurajati ura si dezbinarea in loc sa promovati solutii sau ceva care sa fie de ajutor?
------ mi se pare tot mai des ca incepeti sa produceti chiar voi aceste articole si sa o dati inspre fake news...cum spuneau si colegii mai devreme, va trasnformati in Ziar De CLuj cu foratari majore. Bafta, sper sa dispareti cat mai repede de pe piata pt ca nu va puteti numi jurnalisti!
DROGATU13-6-2018, 9:42
Serios? Da' asta e problema voastră cea mai mare? Cine și ce consumă?
Dacă dorm clar "Cum dorm drogații" dacă se deplasează "de ce asa bleg" dacă e un scandal.. "Clar.. Drogații".. Lasati-i ma sa stea liniștiți în pacea lor, din moment ei nu au treaba nimănui voi de ce aveți treaba lor??? Sincer mie mi-ar fi plăcut ca în acea filmare unul dintre ei sa se fi ridicat să îi dea un "neveu" celui care filma... Așa de "sanky".
ca sa vezi !12-6-2018, 8:27
Ceapistul analfabet da din umeri. Nu a vazut si nici nu a auzit de droguri in parohia sa.
Bocila12-6-2018, 4:36
Voi dati culoare orasului, citez din disc scursurile eminentului prof. univ. Boc la adresa viniturilor tinere. Bai primarule lipsit de elementar bun simt, daca nu-ti permite infrastctura, lipsa politiei, lipsa parcarilor, lipsa etc, etc, de ce-i incurajezi sa vina la Cluj? Ca sa dai de lucru firmelor de casa, de apartament, sa faci zone sportive fara parcari suficente, sa faci festivaluri unde banii se scurg spre scene, artisti consacrati si ratati, gherete cu kk pisu?
sile, sa ne-o12-6-2018, 6:58
iei in gura :D
Bocila12-6-2018, 10:01
Astia cu felatia, invatata inca din frageda pruncie in casa parinteasca, copii astia lesinati sunt o problema mare, asa cum sunteti si voi, drogalaiilor, oricum frumos stiti comenta, probabil asa vi se spune sa reactionati la criticile juste ale c etatenilor.
Alexa 12-6-2018, 15:35
Liviu Alexa e de vina mitocanule ! Nu ti-ai dat seama pana acum? Faceți amândoi câte o relație ... da repede !
Cosmin12-6-2018, 0:24
@stiridecluj, cu cat i-ati platit sa stea asa? nu-i doare spatele? :)))
bulka11-6-2018, 18:02
is abia iesiti de la evaluare
DaMan13-6-2018, 9:48
Clar! Se vede pe ei ca au stat toată noaptea sa învețe
Moc an11-6-2018, 17:10
Multamim Boc Emil, va vom realege de cate ori veti candida!! - Glumesc binentelesss!! Orasul Comoara!!!...
Fake11-6-2018, 16:49
E vrăjeala
FGBNSFGN11-6-2018, 15:23
Erau sparti ce plm....

Vrajeala11-6-2018, 14:27
Vrajeala ! O dați și voi ca Alexa . Produceți știri :))))
M*** știridecluj , m*** ziardecluj , m*** ncn !!! S*** pula Alexa!!!
adasd11-6-2018, 12:51
Aica cautau o biluta!
blabla11-6-2018, 11:15
Al dracu, usor e sa filmezi! Dar sa sune la 112 nu se oboseste nimeni!
Poate erau morti, dar nu suna nimeni la 112...
Poate chiar erau drogati, dar nu suna nimeni la 112 sa-i "salte" politia. Doar filmam si dam pe net.