banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Cluj-Napoca: ”Pedofil în fața Școlii Iuliu Hațieganu” / UPDATE: Poliția îl audiază

  



 

UPDATE 3

 

Prima imagine cu pedofilul din Mănăștur.

 

Acesta este suspectul de pedofilie din Mănăștur. E căutat de poliție - FOTO

 

---------------------- 

UPDATE 2

 

Potrivit unui comunicat de presă al IPJ Cluj, s-a deschis un dosar penal pentru corupere de minori pe numele bărbatului de 36 de ani.

 

În legătură cu informaţiile vehiculate în spaţiul public, referitoare la faptul că un bărbat ar fi acostat eleve din cadrul unei şcoli gimnaziale dintr-un cartier clujean, facem următoarele precizări: 

 

La data de 24 aprilie a.c., la nivelul Poliţiei municipiului Cluj-Napoca, a fost înregistrat un dosar penal sub aspectul săvârşirii infracţiunii de „corupere sexuală a minorilor”.

 

Poliţiştii au identificat persoana bănuită de comiterea acestei fapte, ca fiind un bărbat de 36 de ani din Cluj-Napoca. 

 

În prezent poliţiştii desfăşoară activităţi  în vederea găsirii acestuia şi tragerea lui la răspundere penală.”, transmit reprezentanții IPJ Cluj

 

--------------------------------------------------------------------------

UPDATE

 

”Individul care stătea în zona școlii și aborda fetițele a fost identificat și urmează să fie adus la audieri. Acesta ar fi abordat fetițele cînd ieșeau de la școală. Într-o zi a fost găsit un organul genital la vedere și în altă zi a fost surprins cu mâna în zona intimă, în apropierea unei fetițe și avea în mână un telefon”, au precizat surse din cadrul anchetei. 


 

Scenele s-au petrecut în 18 și 19 aprilie. Bărbatul suspectat de pedofilie are 36 de ani

 

--------------------

O profesoară de la Școala Iuliu Hațieganu a fotografiat și trimis la poliție mașina unui pedofil. 

 

ATENTIE PARINTI!!!!!(anunt postat de invatatoarea copilului meu, invata la scola Iuliu Hateganu) Vreau sa va aduc la cunoștință un incident petrecut lângă școala unde ne desfășurăm semi-internatul. Joi și vineri dimineata un individ parcat intr-o mașină pe trotuarul de lângă școală, a abordat doua fetițe (una din clasa noastra, iar cealalta din alta clasa a IV-a).

 

Si-a coborât pantalonii și le-a întrebat dacă vor sa-l însoțească. Azi am reusit sa il identificam. L-am abordat, am pozat mașina și pe el. Are un Ford negru, cu numărul CJ-81-MKI. Am anunțat Poliția, care a spus ca va pune masina sub urmărire. Am discutat cu copiii despre incident și v-am adus la cunoștință, în ideea de a spori siguranța lor!!!”.

 

Părinții s-au sesizat și au distribuit informația pe Facebook.

coral1_1_1.jpg
24-4-2018, 12:26
74 vizualizări
19 comentarii
wqsycelma25-4-2018, 9:49
sigur e b***** ! huooo bozgoriii !!!!1
electorale25-4-2018, 1:53
Astia sunt votacii mocanului semianalfabet. Le-a creat cele mai europene conditii, desi mai bine era la ceapeu pentru ei.
Moc an24-4-2018, 15:42
Urmeaza zilele Clujului, asta-i doar asa o adiere, sa vada votantii needucati tancuri, pusti, sarituri din elicoptere in apa de 1/2 metri, trupe de comado, combinezoane negre si mascati cu AKM, incendieri de baraca din carton, ca asa au vazut si in filmele pentru prosti cu Stalone si Van Damme, apoi canta fanfara, prostanii cu degetu'-n gura ca Boc e cu ei si NATO, ne apara de triburile de aborigeni ce ne ameninta suveranitateta locala, nationala si galactica. Pacat de fauna de acolo si asa precara. Ati stresat niste necuvantatoare simpatice cu stupizenia asta de "comando", puteati aduce tancurile alea vechi de 50 de ani si niste TAB-uri la fel de antice si sa lasati copii si parintii- bunicii votanti sa le vada, atinga . Apoi Stalonii- Rembo sa le prezinte automatele si AG-urile, in liniste si fara pocnituri cu cartuse de manevra, cu balciul de rigoare. Slabuti adulatori ai Boc, in orasul academic si cultural. Sper sa te duci la catedra sa scapam naibii odata!
Adi24-4-2018, 16:49
E ungur , asta e.
exe24-4-2018, 14:42
Ba, deci Ford, nu BMW......sa fim bine intelesi...

:)))):::))))))
Cucureanu24-4-2018, 23:47
Cu BMW umbla tziganii nu pedofilii
@Cucureanu25-4-2018, 15:36
si Presedintele tarii
dan24-4-2018, 14:15
"bărbat de 36 de ani din Cluj-Napoca."-mandru ca-s clujean,multumesc Boc,va votez inca multi ani de acum incolo.
Zoli24-4-2018, 14:40
Ce bine ca nu-i roman!
Ciuma rosie24-4-2018, 14:40
Cap de guma, psd-ist infect, ce legătură are Boc cu asta? Mutati-va în Teleorman dacă nu va place în Cluj.
@Ciuma24-4-2018, 17:21
cum ce legatura?pai asa cum are legatura Boc cu tot ce misca in oras,conform lingailor ca tine,eh uite asa legatura are si cu asta;daca ma lasi sa ma pis pe tine,promit ca ma mut din Cluj,altfel nu.
dan_18_3125-4-2018, 11:06
ati vazut,cum incep criticile pt Bocila,lingaii lui se activeaza si incep sa posteze cu acelasi nume,cam fumata treaba,veniti cu ceva nou si eventual cu limbutze mai fine,muuuult mai fine pt Bocila:))
Paula24-4-2018, 13:21
"Am anunțat Poliția, care a spus ca va pune masina sub urmărire".

Dar de ce ma rog nu fac cei de la politie un pic de miscare pana la domiciliul celui care apare proprietar in certificatul de inmatriculare al autovehiculului respectiv?
ro24-4-2018, 22:25
E militian !!nu gandeste asa departe,ei gandeste numai la spaga..drecu de militieni.
Roby24-4-2018, 12:51
Este sofer la Uber daca numarul masinii e acesta.
...24-4-2018, 13:02
Si daca nu e sofer de uber ii ti fundul la o tura?
dancp24-4-2018, 19:52
pedofil nepedofil
da votant alui boc basist imputit,criminal,utcist
Dan Manastur25-4-2018, 14:49
Tot idiot, handicapat si urat ai rămas?
Alexu25-4-2018, 18:55
Incepe sa se scarpine Boc in fund, se cam satura clujenii de minciunile si aiurelile acestuia. Disperarea se vede si in postarile Nutellistilor, chiar penibile, arunca cu zoaie in te miri cine, isi dau nume de oameni , critici virulenti ai limbricului pitic, ataca infatisarea fizica si sugereaza ca nu incape din cauza volumului intr-o masina. Cam anemic baietii, oare de cand nu va sosit Nutella calda pe teava de canalizare? Ati facut paianjeni la fund? Nu-i nimica, racoriti-va pe Somesul navigabil, apoi luati din Portul Cora Metroul pana la Aqua Parcul din pepiniera Becas, de acolo , din gara Cluj Est luati Trenul urban inter modal spre Cetatuie de unde telecabina va va cobora pana in Centrul vechi al orasului, o minune nu alta.
Dar hai sa ne trezim, la Nutella adunarea! Hai, pasul mai mare, pregatiti paharele, plonicele, hai baieti si fete din subsol, vine cina, cea de tainaaa....