Social

Accident cu o victimă pe centura Cluj - Apahida. Un șofer a ajuns cu mașina direct în șanț VIDEO

  
  





Un accident rutier a avut loc, joi dimineață, pe centura Cluj-Napoca - Apahida.

Incidentul a avut loc în jurul orei 09.00, pe Bulevardul Muncii, unde un autoturism a ajuns direct în șanț.

Vom reveni cu amănunte...

 

 

VIDEO: Info Trafic Cluj

 

-------------------------------------

 

UPDATE

 

Potrivit purtătorului de cuvânt al IPJ Cluj, accidentul a avut loc în jurul orei 07.40. Un conducător auto, în vârstă de 21 de ani, din Ocna Mureș, județul Alba, în timp ce conducea un autoturism pe centura ocolitoare, pe direcția Cluj-Napoca, a pierdut controlul asupra direcției de mers, intrând în șanțul care mărginește partea carosabilă.

 

În urma impactului, o minoră de 15 ani, pasageră în autoturism, a fost rănită.

 

Victima a fost transportată la UPU 1 Cluj-napoca, pentru a primi îngrijiri medicale.

 

Polițiștii continuă cercetările pentru stabilirea circumstanțelor exacte în care a avut loc accidentul.

 

 

 

coral1_1_1.jpg
6-7-2017, 8:55
3516 vizualizări
7 comentarii
hi hi !6-7-2017, 23:33
A devenit deja o legenda . Cand cauti un sofer din bok-napuka il gasesti cu siguranta in sant si nu pe drum . Astia sunt alcoolisti din nastere .
da7-7-2017, 3:37
binentelesss,mai e vorba ?!!
radu6-7-2017, 21:39
Oferta in anul 2017.Nu trebuie experienta.Asiguram instrure gratis la distanta si online.Cerem cunostinte minime utilizare calculator(word,pdf,email,internet)seriozitate,lucru 2 ore pe zi .Pentru a aplica la oferta,trimiteti mesajul APLIC la una dintre adresele de email ale departamentului de informatii:fierylayery30@gmail.com
pieton normal6-7-2017, 20:10
Banveu binenteless. . .. iarasi a lovit !
@6-7-2017, 20:11
Am fost acolo! Se confirma! Bambeu a fost!!..
@@6-7-2017, 23:38
atat bembeu, cat si vinitura!
benbeu7-7-2017, 6:23
Daca a fost bembeu sper sa aiba dauna totala si fara CASCO. Un criminal mai putin pe drumuri.