Image 1 of 3

Social

Accident în Făget, pe drumul spre Sălicea! S-a răsturnat - FOTO

  



 

Un autoturism s-a răsturnat în pădurea Făget, pe drumul spre Sălicea. 

 

Accidentul s-ar fi produs în noaptea de luni spre marți. Șoferul a ratat o curbă și mașina s-a dat peste cap.

 

Imaginile au fost surprinse de un clujean și postate pe grupul Info Trafic jud. Cluj

 

Purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj anunță că un bărbat de 32 de ani din Satu-Mare, aflat sub influența băuturilor alcoolice, a pierdut controlul asupra volanului și s-a răsturnat.

 

Şoferul avea o alcoolemie de 0,90 alcool pur în aerul expirat.

coral1_1_1.jpg
14-8-2018, 11:34
282 vizualizări
15 comentarii
QED14-8-2018, 23:59
Tractiunea de pe spate a Mertzului bat o vina, nu-i ptr clujeni care nu stiu stapani asemenea masini.......
Mertzist15-8-2018, 9:00
Prostovane, vezi si tu pozele, are tractiune fata sau pe toate 4.
--15-8-2018, 16:38
Mai viniturilor plecati la voi acasa ordinarilor.Huo!
Cjn 15-8-2018, 17:07
Imposibil traficul si astazi, nu stiu unde se da lapte si miere gratis , e plin de masini din toata tara in special in jurul bisericilor unde e traficul blocat. Apoi la hipermarketuri, Moluri, bricolaje, plin de vinituri spurcate si nesimtite. In august de obicei era tot timpul mai liber, acum e jalea pe strazi, a trecut si Untold, vin zilele Maghiare, ba Boc, fa ceva ba minciunila, unde-s parcarile promise la intrarile in oras unde sa-si lase masinile astia care pierd vremea pe aici? Ma, mergeti naibi la munte, la mare, la bai, tuva-n ...
realitate14-8-2018, 23:45
Clujenii bocului sunt de o prostie rara cand conduc. Cand ii cauti ii gasesti in santul drumului.Sunt categoric cei mai prosti soferi din tara.
mokanii15-8-2018, 13:40
Pai duc masina in sant ca sa isi aduca aminte de copilarie, cand stateau in catunele mocanesti si scoteau gastele la pascut pe santul ceapeului.
emanciparea mocanilor15-8-2018, 15:03
Asta a fost, acuma sunt emancipati, au Untold si isi fac poze cu masini prin expozitii si trimit acasa la Rasca .
--15-8-2018, 16:40
Mai viniturilori mergeti si va bateti coasa la voi in mocirla de unde ati venit.HUO!
>>>14-8-2018, 16:33
Dar-ar Universul sa fie BMW pt bucuria unor spalati pe creiere..
...14-8-2018, 18:35
mertan....
@...14-8-2018, 21:16
Spaltii pe creiere ce parere au ?))
coki14-8-2018, 11:41
Mihaiiiii sau Mihaelaaa.......ce-ai făcut, bată-te cucurigu?
Măcar v-a fost bine?
Cock14-8-2018, 15:54
Cokiiii! bata-te stromeleagu peste c** , bine suntem !!!!!!!!!!!!!!!1
coki14-8-2018, 19:48
no aşe!
licu15-8-2018, 11:30
jandarmii sunt de vină!