Divertisment

Cum și-a împodobit Nelson Mondialu bradul cu bancnote de 100 de dolari - VIDEO

  
  



 

Interlopul Nelson Mondialul a realizat un nou clip de senzație, în care le arată românilor cum trebuie împodobit bradul de Crăciun.

 

În clipul postat pe contul său de Youtube, Nelson Mondialul și-a ”înarmat” soția cu două pistoale care aruncă bani. Mondialu a încărcat ”armele” iar apoi i-a spus soției sale, Liana, să înceapă să împodobească bradul. Toată operațiunea a fost transmisă LIVE pe Facebook.

 

În cele două pistoale de aruncat bani au intrat circa 10.000 de dolari



Stiri de Cluj 600x90px-01 (1)_1.png
22-12-2016, 0:00
3209 vizualizări
5 comentarii
...26-12-2016, 13:28
si cat de tampit sa fi sa nu vezi ca is bancnote false :)) dar sa scri stire ca is de 100 de dolari :))
Becu24-12-2016, 7:31
Se pisa cluju pe nelson localu. Nu ii mai tot faceti reclama la maimutoi.
edi23-12-2016, 20:35
Acesti cocalari exista multumita psd ului si vor continua sa existe, fara ca romanii sa aiba vreo problema in sensul asta.
ada22-12-2016, 11:16
Si voi trebuie sa publicati stiri cu acest om???? Din cauza presei e plin netul de gunoaie....
Jenant. Nu cred ca aceste e subiect de stiri intr-o tara saraca cum e Romania. Nu faceti decat sa aratati oamenilor care muncesc o luna intreaga pentru 1500 de lei, cu noroc, ce binbe o duc scursurile societatii
Nebun22-12-2016, 7:14
:))))))))))))))))))