banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Tupeu de Cluj! Un șofer și-a parcat mașina chiar în mijlocul intersecției FOTO

  





Problema locurilor de parcare este una cu care se confruntă zilnic, însă anumiți participanți la trafic depășesc limitele.

Acesta este și cazul unui clujean, care și-a parcat mașina chiar în mijlocul unei intersecții.

Autoturismul a fost fotografiat în cartierul Gherogheni, pe strada Venus.

FOTO: Facebook - Șoferi de Week-end CLUJ

 

coral1_1_1.jpg
9-10-2018, 16:19
6493 vizualizări
15 comentarii
Dorin10-10-2018, 16:14
Astazi pe la 9 era unul parcat de-a latul, o masina albastra. Ce tziganie a ajuns orasul asta, de groaza, asa e peste tot.
Corect !10-10-2018, 21:48
Pete tot pute a urina, pe strada , in parcuri in autobuze.
cluj10-10-2018, 9:49
parcare de Clujan
dada10-10-2018, 11:21
hopa, uite cum sare vinitura ,mars ma ca sigur era ceva moldovean cu placute de cluj, numai aia merg beti tot timpul
Glavatz10-10-2018, 16:14
sunteti dsusi cu totii , masina e a unui militian fost mare actual , nu va mai dati cu parerea aiurea ! Si pentru toti frustratii care comenteaza la adresa viniturilor sa ne luati de stromeleag pana va sufocati ca nu va apartine Clujul porcilor !
Lican10-10-2018, 17:13
ba Glavazu lu' ploaie marunta si mocaneasca, tu crezi ca la Cluj e ca-n catunul tau, cu mare militian, sef de post si prezident de CAP? Mucles si plateste-ti chiria si ai grija unde-ti parchezi Cotetul, ne-am saturat de voi si sunam, stii tu de unde o recuperezi.
hihihi !10-10-2018, 3:35
Asta-i clujean din rakitzele. S-a umplut clujul cu tarani . Au ungurii de cine rade.
Balan9-10-2018, 18:22
Daca ai locuii in zona ti-ai da seama ca blocul din imagine are peste 150 de locuinte si 10 locuri de parcare plus ca in zona e o gradinita si asistenta sociala cluj. Oare unde mai se paote parca pentru a nu incurca sensibilii care nu au loc in clujul supraaglomerat.?
locui cu un singur "i"9-10-2018, 18:33
eu propun sa mai parcheze inca 4-5 locatari acolo si gata,ati blocat toata strada.ca doar e strada voastra.taranilor!
pishta9-10-2018, 18:50
Balanel sa stii ca nu de multe ori am plecat cu masina de acasa, nu am gasit loc de parcare unde voiam sa merg si m-am intors si am mers pe jos sau cu altceva! nu inseamna ca ai loc rezervat oriunde mergi doar pt ca vii cu coaja dupa tine!
Adsada9-10-2018, 18:53
Si cine ii pune sa aiba 150 de mașini?
Legea doarme9-10-2018, 19:13
Acolo mereu sunt mai multi parcati 3/4 minim
Ala poate a ramas singur ca au plecat ceilalti! Justitia e doar pentru fraieri de rand!
Din pacate asa e viata.
exe9-10-2018, 16:41
Cam e BMW si de data asta...

::))):::))))))
Nicu9-10-2018, 16:55
Ai dreptate,astia cu bmw-uri ruginite sunt cei mai nesimtiti soferi.
@nicu9-10-2018, 18:59
Te contrazice realitatea de zi cu zi prostovane cu IQ dintr-o cifra...