Social

Tâlhărie la un magazin din cartierul Gheorgheni. Doi tineri au amenițat o vânzătoare cu cuțitul pentru bani și țigări

  





Doi tineri sunt căutați de polițiștii cluejni, după ce au jefuit, azi-noapte, un magazin non-stop, de pe strada Snagov, din Gheorgheni.

Atacul a fost dat în jurul orei 04:30. Atunci, doi indivizi au pătruns în magazinul non-stop, au agresat-o și amenințat-o pe vânzătoare cu un cuțit. Femeia, de frică, le-a dat tâlharilor toți banii pe care îi avea în casa de marcat, iar la solicitarea tâlharilor le-a înmânat și un cartuș de țigări, potrivit ziarulclujean.ro.

Totuți, la plecare, hoții au uitat cuțitul în magazin. Polițiștii și criminaliștii au ridicat obectul pentru a preleva amprente de pe acesta.

Oamenii legii continuă cercetările pentru depistarea celor vinovați și impunerea măsurilor legale.

coral1_1_1.jpg
19-5-2017, 15:50
45 vizualizări
16 comentarii
Carrr !21-5-2017, 6:04
In procent de 99% ca cele doua 'ciori' erau din comuna erou rakitele . Dar asa ne place sa dam vina pe altii , cand manelistii sunteti chiar voi .
ee3ff20-5-2017, 10:23
Care credeți că este cel mai sigur / cu cel mai avantajos cost al vieții din Cluj-Napoca
1926 voturiMănăștur
1590 voturiGrigorescu
599 voturiZorilor
1962 voturiGheorgheni


:))))
Cosmin20-5-2017, 7:35
Ce a devenit si cartierul Gheorgheni!Plin de hoti.
ZeT20-5-2017, 7:06
Pe strada Snagov nu exista magazin Non-Stop. Stimati ziaristi de ce nu verificati inainte sa scrieti o prostie.
@20-5-2017, 13:08
Exista la parterul unui bloc lama de 10 nivele , vis a vis de parcul de joaca si este non stop - foarte retras dealtfel si totodata periculos .
Adi21-5-2017, 4:40
Cred ca non-stop'ul din statia "snagov", acela e mereu pradat, deoarece vesnic au afise cu diferiți hoți lipite pe usi...
Bogdan19-5-2017, 21:09
Pe gazeta de cluj exista un alt titlu, posibil tot cu cei doi: "Tentativă de viol în Cluj-Napoca, la IRA! Doi inşi cu cagulă au atacat o femeie care se îndrepta spre muncă!"
politeru20-5-2017, 10:10
E vorba de statia Snagov iar trimiterea la articolul din Gazeta denota faptul ca esti retardat si infantil.
Bogdan20-5-2017, 14:57
Nu vrei sa vezi cat de retardat si infantil sunt? asa face to face , sau te ascunzi dupa fuste draperii si tastatura ?
@politeru retardat si infantil20-5-2017, 15:09
Probabil lucrezi in kkMAI, si stai foarte prost cu logica, cei doi cu cagule pot sa fie aceeasi in ambele cazuri ! este greu tare pentru mintea ta de melc, rezultatul tau fiind prinsul hotilor din filme !
politeru20-5-2017, 16:16
Chiar nu sunt grabit sa te cunosc, imi ajunge sa-ti citesc nascocirea neuronului si ala amortit. Cat despre intalnirea face to face nu-ti recomand deoarece o sa ramana doar un face , sigur nu a ta. Alalat idiot, cu @, mai prostovan debil, atacul de la IRA a avut loc luni in zori, pe cand cel din Gheorgheni azi noapte. Mai astia doi, sunteti de coma, prosti si mai si claxonati, macar cititi articlolele, nu doar titlurile, si alea ca vai de voi. natarai.
Bogdan20-5-2017, 16:30
La tine piste de "ancheta" inseamna doar cele de melci ca tine, de biciglisti, si pista pe care o frecventa mama ta, respectiv calea turzii, progenitura-puiul de animal fiind unul ca tine, cu tatal tau un anonymous !! hai te rog la intalnire face to face !!! te implor, vreau sa-ti vad gaoaza ta de fata!
politeru20-5-2017, 18:41
Bre limbrice, nu ma mai tot implora ca poate ti se implineste imploru' , nu-i greu sa te depistez,si ti-o servesc la domiciliu ori pe terasa, oricum mai urat decat esti nu poti sa arati nici dupa intalnire, poate mat.a va spune altceva ca deh, asa-i in tziganie.
duduia politera20-5-2017, 19:44
Hai duduie, te implor sa vi diseara pe unirii 23 la orele 23:00 pe terasa din statia ta preferata Snagov, sa-ti aduci si catelul, pe numele lui "Pitbull" in caz ca tu nu faci fata ! :))
ingrijoratul19-5-2017, 20:45
Pe o scara de la 1 la 10, ce culoare credeti c-aveau ciorile?
IO PISTA20-5-2017, 6:30
SURA s au decolorat sa nu fie recunoscuta etnia lor