Social

Portretul robot al spărgătorului de bănci de la Cluj! Îl recunoașteți? FOTO

  





Polițiștii clujeni solicită ajutorul jafului de luni, de la genţia BT Dâmbu Rotund din Cluj-Napoca.

 

”În jurul orei 15:00, Poliţia a fost sesizată cu privire la faptul că într-o unitate bancară, de pe raza municipiului Cluj-Napoca, a intrat o persoană cu faţa acoperită şi, sub ameninţare, a sustras o sumă de bani, după care a fugit”, informează IPJ Cluj.

 

În urma acestui incident, nicio persoană nu a fost rănită.

 

Imediat după sesizarea incidentului, toate echipajele de poliţie au fost mobilizate pe teren în vederea depistării bărbatului în cauză.


Spărgătorul a intrat în bancă și a amenințat cu un cuțit. Nimeni nu a fost rănit”, a precizat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj.

Acesta ar fi dispărut cu 20.000 de lei.

Semnalmente:
- circa 1,80 - 1,85 metri
- vârstă aproximativă 25-30 de ani
- constituţie atletică, păr uşor grizonat, tuns scurt, ten uşor măsliniu
- purta o bluză de trening neagră, pantaloni de blugi negri, largi

IPJ Cluj a distribuit și un portret robot al autorului jafului.








Persoanele care pot furniza informaţii utile în acest caz, sunt rugate să apeleze numărul de urgenţă 112 pentru a anunţa organele de poliţie.

 

 







coral1_1_1.jpg
19-6-2018, 0:36
83 vizualizări
12 comentarii
dan19-6-2018, 12:22
seamana cu un amic de-a lui Apostu,spagaru Clujului,garantat Boc
Eu19-6-2018, 15:25
Tatatat ii ticut-o nebunul lesbianul!
FGM19-6-2018, 9:47
E Ludovic Orban
razvan19-6-2018, 8:21
E ala din terminator.
Alex19-6-2018, 7:29
Daca dau recompensa il prind cat ai zice jaf, se toarna ala singur...
Sile19-6-2018, 6:53
alharul e o vinitura care a ajuns sa nu mai poata plati ratele din cauza ROBOR-ului. Bravo ROBOR, bravo banci care le-ati inchiriat garsonierele, sa vina altii la rand, la executari silite, se mai duc naibii tziganii si jegosii , unii spre puscarie, altii cu funia si sapunul iar aia mai destepti catre cocioaba natala. Na hai ma gozuri, acasa cu voi maaa, bancile va iau si praful de pe toba, is hulpavi, e rau la Cluj, acasa! Nimeni nu va pus sa semnati contractul cu banca si clauzele acordarii imprumutului, dar la cum stiti nciti.... Cătă căși, vorba begetilor!

V-AȚI căcat pe el oraș. Ați adus tăte viniturile aci. Din orașul cinaș care l-am avut ați făcut o adunătură de moldoveni nespălați și de mitici nesâmțâți. Uări unde meri numa de ei dai. Amu fură bănci, fură din jebe, violează ,sparg motore,asta ne trebie noua. Felicitări tovarăși conducători de urbe , niciodată condusă de PSD.
Bogu19-6-2018, 7:41
Da da. eeee maaa....eee. E vinitura din Manastiur (Monostor in ungureste), sau alte cartiere pline de tarani de bloc, obligati de regimul comunist sa se mute in ele.
@Bogu19-6-2018, 9:13
Acolo a încercat și măta să te avorteze dar nu ia reușit din păcate.
begetu19-6-2018, 5:56
Cătă căsi, vinituri spurcate, e mare ROBOR, hai, dispareti, dati in cap, va drogati, furati, talhariti, gunoie.
Hmm19-6-2018, 3:56
Bravo lui! La cat mai multe! Luati exemplu. Astfel ramaneti sclavii camatarilor pana la moarte. Aveti credite, robor creste de la o zi la alta. Luna asta rata e 120, euro luna viitoare e 126. Sa acordam felicitari acestui haiduc
Hmm19-6-2018, 3:49
Il recunosc. Dar prost sa fi sa ajuti camatarii de la BT.
ha ha ha ! ha ha ha !19-6-2018, 1:07
Are moaca standard de userist sau de viitor votac al agricultorului "zero".