Image 1 of 3

Social

BMW ”împlântat” într-un stâlp pe strada Republicii. Șoferul era beat la volan - FOTO

  



 

Un BMW s-a ”împlântat” într-un stâlp de electricitate pe strada Republicii, vineri dimineața, în jurul orei 4:10.

 

Șoferul BMW -ului înmtriculat în județul Satu-Mare s-a oprit într-un stâlp, pe strada Republicii, lângă Spitalul Oncologic. Șoferul a fugit pentru a nu da ochii cu poliția, fiind probabil băut. 

 

Foto: Info trafic jud Cluj

 

 

--------------------------------------------------

 

UPDATE

 

Potrivit IPJ Cluj incidentul a avut loc la ora 04.10, iar la volan se afla un tânăr de 23 de ani, care se afla sub influența băuturilor alcoolice.

 

Poliţiştii rutieri sosiţi la faţa locului au identificat conducătorul auto în persoana unui tânăr de 23 de ani din comuna Sînmihaiul Almaşului, judeţul Sălaj. Întrucât tânărul emana halenă alcoolică, a fost supus testării cu aparatul etilotest, care a evidenţiat faptul că acesta a condus sub influenţa băuturilor alcoolice, având o concentraţie de peste 0,50 mg/l alcool pur în aerul expirat. Tânărului i-au fost recoltate mostre biologice la o unitate medicală în vederea stabilirii alcoolemiei”, informează IPJ CLuj 

 

Tânărul este cercetat penal sub aspectul comiterii infracţiunii de „conducerea pe drumurile publice a unui autovehicul de către o persoană care are o îmbibaţie alcoolică de peste 0,80 g/l alcool pur în sânge”, faptă prevăzută şi pedepsită de Codul Penal.

coral1_1_1.jpg
13-4-2018, 10:51
35 vizualizări
9 comentarii
io15-4-2018, 10:21
toti taranii au bmw si din pacate clujul e plin de ele
Lejea13-4-2018, 15:52
Vinitura cocalara din Salaj va scapa cu suspendare, bine ca macar masina e zob si sper sa nu aiba Casco. Mereti acasa mai boilor ca ne ucideti, mitocanilor.
Mihnea14-4-2018, 16:54
Ăștia sunt mai degrabă mocani , ca așa li se zice pe acolo , și la fel și cei din judetul alba , bistrita-năsăud
MumuVoua13-4-2018, 13:43
Si vinitura, si cu BMW. Asa ceva nu se mai poate fratilor, trebuie sa interzicem bembeele din tot judetul. La masina de cocalari soferi cocalari. Cei cu bembee ofensati sa ma sooga.
xex13-4-2018, 12:13
UNDE-I EXE ??????????????????????????
....13-4-2018, 15:23
IDIOTULE...!! Tu unde ai fost la celelalte 50 de accidente cu alte marci de la ultimul BMW incoace..??!! Ba tu realizezi cat esti PROST sau esti inconstient ..??!!!
Tizu13-4-2018, 11:21
Bine ca ai gasit o stire cu BMW ... reporteri de c**** .... site de c****, articole de c**** ..