banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Bătaie pe Calea Dorobanților! Doi tineri au fost reținuți după ce au agresat două persoane, la ieșirea din club

  





Polițiștii clujeni au depistat și reținut, pentru 24 de ore, doi tineri de 24 și 27 de ani, din Cluj-Napoca, cercetați pentru comiterea infracțiunilor de tulburare a ordinii și liniștii publice și lovire sau alte violențe.

Conform IPJ Cluj, la data de 11 februarie a.c., în jurul orei 07:00, cei în cauză, fiind sub influența alcoolului, ar fi agresat două persoane, în fața unui local public de pe Calea Dorobanților.

În urma incidentului, persoanele vătămate au fost transportate la unitatea spitalicească pentru acordarea îngrjirilor medicale.

Polițiștii s-au sesizat din oficiu pentru comiterea infracțiunii de tulburare a ordinii și liniștii publice, iar cei doi au fost reținuți pentru 24 de ore.

În cursul zilei de azi, cei doi vor fi prezentați magistraților pentru dispunerea altor măsuri preventive.


coral1_1_1.jpg
12-2-2018, 14:44
28 vizualizări
8 comentarii
cjn13-2-2018, 7:08
Ciorile astea sunt avangarda care ne va invada, cu ocazia chiriilor platite de Primarie acestor paraziti? Boc, da-on p.. de treaba, adica din banii platiti de contribuabil imputi orasul cu cciorile astea? Te gandesti sa ai in bloc o asemenea 'haita"? Nu ne ajung viniturile care ne ocupa parcarile si aerul?
nashpa !13-2-2018, 3:16
S-a marlanizat rau de tot urbea administrata de mocanul incult si tupeist. Toti din padurile din jur au napadit Clujul candva unguresc si onorabil.
mars in pusta13-2-2018, 9:52
n-a fost nici o data unguresc numai parazitat de voi. iar "onorabil" e un cuvant care precum stim din istorie n-are nici o treaba cu "ungurii".. hoti ,da , producatori de acte false de mostenitori ce sunteti.
pustea13-2-2018, 19:16
Eu n-as fi atat de sigur, domnule mars....Dar matale n-ai de unde sa cunosti asta, esti o0 vinitura plina de rahat purulent.
...12-2-2018, 19:59
Mai bine suna la titlu: "Dupa ce si-au jucat la pacanele tot ajutorul social, doua ciori bete au facut scandal in fata localului Infinity Dorobantilor"
..12-2-2018, 16:36
Vine sfirsitul lumi
CLUJEAN12-2-2018, 16:55
Suntem in Romania, inca nu ajunge la noi ca suntem cu 50 de ani in urma.
Clujean12-2-2018, 15:11
INDIENI BRONZATI BINE