banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg
Image 1 of 2

Social

Accident grav la Cluj! Doi pietoni au fost loviți pe trotuar de un șofer fără permis FOTO

  




Un accident rutier, soldat cu rănirea gravă a două persoane, a avut loc joi, în jurul orei 12.15, pe calea Dezmirului, din Cluj-Napoca.

Din primele informații, este vorba despre două persoane care au fost acroșate de un autoturism. În urma impactului, cele două persoane au fost grav rănite.

Polițiștii au început cercetările la fața locului, pentru a stabili dacă victimele se aflau pe trotuar sau carosabil.

Persoana decedată avea 27 de ani (județul Iași), iar persoana grav rănită are 47 de ani, tot din județul Iași. 


FOTO: Facebook - Info Trafic jud. Cluj

coral1_1_1.jpg
11-10-2018, 12:45
13962 vizualizări
23 comentarii
Ovidiu12-10-2018, 9:43
am scapat de o cioara, acolo pe cantonului trebuie otravita apa, doar asa putem scapa de aproape toate ciorile din zona
drog napoka12-10-2018, 2:19
Drog Napoca a devenit cel mai nesigur oras din tara. Este meritul total al rakiteleanului devenit sef peste taranii sai.
Ovidiu12-10-2018, 10:29
atuncu marsh la tine in comuna
Eu11-10-2018, 21:24
Politia romana fiind INEXISTENTA strazile sunt pline de soferi bauti, fara carnet, drogati, vitezomani ce bineinteles nu se tin de nici o regula de circulatie.. cand pisica nu i acasa soarecii joaca pe masa !
drog napoka12-10-2018, 2:23
Nimic despre droguri? Toti hastagistii pun botul. Este de notorietate ca doi clienti din gasca lui Rares Bogdan sunt acum penali pentru consum de droguri.
Adi11-10-2018, 21:11
Politistii ar trebui bagati la parnaie ca si complici. Intotdeauna ei se sesizeaza dupa ce se intampla nenorocirea dar de ce nu pot sa ii prinda pe acesti tampiti inainte sa produca atatea nenorociri? Nu cred ca ala acum a condus prima data dara permis. Dar decat sa iti faci datoria mai bine stai in boscheti sa-ti faci planul de amenzi. Rusine.
melu11-10-2018, 16:36
Nu e in Dezmir, e in Cluj-Napoca. Politia a facut razie in urma cu 5-6 zile pe acolo! "Amaratii" mutati din centrul Marastiului au bani de masini, taie porci in mijlocul strazii si toate cocioabele au antene parabolice. Daca intra cineva in ei sar ca arsi ca drepturi si libertati. De ce nu sunt daramate cocioabele ilegal construite pe spatiul public? Vin tiganii din toata tara, ridica o cocioaba acolo si hopa stau in Cluj. Dan Tarcea ce administreaza acolo?
da11-10-2018, 15:56
In Dezmir nu-ti trebuie permis
andrii popa11-10-2018, 14:12
Ion A.nu oricui i se poate intampla sa fie prost de sa bubuie.Tie ti se intampla din plin.
Ion A.11-10-2018, 14:28
uite c-a aparut derbedeul :))
@andrii popa11-10-2018, 14:41
tu impreuna cu untoldeanu sunteti prostii sa(i)tului.
@@andri popa11-10-2018, 16:34
Iar ai uitat de mata
Eu11-10-2018, 17:02
Și "scolatii” tot așa-s?
Dan Manastur11-10-2018, 17:54
Bă , de ce râvniți la numele meu, eu sunt prostul sa(i) tului, ați înțeles?
Nu degeaba l-am obținut prin truda și munca asidua.
@@@andrii popa11-10-2018, 22:03
injuraturile astea erau expirate chiar si in manasturul anilor 90. mai incearca.
@@@@andrii popa11-10-2018, 22:52
Muine bine, acum e chiar tarziu dar, sa stii ca nici in anii 2018 pe Mehedinți nu-s expirate, întreaba-o pe cea mai competentă sa-ti răspundă.
@andrii popa12-10-2018, 7:47
jet,tefelist ratat.
Doc11-10-2018, 14:06
Chiar zilnic trebuie sa fie un accident cu victime provocat de soferi beti si/sau fara permis?

Pai Politia Rutiera Cluj ce sula mea pazeste?
sofer11-10-2018, 15:01
Politia Rutiera Cluj i-si pazeste cafeluta la birou sa nu cumva sa se raceasca.
Nu prea i-i vezi pe rutieri pe strazile Clujului cand nu e saptamana de actiune speciale (a.k.a. completarea bugetului din amenzi).
@sofer11-10-2018, 16:39
Sa stea politia acolo sa faca ce? Trece zilnic prin zona cate un echipaj si tiganii cu puradeii tot in strada is si bat mingea!
vvvvvvvvvvvv11-10-2018, 13:51
i n i t u r iiii
Ion A.11-10-2018, 13:01
unde-s tefelistii care sa injure Politia si sa ne spuna ca "oricui i se poate intampla" sa conduca beat, sau drogat, sau fara permis, sa fuga de la locul accidentului, sa circule cu masina neinmatriculata samd
BRAVOOOO BOC!12-10-2018, 6:31
Drogatul de la volan este cu siguranta din shatra #REZIST. Pe astia se bazeaza usereul securist.