Social

A prins 260 km/h pe Autostrada Transilvania și s-a lăudat cu isprava pe Facebook - VIDEO

  



 

Un clujean care a prins 270 de km/h pe Autostrada Transilvania și s-a lăudat cu isprava pe Facebook.

 

Sergiu Ser, cum și-a spus pe Facebook, pare a fi un împătimit al bolizilor, iar cursa pe care a filmat-o confirmă acest lucru.

 

Dacă ar fi fost prins de Poliție, clujeanul ar fi stabilit un record absolut pe Autostrada Transilvania

 

coral1_1_1.jpg
27-8-2014, 23:26
16 vizualizări
16 comentarii
Diana Chiss29-8-2014, 10:44
Ce scarbos e
Cluj28-8-2014, 13:10
Ce cocalar urat
tampiti28-8-2014, 12:17
Tampitilor !!! Recordul e de 320 Km/h !!!
Documentati'va !!!
P.S. Filmarea e pe youtube !! S*****'o...
lawyer28-8-2014, 12:00
Domnilor sau doamnelor, din redactia acestui site, cu asa zise "stiri" aveti idee de ce va poate acuza lumea in momentul in care dumneavoastra folositi filmari personale, poze, citate? Sunteti constienti ca intr-o zi cineva va intenta proces impotriva dvs si va castiga pt ca ceea ce faceti aici este ilegal. O zi deosebita ne intalnim pe dorobantilor la Tribunal.
Mihai28-8-2014, 12:15
Ma nu ii speria ca fac articol si despre asta !=))
blahba28-8-2014, 10:04
El e cocalarul dement
Clodix28-8-2014, 9:37
Cocalar de doi lei
UNU28-8-2014, 9:28
Masina lui taticu :)))
Mda28-8-2014, 9:24
Pacat k nui masina lui :)) asta ii un amarat din groapa lucra la sanex pt 8 mil si visati bolizi :)))))))))) poate a lui pretenuso
Grig28-8-2014, 12:14
=))))) inseamna ca il cunosti=)))) un amarat ci tatuaje pe mana intreaga. Intradevar=))
Blondyna28-8-2014, 8:15
Cred ca ii gay si o si are mica. da macar compenseaza masina
pissy, invata sa fu ti ;) :*
heheinj28-8-2014, 20:30
ce tu ....nu ti-o dat bine?hai k iti dau eu cu matzu meu :)))
Grig28-8-2014, 4:19
hahahahhaha, asta e prieten cu mine, si va spunem doar ca va dam multa m***!:))
fundache28-8-2014, 1:17
sugaciule
asd28-8-2014, 0:50
jeg de om pe banii parintilor, ei muncesc sa aibe el tot ce vrea si uite cum arata? (tatuat si dopat)
@28-8-2014, 0:39
Iar faceti un c**** vedeta? Stiti doar ca ii alimentati egoul.