Image 1 of 4

Divertisment

Bisnitarul Nelson Mondialu "mananca" mii de euro cu cutitul si furculita FOTO

  
  



 

Bisnitarul clujean, Nelson Mondialu, socheaza din nou pe Facebook, postand fotografii in care "mananca" mii de euro cu cutitul si furculita. Scena se petrece intr-un restaurant, in timp ce in jur sunt oameni care stau la mese.

 

Nelson Mondialu are in farfurie zeci de bancnote de cate 500 de euro, 500 de lei si de 200 de lei si se pregateste sa le "infulece".

 

Cum ureaza un interlop clujean "Sarbatori Fericite"! Nelson Mondialu numara teancul de bani VIDEO

 

Bisnitarul clujean a devenit personaj cunoscut la nivel national, dupa ce in presa au aparut informatii despre bogatia pe care o etala pe Facebook si YouTube.

 

Nelson Mondialu revine! Interlopul clujean arunca sute de euro si danseaza pe manele VIDEO

 

Simone Nelson Pop a fost cercetat in Romania avand asupra lui pastile de ecstasy, pe care ar fi urmat sa le vanda intr-o discoteca din campusul Hasdeu. El a fost cercetat si in Italia, unde a condus o banda specializat in furtul de masini si din supermarketuri, care actiona in Roma.

iulius mall 728x90 30 iunie.jpg
22-1-2012, 11:33
350 vizualizări
8 comentarii
Tinel19-6-2012, 21:32
atat ioa zile
ioa...19-6-2012, 19:03
inventati fel de fel de stiri despre tot felu de persoane....am impresia ca cei ce faca ceste stiri sunt invidiosi si ii roade curiozitatea de averile sau mai bine zis de banii altora....si Nelson Mondialu este un om normal la fel ca noi toti doar ca are bani ca multi altii din lumea in care traim....de obicei cei ce nu au sunt preocupati de cei ce au....daca aacest om se simtea bine cu miile de euro in farfurie e problema cuiva?...cu siguranta da ..:a lui nu a altora...
NELSON MONDIALU19-6-2012, 18:37
ANA SI IN LAGAR SA FII IN CAMERA CU MINE ,SA VEZI CE TE MITRALIEZ ,AI SA VORBESTI NUMAI IN PARABOLE CU MINE SI IN FITZZE ,URITANIA URITELOR ,MINCATEAR VIERMII DE TOT :))))))))))
NELSON MONDIALU19-6-2012, 18:35
VASI -dute-n puscarie de ONANIST ,iese gore afara te violeaza ,pune mina becali pe tine te maltrateaza :)) ,dai ochi cu mine TE PISH :))) , FRAIERE
tudor22-1-2012, 17:04
Sa constientizati ca la decaderea societatii voi contribuiti cel mai mult cu mediatizarea nonvalorilor. Keep going
vasi22-1-2012, 13:11
nu mai mediatizati redardati cum ii asta si Gore si inca nu stiu care! Asa a ajuns si Becali, un alt retardat care nu-si ia medicamentele, pe scena publica. E vina voastra, stiridecluj.ro ca oamenii astia isi mai arata fata in public si voi le mai si puneti pe pedestala (scuzati cacofonia)! Chiar nu va prindeti sau e prea mare foamea de rating? Ar trebui sa fiti profesionali si sa nu va bateti joc de o meserie frumoasa si unica cum ii jurnalismul cu sunt "stirile" de genu asta pentru ca is destui altii care-si 'bat joc de material' cum ar veni...Sanatate sa aveti!
Ana22-1-2012, 12:59
Ce umor ingretosant au subindivizii astia. Nu cred ca parnaia ajuta la defecti de magnitudinea asta: un lagar de concentrare sau ceva bun bun pentru ei.
S E S I Z A R E 22-1-2012, 12:27
Oare chiar nu se sesizeaza nimeni ??? sa scapam de asfel de GUNOAIE ! ! !