Social

Un nebun aruncă cu bolovani în mașini în Cluj-Napoca. Unde s-a filmat - VIDEO

  



 

UPDATE (ora 19.00)

 

A fost depistat barbatul care apare in imagini de catre o patrula a Sectiei 3 Politie, in zona Pietei Hermes. Acesta a fost condus la sediul unitatii de politie. Se fac demersuri pentru internarea barbatului la psihiatrie”, a precizat pentru Știri de Cluj purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj, Carmen Jucan.

 

------------------- 

Poliția este solicitată să intervină într-un caz ce se petrece pe strada Fagului, din Cluj-Napoca. 

 

Un bărbat a fost filmat în repetate rânduri în timp ce aruncă cu bolovani în autoturismele care trec pe stradă. ”Cluj-Napoca, strada Fagului nr 1-3.

 

ATENȚIE MAXIMĂ în zona Buna-Ziua, strada Fagului, nr. 1-3, in zona Casei Agronomului și a Mănăstirii Franciscane - pe partea dreaptă în direcția de mers Bună-Ziua - Cartier Gheorgheni, un nebun face de câteva zile ce vedeți in video surprins de locatarii de pe strada Alverna.

 

Evident, acesta este un post de atentionare, persoana în cauză fuge pe terenul imobilului, se ascunde - a fost chemată și Poliția. Între timp, poate reveni oricând și nu cred ca ați vrea să fiți în pielea ciclistului de dimineață”, a scris Ioana Cămărășan, pe grupul Info Trafic Cluj.

 

---------------------------------------------------------------

 

UPDATE

 

Poliția confirmă că a fost depusă o plângere, la Secția 3, privind acest caz, iar oamenii legii au început căutările pentru a-l depista pe bărbat.

 

A fost depusa o plangere penala la Sectia 3 Politie pentru savarsirea infractiunii de distrugere. De asemenea, a mai fost depusa o sesizare privind acest subiect. 

 

Politistii au in atentie zona respectiva pentru depistarea barbatului, stabilirea identitatii acestuia si luarea masurilor legale”, transmite purtatorul de cuvânt al IPJ Cluj.

 

 

 

coral1_1_1.jpg
9-3-2018, 14:29
81 vizualizări
69 comentarii
jucator12-3-2018, 7:44
Pe pariu ca tipul asta a votat mereu cu tovarasul Boc. Cine pariaza?
12312-3-2018, 8:18
Ma-ta, pariaza, ma-ta si doar ma-ta! Site-ul asta a devenit locul de intalnire a tuturor taximetristilor frustrati, cu un nivel intelectual sub cel al unui hipopotam si asta din cauza coeficientului aerodinamic(daca scriu Cx sigur nu pricep) extrem de ridicat pe care il prezinta spuma de sub par.....
sile12-3-2018, 7:28
Maru
Ce criminali, nu-i adevarat, au aruncat cu bolovani si dupa masina lui Boc. No fa bine sa demolezi cladirea aceea, nu-i posibil asa ceva, afara cu ei din tara.
Maruta
Incredibil, chiar arunca cu pietre si dupa Emil Boc? Sa-si ia masina blinadata, Doamne fereste de vreun cucui ori de-o palitura strasnica, ca ramanem fara Primar si orasul se va dezvolta cat de cat mai bine.
Alexu
11-3-2018, 6:39L-au prins , e din gasca rezist, deja cativa din ei sunt in grija statului si altii urmeaza, droguri, medicamente , incendieri, violuri, pedofilie, zoofilie. Ce mai, toata tagma de scursuri sociale.
Doinu
10-3-2018, 16:57Si eu il votez , ca inceraca din rasputeri sa alunge masinile care au polutie de pe drumurile clujene. Tu nu l-ai votat sa fie Prim Ministru? Eu da, cu tot familonu. Respect!
Mda12-3-2018, 4:33
Un fenomen interesant, se poate observa ca la toti care au scris cat de cat neacuzator la adresa lui Boc, aceeasi persoana s-a bagat imediat peste ei, raspunzandu-le cu injuraturi si sudalmi.
Clujean12-3-2018, 5:07
E mai valabila viceversa, adica cine indrazneste sa comenteze acuzator la implinirile "marete" este luat in colimator si balacarit, injurat, suduit. "Aceeasi persoana" sunt de fapt alti postaci sau acelasi, care dau copy paste inclusiv la nick name si posteaza comenturi , unele chiar mai vechi de un an.Daca dvs sunteti de buna credinta, veti observa acest fenomen interesant, daca....
dorel12-3-2018, 7:15
cel care acum te semnezi ,, clujean " , tu ești acela , ești autorul cu pricina , cel care dai replici LA

TOTI ? . . . . mă gîndeam ce rost ar fi avut să te bagi în seama aici , să sari imediat ca proasta

la pwlă , dacă nu ești chiar tu ăla . .
cristi 11-3-2018, 17:21
HA HA, ala este sile obsedatul,l-au prins intre timp,dovedit psihopat, se chinuie sa il interneze la PSIHIATRIE dar nu-l vrea nimeni
@cristi11-3-2018, 17:25
serios?bine ca esti tu normal la cap,bocistul pooolii,sluga de atatia ani
Mara11-3-2018, 15:59
D-le Boc, nu luati in seama nesimtitii si invidiosii care arunca cu piatra, ati fost ales cu majoritate, pot sa va spun ca aceasta majoritate a crescut acum, tocmai datorita acestor gunoaie care se chinuie sa va dea la o parte.
Maru11-3-2018, 17:00
Ce criminali, nu-i adevarat, au aruncat cu bolovani si dupa masina lui Boc. No fa bine sa demolezi cladirea aceea, nu-i posibil asa ceva, afara cu ei din tara.
Maruta12-3-2018, 5:10
Incredibil, chiar arunca cu pietre si dupa Emil Boc? Sa-si ia masina blinadata, Doamne fereste de vreun cucui ori de-o palitura strasnica, ca ramanem fara Primar si orasul se va dezvolta cat de cat mai bine.
Doina10-3-2018, 15:23
Domnule Boc ca mai votez odata. A 4 oara! Respect!
Doinu10-3-2018, 16:57
Si eu il votez , ca inceraca din rasputeri sa alunge masinile care au polutie de pe drumurile clujene. Tu nu l-ai votat sa fie Prim Ministru? Eu da, cu tot familonu. Respect!
a10-3-2018, 11:53
nu trebuie internat, trbuie batut si bagat la racoare cativa ani, e un gunoi.
ha ha ha ! ha ha ha !10-3-2018, 14:04
Daca-i bagi pe toti astia la racoare atunci cine iti mai voteaza bocul? Aud?
Votez Boc10-3-2018, 15:21
Ma-ta si nevasta-ta
Bocila10-3-2018, 18:45
Si sora-sa,prostului ha ha ha! ha ha ha!
Bocila10-3-2018, 19:21
Ma sa fie, oi fi eu sfertodoct, dar ca Bocila asta de sus? Onomatopeea a scris-o corect, in rest...prostului dai internet. Hi Hi Hi....
Da10-3-2018, 21:51
Esti un sfert de sfertodoct, caricatura de Bocila ( ultimul), ai dreptate, ma.ta doar a vrut sa imita ca te naște, in loc de rahat ai ieșit tu, nu meriți internet ca nu stii la ce sa-l folosești.
imita11-3-2018, 10:01
Incredibil de insistent, esti si plin de humor, daca n-ar fi horor limba asta romanesca grea,mult prea grea pt. tine, mai obstetriceanule, grea de tot, chiar nu poti sa nu-ti dai in petic, daca tot esti vulgar?
@imita11-3-2018, 14:19
Extraordinar de prost esti, tu esti cel ce imita (hi hi hi! hi hi hi ! - de șase ori), pt ca atat te duce bibilica, bai ginecologule, nu-i vorba de "limba asta românesca"e doar UMOR, dar tu esti plin de humus de la crăpătura ma-tii.
imita11-3-2018, 14:54
Fara cuvinte. Cu asemena sociopati impart aerul prin urbe. Chestia e ca au drept de vot, si ca asta mai sunt cu duiumul, nu-i exclus sa mai si conduca o masina....
@imita11-3-2018, 19:50
Maimuțoi!
Asta e, conviețuim si cu ăștia.
Centura10-3-2018, 6:45
Cartierul Buna Ziua se poate numi linistit Flocesti 2.Coloane nesfirsite de masini,din Calea Turzii pina mai jos de LIdl.Trotuare cam pe jumatate din lungime .Praf si noroi cit cuprinde.Spatii de joaca pt.copii ciuciu.Spatii verzi,doar pe cite un balcon din mastodontii ridicati de Capusan.Locuri de parcare ZERO.Strazi neasfaltate cu zecile.Drumuri inguste de nu pot trece doua masini una pe linga alta.Zgomot si poluare number 1 in Cluj.Cu alte cuvinte "Raiul Rechinilor Imobiliari".Mare atentie ce cumparati !
TTT10-3-2018, 13:03
"Nejustificate"? Blocuri in stanga si in dreapta si un drum cu doar o banda pe sens de unde fiecare face stanga sa intre la el la bloc.
Mocaiala10-3-2018, 5:43
Io decand tot postez ca e o coalitie intenationala s-al deie jos mde acoilo de sus pe Boc ca vin toti inparati si regi si comadorii la cluj sa aibe grija ca astia vor s-al curete jos dar noi stam cu minurile la sula? In strada s-al aparam pe vajnicu nost primar nu tat prin club si la disco
Bocila10-3-2018, 8:08
Ieșim, ieșim când e nevoie, si vai de gasca penală ce vor rau clujenilor.
Rachiteleanu9-3-2018, 23:39
Traim in Bokistan si asta ne ocupa tot timpul .Aici s-a ajuns, aici v-a adus Cosasul Piticanie ,pus la conducerea primariei ,de cine ,chiar de catre voi !
hmmm9-3-2018, 23:59
Numai pitiku' oare, dar ce dinku sau rus or fi de la oras? Tot kosasi sunt si aia. Pute rau de tot a peizani in napoka!
localnic10-3-2018, 0:58
cit de frumos a fost acest oras pina acuma 100 de ani , pe urma s- a inceput sa veniti voi , VINITURILE
Ion A.10-3-2018, 11:25
era frumos pe dracu! cateva strazi in centru, unde statea grofimea, iar restul vai si-amar, mahalale ca-n Bucale
ha ha ha ! ha ha ha !9-3-2018, 21:33
Are bocul o fauna veritabila de votaci fideli. Nu ar fi de mirare ca astia sa-l voteze pe viata.
hi hi hi ! hi hi hi10-3-2018, 22:19
Sigur ca da. Noi toti impreuna cu vita de ma.ta si bivolul de ticut-o,il votam pe BOC inca 5 mandate, sa ai de ce te mira, jegule.
Alex9-3-2018, 21:02
Asta rezolva problema cu traficul....
marin9-3-2018, 20:40
Cred ca e Sile Postacul.
Burdujel9-3-2018, 19:29
Asta e, daca nimeni nu pune mana pe un ciocan sa-i indrepte comportamentul...
Pe de alta parte Politia il protejeaza, nu ai voie sa-l descapatanezi daca pui mana pe el.
Bocila10-3-2018, 9:02
Dar, daca punem mâna pe ciocan va fi vai de gura si gâtul tau.
tavi9-3-2018, 18:52
Da , sigur ca da , trebuie sa filam, asteptam, sa completam sute de dosare, aprobari, stampile etc ...
Voi cei care puteti face ceva VEDETI cu ce bolovanoi arunca ?
studiu de caz - arunca bolovanul, sparge parbrizul loveste in tampla sau in ochi un copil aflat pe scaunul din dreapta si-l omoara pe loc , NO atunci e bine, avem dovada .
@9-3-2018, 18:56
Da , daca omoara pe careva sa vezi masari de forte , plini de steroizi, umflati ca si cocosii , scuturi, armament de asalt, masini cu ogive nucleare, televiziuni , trupele speciale cartitele desertului , toti , dar toti vor fi acolo si un comandant cu 70kg de feeer pe piept va explica cu lux de amanunte cum au capturat ei si ce tactici furate de la americani au folosit - dupa 2 zile il face general , pensie de 30 mii eu ca si-a jertfit viata pentru o cauza .
Dinu9-3-2018, 19:53
Ai uitat de Cătălin Radu Tănase
Zorilor9-3-2018, 20:28
Mai voinicule (cu gura ) , pentru ce nu te deplasezi tu acolo, sa il iei pe respectivul si sa faci un arest cetatenesc ? Doar dovezile sunt clare, deci ce-ti mai trebuie?
Un arest cetatenesc ar fi o reclama nemaipomenita pentru orasul nostru si pentru spiritul civic din Cluj Napoca!
Ca altfel, de lucratori cu gura ca si tine ne este plin podul.
Zorilor@9-3-2018, 23:49
Politia este "lucratorul" legal ce are dreptul sa faca dreptate, este platita din bani publici TOCMAI pentru asfel de treburi asa ca da , doar cu gura pot sa fac ceva, fizic nu am dreptul sa ma leg de nimeni pentru ca raspund in fata legii pentru faptele mele , nu reprezint legea.
Mihai10-3-2018, 0:51
Refuza politia sa se ocupe de acest caz sau care-i treaba ?
:-)10-3-2018, 1:31
bai dar plin de ,,maniosi" si postaci nemultumiti pe aici
Lejea9-3-2018, 18:44
acolo locuiesc tzigani cersetori si oameni fara de capatai, ar trebui evacuati, nu incurajati.
carutashu9-3-2018, 21:35
Adica si-au mutat corturile din rachitele? Nu mai dati aiurea vina pe cocalari cand astia sunt tarani de-ai vostri!
Ana9-3-2018, 17:34
Oare sunt amprente pe bolovani ?
poov9-3-2018, 18:04
Nu
recidivistu9-3-2018, 18:25
Pai amprentele ar fi bune numai daca are cazier, nu-i asa?...
Sorin9-3-2018, 15:44
Ala trebuia saltat in cateva ore de la aparitia materialului in spatiul public... Militieni in schimb asteapta doar salariile mai mari promise de ministrul foatre competent in ale internelor din videle... pfoaiiii de mama noastra...
Nu-i chiar asa9-3-2018, 15:59
Mai intai... trebuie prins asupra faptului! Dupa video poate fi oricine, nu i se recunoaste fata. Trebuie organizata o panda, trebuie "filat". Nu vezi ca se ascunde, crezi ca sta ore in sir dupa gardul acela si asteapta sa vina politia? Esti cam prost...
mama noastra9-3-2018, 16:03
du-te tu acuma acolo, Sorine, să -l umflii, să vezi că nu -l găsești
Ada9-3-2018, 14:38
ACELA ESTE SILE FRUSTRATUL
helenov9-3-2018, 16:26
ba cred ca marinel andro
Gina10-3-2018, 11:00
Cu siguranta, si Lulu , dumnezeu sa-l odihneasca era mai bun decat actualaul ales.
Dan manastureanu10-3-2018, 20:23
Vorbesti aiurea tanti viziteaza tara si vezi unde se plaseaza cluju intreabate de ce toti gozerii din toata tara vor sa se stabileasca aici , de ce sunt cele mai mari chiri etc . compara cu funar si alte orase
abc11-3-2018, 9:49
Bai prostacule, tie chiar nu-ti este rusine sa peiorezi cu analfabetismul tau cronic? Ca daca ai fi doar prost te-as lasa naibi in pace, dar intinezi limba romana, marsh naibii la oile tale, cu ele poti avea un dialog sau monolog, poate va intelegeti!
Bocean11-3-2018, 14:31
Asta nu-i chiar prostul Clujului, Dan manastur ăla vechi si expirat?
Nu cred, ăla era si este mult mai idiot.
Bocin11-3-2018, 14:59
Dan Manastur, un tip de toata isprava, probabil scarbit si sictirit de idiotii postaci care ii fura numele si posteaza scarbosenii, oricum in numele lui si probabil cu incuvintarea lui am sa va urez sedere placuta in trafic! Respecte Dane!
Dan manastur11-3-2018, 18:19
SA IMI BETI PUULA SI LINGETI OUUALE MA POSTACI JEGOSI !!!
Dan manastur12-3-2018, 6:28
Multumesc bocin analfabetii astia in loc sa pupe mana lui boc cel care le -a facut conditii sa se stramute la cluj din haltele lor din moldova improasca cu balegar pe acest site de mari eruditi ce spun multe lucruri interesante :)))
Bocesc12-3-2018, 7:20
Numai sa nu va apucați sa bociti, după unul mai prost decât altul.
Respecte BOC.
Dan manastur12-3-2018, 20:28
Poti sa ii pupi si penisul la boc
Bocin12-3-2018, 21:57
Da, ma.ta ce pupa? Ca doar altceva nu știe.
Hmm11-3-2018, 3:54
E frateso
Alexu11-3-2018, 6:39
L-au prins , e din gasca rezist, deja cativa din ei sunt in grija statului si altii urmeaza, droguri, medicamente , incendieri, violuri, pedofilie, zoofilie. Ce mai, toata tagma de scursuri sociale.
Bocila9-3-2018, 20:01
Esti dus rau cu pluta,Burdujel.
Dan manastureanu9-3-2018, 22:19
Nu ma e pugna ce arunca cu bolovani in concurenta
Dan manastur9-3-2018, 22:48
E punga, da, el e.