Social

Spărgător de mașini, prins pe camerele de supraveghere la Cluj. Poliția îl caută. Îl recunoașteți? FOTO

  





Poliţiştii de investigaţii criminale din cadrul Poliţiei municipiului Cluj-Napoca - Secţia 1 Poliţie - desfăşoară cercetări pentru stabilirea identităţii unei persoane bănuite de comiterea unui furt.

”Din cercetări a rezultat că, în perioada 9.06-11.06.2018, persoane necunoscute ar fi pătruns, prin forţarea portierei, într-un autoutilitară parcată pe strada Tipografiei, din Cluj-Napoca, şi ar fi sustras unelte electrice”, anunță IPJ Cluj.

Persoanele care au informaţii ce pot conduce la stabilirea identităţii bărbatului din imagini, sunt rugate să anunţe organele de poliţie, apelând numărul unic de urgenţă 112!

 

 

coral1_1_1.jpg
6-7-2018, 12:01
8272 vizualizări
7 comentarii
HA HA !7-7-2018, 21:59
O performanta a mokanului este si acest rai al borfasilor din parohia sa.
korci7-7-2018, 4:26
pare a fi liviu alexandra
Hank Rearden7-7-2018, 12:30
La cat ii de gras, nu avea cum sa se deghizeze in spargator asa slab.

Mai degraba pare e iubita lui, or fi ramas fara bani de shaorme si le-a scazut glicemia.
Maria7-7-2018, 21:35
Ce prostanaci, voi chiar credeti ca prin tampeniile vostre insipide si inodore , de ex asa zisi jurnalisti, eliminati pentru prostie si analfabetism, cum se si citeste din anemicele voaste fasuri, puteti face o anti emulatie la Alexa? Ma javre, ala-i jupan pe banii lui, voi latrati scheunand ca va dat a 3-a cizma, n-aveti decat, comentati pe aici, nici macar in articol, loazelor, vedeti ca trebuie adusi cartofi la raft, hai ca il anunt pe seful de raion, ce naiba faceti ma putori, nici la Kaufland nu faceti fata?
mda...6-7-2018, 23:18
Spargatori, pedofili, drogati = urbea pitikului.
Ba moaste psd-iste7-7-2018, 20:01
Da ma loaza si daca iti castiga PSD-ul alegerile in Cluj, erau numa' sfinti...
Bogu7-7-2018, 22:21
Lasa-l ca partidul il pune sa scrie. Primeste si el de o grisina, punct alb in carnetel (in cazul lui rosu ca e culoarea favorita).