Social

Scandal la farmacie, în Mărăști. Două femei de etnie romă au fost date afară după ce au fost prinse la furat VIDEO

  





ATENȚIE! Videoclipul conține limbaj licențios.

Două femei de etnie romă au fost date afară dintr-o farmacie din zona Pieței Mărăști, după ce ar fi fost prinse la furat.

Incidentul a fost filmat de un trecător, care a surprins cum cele două femei le înjurau ca la ușa cortului pe farmaciste.

Potrivit martorilor, femeile de etnie romă ar fi încercat să fure o cremă, pe care ar fi băgat-o sub haine, însă aceasta a picat pe jos, fiind observate de angajatele farmaciei, care le-au dat afară.

Cele două femei au început să facă scandal, susținând că nu au furat nimic, una dintre ele spunând că a fost și lovită.



coral1_1_1.jpg
13-3-2018, 15:19
37 vizualizări
13 comentarii
dan14-3-2018, 11:29
domnu ala cu geaca neagra a facut haz de necaz,cica"ati auzit ce a zis,sa-i suga pooola..da ii bine sa-i zica sa suga la femei":))))))
cipri14-3-2018, 9:13
Tiganii trebuiesc sterilizati. Atat.
pop14-3-2018, 7:50
la inceputul videoului se vad doi cersetori care stau acolo in fiecare zi. politia locala nu ii vede.
Hun13-3-2018, 18:17
Ce nu inteleg e de ce populatia romani si unguri ii mai suporta pe acesti ne-oameni primitivi violenti limitati mintal din India aici.. de ce nu ii aduna pe toti sa-i tzpe afara din tara cel mai bine inapoi in India sau ceva tara asiatica de unde au venit !
Ungurul14-3-2018, 8:16
Voi nu de acolo veniti ungure sau ce?? :))))
Ion13-3-2018, 18:04
Asa fac toti fraierii, se injura cu ele si le lasa libere! Ele stiu ca scapa de fiecare data doar cu injurii, si repeta faza. TREBUIE SUNAT LA POLITIE!
Burdujel13-3-2018, 18:09
Muahaha, pe politisti ii doare in basca.
Avem treburi mai importante, nu furtul unei cutii de vaselina.
Banc13-3-2018, 17:57
Doua tiganci intr-o farmacie:
-Buna ziua, doamna. Aveti alifie pentru paduchi la pi*da?
-Iesi afara nenorocito! Cum iti permiti sa vorbesti asa?
Femeia, rusinata, ii zice prietenei sale:
-Cere tu, fa, ca esti mai 'telectuala.
Cealalta t******:
-Buna ziua. Va rog sa-mi dati un unguent pentru paraziti pubieni!
-Sigur, doamna. Cat sa va dau?
-Pai... cam cat pentru doua pi*de.
::))))13-3-2018, 17:23
Cica..... 's*** p**a' .....'m*****'...........

Ce ma distreaza cum injura tigancile astea ::)))
dan14-3-2018, 11:34
ei nah,sunt multe romance care vb exact la fel
nu ne schimbati vocabularul13-3-2018, 17:01
tigani nu romi!!!!
Hank Rearden13-3-2018, 16:14
Din Cluj ar trebui sa-i dea afara...pe toti tiganii astia borati!
Eu13-3-2018, 18:19
Ar trebui dati afara din Romania si din toata Europa.. rata criminalitatii ar scadea cel putin cu 100% daca toti tiganii ar fi dati afara din tara cu toate ca ei sunt doar 3.3% din populatiei oficial.