Social

Porumbel filmat plimbându-se printre rafturile Auchan din Iulius Mall VIDEO

  





Un clujean a filmat, sâmbătă, un porumbel care se pimba printre rafturile hypermarketului Auchan, de la parterul Iulius Mall.

Acesta a discutat cu managerul magazinului, care i-a spus că se știe de situație și că este în curs de rezolvare.

”Domnul de la serviciul clienti si-a intors ecusonul cand l-am intrebat cum il cheama, dupa care a chemat-o pe doamna "manager" care a zis ca se stie de situatie si ca este in curs de rezolvare. Si mi-a multumit ca sunt client fidel si ca vin in fiecare weekend. Mi-a atras atentia ca nu am voie sa filmez in magazin”, ne-a relatat un cititor Stiri de Cluj, care a realizat și filmarea.

Cu toate acestea, în urmă cu două săptămâni a avut loc un incident aproape identic, o pasăre fiind suprinsă deasupra rafturilor.

Porumbeii sunt o specie destul de periculoasă pentru sănătatea oamenilor, animalele sunt supranumite și „șobolani cu aripi” în anumite zone ale lumii, din cauza faptului că sunt purtătoarele unor bacterii periculoase pentru oameni.



3-2-2018, 14:30
2594 vizualizări
7 comentarii
Alex16-2-2018, 12:29
Porumbeii sunt foarte periculosi, ajunge sa vezi unul si iti afecteaza psihicul, dupa cate se pare. Orice animal poarta bacterii periculoase pentru oameni. N-am auzit inca sa i se spuna sobolanului porumbel fara aripi sau sa fie asociat cu pacea.
Probabil ca unii, la nunti, in loc de porumbei elibereaza sobolani, sa fie PC...
Mihai12-2-2018, 17:40
Alo ANPC Cluj

DORMITI ???

0264 431 367
Burdujel4-2-2018, 14:22
Era porumbelul lui Boc.
Si cel care a filmat e un dobitoc, la muma-sa-n curte era plin de gaini si balegar, iar acum se oripileaza de la un porumbel.
Mergi bai si sigileaza-te intr-un prezervativ sa nu cumva sa te infectezi de la pasari, muste sau de la soare.
Semaca5-2-2018, 6:47
Mai bine era sigilat prezervativul lui tac.tu si nu lasa in sifilitica, produs seminal de prosta calitate. Urmarile se vad.
Ovidiu4-2-2018, 8:02
La-m vazut pe Alexa ascuns acolo cum o scos de sub ponghiola porumbelu si apoi o facut taraboi sa vie sanipidu si sa deie amenda ca aduce lepre si sida din cauza lui Boc. Dar noi n-eam prins de ce vrea sa faca si avem poze cand o slobozit porumbelu s-il punem pe FB si youtbe ca vrea s-al deie jos pe Boc si sa fie el primaru nost da nu vrem ca Boc ii bun
HA HA HA !4-2-2018, 2:01
La taranii aia ai piticului pana si marile magazine par saivane ale ceapeului.
poov4-2-2018, 1:00
Porumbelul avea gripa aviara.

Nu mai mergeti la Auchan sa cumparati nimic, toti clientii au fost infectati.