banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Interlopul Ceapă din Mănăștur a scuipat un șofer în trafic - VIDEO

  



 

UPDATE

 

Robert Stefan Cicos, zis ”Ceapa”, a fost amendat cu 1000 de lei pentru încălcarea Legii 61/1991. Poliția anunță că descurajează vehement un astfel de comportament.

 

Șoferul Seat -ului nu a fost amendat, semn că declarațiile martorului din Mercedes care a spus că și acesta a proferat injurii sunt false.

 

--------------------------- 

Ceapă, un cunoscut interlop din Mănăștur care și-a câștigat renumele încă din anii 90, a fost filmat în timp ce scuipa un alt șofer în trafic

 

Scena s-a petrecut în sensul giratoriu de la intersecția străzilor Primăverii și Izlazului. Aflat la volanul unul Mercedes, Ceapă, pe numele lui real Robert Stefan Cicos, s-a contrat în trafic cu un alt șofer încă de pe strada Primăverii, venind dinspre podul Calvaria.

 

La sensul giratoriu mai sus menționat, Ceapă a vrut să intre pe bandă în fața șoferului cu Seat, care nu i-a permis acest lucru. După numai câțiva metri, profitând că era roșu la trecerea de pietoni de pe strada Izlazului, interlopul mănășturean a coborât din mașină și l-a scuipat pe șoferul care nu i-a permis să treacă.

 

Șoferul șicanat și scuipat a făcut plângere la Poliție. 

 

O apropiată a lui ”Ceapa” susține că acesta a ”fost provocat verbal prin înjurături adresate de către șoferul Seat-ului”, iar apoi a ”avut reactia asta de a scuipa!”.

 

 

Ceapă a fost membru al găștilor de cartier din Mănăștur, de pe strada Mehedinți, iar apoi a fost plecat în Italia, unde a făcut închisoare pentru infracțiuni din domeniul crimei organizate. El ar condus o grupare care fura bunuri de lux în Italia, iar apoi acestea erau puse în vânzare de diverse persoane din Cluj.

 

Potrivit anchetatorilor, reteaua era condusa de clujeanul Robert Stefan Cicos zis ”Ceapa”. Din Italia erau furate laptopuri, telefoane mobile, parfumuri, care erau trimise in Romania, unde erau vandute prin intermediul lui Cristian Nedelea si Alexandru Tritean, fratele vitreg al lui Robert Stefan Cicos. Prejudiciul a fost estimat de procurori este de peste 100.000 de euro.

 

La perchezițiile de atunci, acasa la Cristian Nedelea au fost gasite cantitati insemnate de bunuri furate din Italia de membrii retelei conduse de ”Ceapa”, telefoane mobile si parfumuri.”A fost nevoie de mai multe masini de politie pentru a transporta tot ce am gasit”, spunea unul dintre anchetatori. Ancheta a durat mai bine de patru luni, timp in care au fost ascultate telefoanele membrilor retelei, au fost supravegheate toate transporturile de bunuri furate trimise in Romania si au fost identificati toti cei care s-au implicat in aceasta activitate infractionala.

 

In Italia, gruparea de crima organizata avea doua moduri de operare. ”Foloseau carduri falsificate si scoteau mari sume de bani de la cei care nu au fost atenti cand isi tastau codul. Cu acesti bani cumparau lucruri la adevarata lor valoare din magazinele din Italia, dupa care erau trimise la Cluj si vandute cu preturi de maxim 80 la suta din valoarea bunului respectiv. La amatori le aratau etichetele de pe bunurile respective dupa care le spuneau ca numai pentru ei aveau asemenea preturi”, mai spunea anchetatorul.

 

A doua metoda de operare, folosita in special de oamenii care lucrau pentru Cicos, era furtul direct al bunurilor de valoare. ”Le furau dupa care primeau procent din valoarea telefonului mobil sau a obiectului furat”.

 

La sfarsitul anului 2005, Robert Stefan Cicos a fost eliberat dintr-un penitenciar din Italia, unde a fost inchis timp de doi ani pentru pentru infractiuni din domeniul crimei organizate.Foto: Ceapă și Nelson Mondialu, cei doi sunt prieteni buni

coral1_1_1.jpg
16-10-2018, 7:30
23603 vizualizări
89 comentarii
..... 19-10-2018, 18:45
Interlop?? .... Hmmmm. Nu...... Hoț și fetiță cu pul@. Da.
Pepi18-10-2018, 0:09
Ptui.. ceapa lui..
ADEVAR17-10-2018, 16:58
O SOCIETATE CORUPTA NASTE ASEMENEA SPECIMENE !
Calin17-10-2018, 16:59
CEAPA,NELSON,PRINTUL,.......
Marius17-10-2018, 16:37
O să îl vedeți care vă uitați pe canalele de YouTube ale lui Nelson Mondialu, că sunt prieteni foarte buni, mai mereu apare acest individ zis " Ceapă " în clipurile lui Nelson
Nelson cu acest individ este prieten foarte bun, tovarăși
Acest individ " Ceapă " deține pe langâ multe afaceri ilegale si
un salon de coafor frizerie cosmetica pe Calea Florești din Cluj
Facebook
https://m.facebook.com/mirrorstyle.ro/
Alo DNA ul nu ii vede pe ăștia
Socaciu17-10-2018, 18:00
Bai , acum îmi dau seama ca pana și pe freza lui va e ciuda.....
Ce legătura are salonul soției acestuia cu el .
Dudu17-10-2018, 13:26
Vând ceapa uscata
Felicitari soferului17-10-2018, 13:10
Felicitari soferului care a filmat ! In cluj e obligatoriu sa ai camera pe bord, si eu am patit-o. Stiri de cluj, era frumos sa ascundeti identitatea reclamantului
o vinitura17-10-2018, 11:55
asta este interlop in cluj?
hahahaha
Tizu17-10-2018, 10:51
Asta este stire ca un t**** l-a scuipat pe un alt t**** ... lux ....
bbk17-10-2018, 11:19
asta este o stire ca un t**** e agresiv in trafic, si ca s-a facut plangere, si ca politia a dat o amenda
dar tu esti t**** si nu prea intelegi
Care interlop? 17-10-2018, 9:32
Ceapa acest gainar cu atitudine de mare interlop, nu are permisul de conducere suspendat?
advetro17-10-2018, 8:51
De aia e bine sa ai un spray iritant in masina. Il parfumezi pe animal dupa care il faci snitel....
daca17-10-2018, 8:34
Mai este unul prin oras, cu acelasi model de Mercedes, cu numarul CJ-??-NAS, cu acceasi atitudine de cocalar.
L-am vazut incercand sa depaseasca o coloana de masini ce iesea din curtea FanCourier, a intrat pe contrasens, s-a intilnit cu o dubita ce intra in curte, si tot el era agresiv ca nu se da lumea la o parte sa il lase pe el sa treaca.
Iar pe astalatul, l-am vazut pe Campului, depasea coloana de masini pe contrasens, si dadea flasuri sa il lase ceilalti.

Astia sunt grabiti tot timpul, poate odata reusesc sa se grabeasca suficient de tare si sa intre sub un autocar sau camion.
daca17-10-2018, 8:36
acelasi model de Mercedes, culoarea alba
dar vai17-10-2018, 10:18
e acelasi om ce lde la Fan curier cu asta
Mumu17-10-2018, 7:10
Ceapa boschetarul
Poporul Dancila17-10-2018, 6:41
Daca doi se ciondanesc in trafic, e plin de vizualizari si de cretini care isi dau cu parerea. Cei doi o sa-si rezolve problemele indiferent de postarile unor cretini. Problema e alta. Daca pun o poza cu o groapa in care e posibil sa va rupeti masina, o groapa pe care e posibil sa o ocoleasca careva tragand brusc de volan si sa in tre in voi, tot atatea vizualizari si postari se aduna? Dar daca pun o poza cu un indicator de sens unic ascuns sub un copac de pe o strada unde azi era sa ma tamponeze una cu numere de alt judet, veti cere sanctionarea politiei sau a primariei ptr ca nu a luat masuri sa se tunda copacul pentru a se vedea indicatorul? Suntem poporul Dancila, degeaba suntem din Cluj.
Asta e!17-10-2018, 6:51
Dar tu ești Ceapa?
@Poporul Dancila17-10-2018, 7:29
Depinde de ce sarcini se primesc si de interesele meschine a celor ce le urmăresc si comentează.
praz16-10-2018, 23:17
Acuma pe bune...de unde are numele asta, "Ceapa"? Din anturajul interlopilor, cine il ia pe asta in serios, cu asa o porecla? Pt ca am auzit, ca mai demult, in discoteca Atlantic, si-a luat bataie de la doi (copii pe langa el) care nici macar nu erau interlopi.
dan16-10-2018, 23:04
no gata,caz inchis,cocalarul a fost amendat,ceapa masii de cepos
Judecator16-10-2018, 22:03
Nici o problema daca masina ti-a fost atinsa,o poți face pe asigurarea lui, dar pt ca te-a înjurat il poți acționa in instanța se vede clar reaua credința a acestuia, erați 2 masini pe banda ta si el mai ca se lipea de tine cu toate ca mai avea 2 m in dreapta.Tu nu i-ai atins masina, l-ai întrebat politicos de ce te-a înjurat, si l-ai întrebat daca mama lui știe ce face si daca are bani pt reparația jantei tale de crom si a plăcuțelor tale ceramice. Sa spui adevarul adevarat , oricum se vede pe camerele străzii omologate, nu trunchiat a celui ce a filmat.
eu16-10-2018, 21:47
Normal ca infractorii fac ce vor muchii lor ca doar politia romana e ca si INEXISTENTA.. pe strazile orasului se circula cu 80-150 kmh de 30 de ani incoace fara ca politia sa faca altceva decat sa isi incaseze salariile de nivel GERMAN traind ca niste parazit pe spatele populatiei fara sa miste macar un deget !
cocollino16-10-2018, 20:35
Pe imagini se vede foarte clar ca i-a cerut un foc :)))raspunsul fiind negativ. Bravo Ceapa io deschideam usa si-l calca-m putin pe spate sa-i fac un masaj.Si ala o fost tare in clanta ca era cu tovarasa in SEAT
m--e cocolino16-10-2018, 20:45
poate finalizam in mata !!!
boco16-10-2018, 22:25
Cocolino...scroafa de mata o fatat un rahat retard!
MIRON16-10-2018, 18:45
ELITA POPORULUI DANCILA !
@MIRON16-10-2018, 19:26
ia-ti pastilele Cacaline,
Padre Antonio16-10-2018, 18:29
Homalai de manastur ,cate pule ați supt prin Italia ,numai voi știții.
Si acum faceți pe importanți si mondeni in România !
Bine ca aveti bani nu contează ca vi-e curul spart,va f**** toti popi din Italia,bravo santeti si voi baieti:))))))Rusine sa va fie bulanilor!!!!!
Nelson 16-10-2018, 17:24
Unde vedeți voi ca scuipa ma derbedeilor.
Și pe mine ma sperie in același mod , așa se manifesta el, doar l-a speriat, sunteți invidioși ca are limuzina omul și arată bine?
As cerceta cu atenție filmarea, ca eu nu văd nici o flegma.
Razvan16-10-2018, 17:44
Doar a vrut sa l sperie si sa l injure...si voi sariti asa. Se poate?!?
Eu 16-10-2018, 18:02
Nici măcar sa-l sperie, așa reacționează el , l-a întrebat pe conducătorul auto de ce l-a înjurat ?
S-a dat jos din masina pt ca a crezut ca i-a zgâriat-o, de aceea s-a dat jos , nu de alta și i-a spus ca roata din dreapta fata e mai scumpă decât masina respectivului și ca n-ar fi avut ma-sa bani sa i-o repare. ATÂT. Restul e cancan și răutăți, invidie și intoleranta.
ozo16-10-2018, 19:12
de fapt, Ceapa a vrut sa-l invite la o cafea, pt ca Ceapa este un interlop cu coloana vertebrala si un om foarte cinstit. Ala cu Seat-ul a fost un magar ca nu a incalcat regulile circulatiei. NU putea magarul sa se traga la o parte si de ce nu, sa faca si o plecaciune in fata unui om atat de corect si infailibil ca Ceapa? Nu mai fiti rai cu Ceapa, va rog frumos!
Dan16-10-2018, 22:55
E dama de companie nu interlop
lulu cluj16-10-2018, 17:00
ce interlop ??? ca are mercedes ???pe bani munciti ??? UN JEG PENAL GUNOI !!!MOARTE !!!
gigel16-10-2018, 16:41
https://youtu.be/I38c0A8LUso?t=116

Ceapa in tricou cu mort pe el
Orbit16-10-2018, 17:16
Asa arata toate gunoaiele societatii stranse la un loc.Pe astia i-asi baga in lagare la munci grele sa recupereze tot ce-au furat la viata lor.Nu stiu daca sa-ar recupera 15 %/
CEAP16-10-2018, 19:28
ii se zice Ceapa ca are capul ca o ceapa. ce strutz lol. astia is interlopii nosti? vai de capu lor de parliti.
Coco16-10-2018, 15:20
Ce mai trebuie spus aici este ca, dupa modificarile legislative recente Ceapa va putea plati jumatate din minimul amenzii de 1000 de lei, respectiv suma de 100 de lei in 15 zile. Voi ce ziceti? Il va afecta tare?
Asta da16-10-2018, 16:36
1000:2=500

100 plătește ceapa, mama lui de calcul.
TVA cât are?
Haha16-10-2018, 17:17
Jumatate din minim, nu din amenda primitw.
:) hahah
Hi hi hi16-10-2018, 17:38
Oricum as calcula tot nu bate , dar poate avem alta modalitate de calcul, eu fac fără calculator,se poate sa greșesc și e omenesc.
Hi hi ha16-10-2018, 18:30
Minimul amenzii pentru ce a facut e de 200 de lei chiar daca el a primit 1000 de lei. Asadar va plati jumatate din minimul de 200 de lei, respectiv suma de 100 de lei in 15 zile ;)
Ok16-10-2018, 19:34
Daca spui tu, nu-s atat de bine informat, eu știu ca daca ai o amenda de 400 lei , poți plăti 200(jumătate) si 100 in 48 ore .Asa era pana acum.
Aha16-10-2018, 14:47
Scuipat cu iz de ceapa, ce tâmpit, putea sa se tragă ușor pe dreapta avea 2 m, nu și nu ,el trebuia sa stea de ciuda pe linie sa arate ca-i civilizat. Dacă avea girofar s-ar fi tras?
Ceapa julien16-10-2018, 14:29
Ce te astepti de la un hot si un taran ca si Ceapa...
:))16-10-2018, 13:39
toti sunteti tari in clanta aici si cand il vedeti fata in fata va vedeti de drum railor:))
@:))16-10-2018, 14:58
sa ma suga ma-ta, tata-to si tot neamu lui ceapa.
Gicu16-10-2018, 13:21
Ceapa vinde cocaina, mefedrona si alte droguri
antidrog16-10-2018, 13:33
buna gicu, de la antidrog suntem. ne puteti oferi mai multe detalii?
:))
Gicu16-10-2018, 13:56
Ceapă e protejatul lui Dragoș Marc si Bîlci Sorin la fel sorin este de altfel varul primar al domnului polițist bcco diicot dragos marc pe ei nimeni nu îi întreabă niciodată de unde au bani de mașini case petreceri cu ofițeri diicot bcco
Suior16-10-2018, 14:51
Va prin eu in plasa....!
Va papa cutu puta voastra numai sa gresiti.
In August, înainte de Untold, e rezolvat deja, sper sa va mai crească puțin.
otet16-10-2018, 13:18
Dar pe Slanina pe unde l-ati uitat
Cunoscut16-10-2018, 12:54
Eu atât va spun, aveți grija la neveste sau partenere chiar ieri am vorbit cu el , ce nu faceți voi postând noaptea și întreaga zi ,el va ajuta, și nu scump. Așa face mai nou bani, are anturajul foarte bine ales, își unge scula cu ceapa, de aici vine porecla lui, femeile știu asta, ar trebui interogate dar luate tare din prima. Și cea care va da ceapa la fel principal sau la cina și mic dejun trebuie luate măsuri de urgentă apelând la detectivi particulari ca sa nu regretati in viitor.
Sunt cazuri in care ceapa nu-și face efectul, așa ca de multe ori schimba cu usturoiul, dar ataca punctul G stimulându-l totodata.
Toti16-10-2018, 14:54
Ala eu , ala eu, ala eu.... nu ma mai sunați ca nu va dau detalii. Fiți doar pe faza , nu mai ieșiți cu băieții și fetițele rămân singure.
...16-10-2018, 12:26
usturoiu poolii mele :))
Miki16-10-2018, 12:22
Un retard analfabet, Ceapa interlop Bulan
andi16-10-2018, 12:09
oare militia de ce nu se autosesizeaza?
exe16-10-2018, 11:34
Greu de procesat de capatanile unor spalati pe creiere cu IQ-uri rusinoase cum de cineva cu asa

comportament nu conduce BMW ci Mercedes....


:::))))))):::::::::)))))))))))))))))
mihnea16-10-2018, 11:06
si pe unde mai exact sta boul asta cu nas de vaca, sa stiu unde sa imi folosesc cuiul din dotare.
sa vedem apoi pe cine mai scuipa el dupa ce il pun la respect putin
mica16-10-2018, 10:41
interlop pe curu lui, un taran prost.
si eu sunt interlop la mama acasa, hai sa ne intalnim ma ceapa matii sa te scuip putin in freza taran prost
slider16-10-2018, 10:28
Un infect...pana odata...cand se intalneste cu un smardoi mai "JMECHER" ca el...sa il tunda putin...
Sportivu16-10-2018, 10:17
Parcheaza unde vrea,face ce vrea in trafic,sta pe str Câmpului in Manastur,o si facut blocuri ieftine pt vinituri,CEAPA asta e o gaina fricoasa care da numai din cioc,cand vine un sportiv la el face caca,in anii 90 batea tot gaini si asa s-a auzit de el,ca nu era ca si acum sa platesti pentru o palma 3000 de euro,in Manastur il scuipau toti,pe Italia era bulangiu.......stim tot,du-te in morti expirat/putregai
andi16-10-2018, 9:20
ceapa sau usturoi...tot ruman e si tot PSB e...ca are mertan ...si ala ii la mana a 5-a.... dar baiu e ca e liber si face ce vrea el....aici e baiu ma prostilor.....
HA HA !16-10-2018, 9:43
Ceapa sau usturoi... tot mokan marlan ramane si tot pe paduretz il voteaza. Au adeneu de slugi si alegatorii si realesul.
poov16-10-2018, 9:02
Ceapa a facut ce stie mai bine. Ce nu inteleg e de ce aceasta stire e pe prima pagina?

Va sugerez sa scrieti si un articol care sa explice de unde vine porecla de Ceapa, daca o vindea, o culegea sau o cultiva, sau a mancat prea multa si a ajuns la spital intoxicat.
Eu16-10-2018, 11:45
hahaha, genial!!! Da ´ chiar asa, de unde porecla? Facea trafic cu ceapa?
Sigur16-10-2018, 12:43
Dădea ceapa in locul dobânzilor și banilor împrumutați, a fost și este un om cinstit, care nu a furat mai mult decât alții in Cluj sau in țara și dețineau funcții cheie in diferite instituții, prost a fost doar ca nu și-a plătit o diploma sau un master sa fie in rândul lumii și ca l-a prins in Italia pana sa fure 1000000 euro ca altfel ar fi fost cel mai corect "afacerist” din oraș.
cluj16-10-2018, 12:52
Umbla la furat ceapa in groapa mosului cu "baetii" si manca cu pita de-i putea gura ,deaia e "ceapa," un bulangiu fricos, tare-n clanta cu cine-i merge
normalitate16-10-2018, 8:10
Este plina Italia de ardeleni ca acest Ceapa. Ei se lauda ca muncesc.Asta este diaspora.
alex16-10-2018, 7:57
pacat ca nu ia dat si doua picioare in gura, peste tot in strainatate se baga lumea in fata insa nu sunt frustrati ca si aici care sa nu te lase ba mai mult sa si comenteze...Milasan Catalin tu esti un specimen probabil cu salaru minim care are timpul necesar sa atraga atentia tuturor ....du-te dragule si fa ceva cu viata ta
Bravo Ceapa16-10-2018, 8:03
Bravo Ceapă. Si-a luat ala caruta si tine banda. :))
chichi16-10-2018, 8:04
Ba rahatel puturos , ce ar fi sa patesti la fel? probabil esti si tu din gasca de ciori mehedintene.
@alex16-10-2018, 8:13
cocalar imputit ce esti!
normalitate16-10-2018, 8:18
Doi tarani ! Fac spectacol !
Moc an16-10-2018, 8:57
Super , tot Manasturul e cu tine, mai ales Mehedințiul care in întregime Votează cu Boc, sunt f uniți , nu se compara gu gasca din curentul anti primarului.
Și va rog nu mai politizati totul, Ceapa e familist convins și s-a linistit.
poov16-10-2018, 9:00
Asa e bai alex, e frustrata lumea pe un hot nenorocit din Manastur, ca si-a luat Mercedes.

De asta si merge Romania asa bine, ca multi ganditi asa! "Lasa ca e baiat destept, e lumea rea", nu ca sunteti niste parliti care in afara de furat si smecherii habar nu aveti sa realizati ceva.
puțin altfel...16-10-2018, 10:46
Bai "alex" lasa vrajeala cu frustrat si ce ccaccaturi mai zici pe acolo linia aia continua are caracter informativ? Si tu stii reguli de circulatie! Prost ca bota esti! Regulile se respecat peste tot, nu merge cu vrajeala la intimidare! "Mai da-te si in pwwula mea! Hai ciao, gata ca m-am distrat cu tine! :)))"
alex16-10-2018, 12:11
cuvantul vrajeala'' denota faptul ca eti un imbecil....deci nu are legatura cu linia aia de circulatie ....du-te in pizdamatii prin strainatate daca ai 2 lei desi cred ca nu ai 2 lei sa mergi pana la mare ce sa zic de strainate ....din pacate sunt imbecili ca tine plini in Cluj care va dati cu parerea inainte sa ganditi ba poate omu se grabea ca avea o problema urgenta de rrezolvat ""un necaz"" si nu ii ardea lui de claxoane si alte cele + ca sunt imbecili ca tine care habar nu au sa conduca din aceasta cauza sunt blocaje in tot Clujul, pe deasupra ca sunteti rasisti cu moarte ciorilor ...daca ar circula lumea un pic mai profesional ""...adica nu cu 40 la ora si nu cu stai in intersectiii si astepti pana trece tot Clujul si nu mai vine nimeni de la 50 de m ca sa scoti masina din intersectie nu ar mai fi aglomeratii....HAI SA LASAM TEXTE DE GENUL ASTA SI SA INCERCAM SA FIM OAMENI ...sa gandim inainte sa dam vina pe toate ciorile"" si natiiile pt neputinta de care suferim ok? frustrarea asta va cuprinde din momentul in care iesiti din casa si abia asteptati sa se intample ceva sa va dati interesanti
puțin altfel...16-10-2018, 12:46
:))))) esti aproape de un accident vascular si aproape ca am reusit sa ti-l provoc :))))) sper ca citind acest comentariu, chiar sa il faci ;). Nu am frustrari, traiesc o viata linistita, da tu sigur suferi :))))) am fost la matainpizda si de acolo rezulti tu :)))))))). Si da doar cu 2 lei am platit-o, ieftin si bun :)))))). Daca ai "necaz" apelezi la politie, pompieri, smurd. Asa ca toti cei din trafic se grabesc. Dume dinastea nu merg...limbajul meu este in functie de nivelul celui cu care il folosesc, asa ca...am mai multe studii decat tot neamul tau ;). Suna la smurd repede... :))))
Eu16-10-2018, 13:10
Studiile nu te deșteaptă , puțin te cizelează și te formează ceea ce nu-i cazul tău.
Doar cine nu a vrut nu le are după revoluție.
Omul a gresit, și-a făcut pedeapsa, a gresit și acum va avea de suferit, dar nu mai sariti ca lupii pe el ca nu-i cazul, omul e conștient ce a făcut.
@eu17-10-2018, 13:33
"Studiile nu te deșteaptă , puțin te cizelează și te formează ceea ce nu-i cazul tău.
Doar cine nu a vrut nu le are după revoluție. " - asa zic toti handicapatii care nu au reusit sa faca nici macar studiilea astea "penibile" de dupa revolutie.
@@eu17-10-2018, 18:56
Hai sa mori tu plagiator HOT ce esti,in locul tau as mânca rahat cu polonicul ca de obicei.Ai tupeu sa vorbești de Ceapa, mâncător de rahat academic.
Hahaha17-10-2018, 22:32
M u i e la fraier . Trebuia bătut și el și papagalul care a fluturat filmarea :()))
Bagaboante care pe vremuri nu ieșeau din casa sau veneau de la școala prin spatele blocului sa nu dea nas in nas cu noi ca o sfecleau .
@@@eu18-10-2018, 7:12
poti sa o iei si sa o s*** ACADEMIC,mancator de rahat cu ceapa!
@@@@eu 18-10-2018, 7:27
Iar vorbești cu ma-ta?
@@@@@eu18-10-2018, 9:31
jet ma tarane, iar esti prostul sa(i)tului. cocalar infect.
Dan manastur18-10-2018, 11:08
Nu mai vorbiți de mine , maaaaa!!!