Social

Cluj: Cine este șoferul care a omorât o pensionară pe trecerea de pietoni, a fugit și a dat foc mașinii - FOTO

  



 

Șoferul care a omorât o pensionară pe trecerea de pietoni, a fugit și a dat foc mașinii este căutat de poliție. 

 

Poliţiştii rutieri clujeni, au reuşit să identifice autorul accidentului grav produs în această dimineaţă la Cluj-Napoca, cu ajutorul cetățenilor.

 

”Poliţiştii clujeni au reuşit identificarea conducătorului auto care la data de 23 aprilie a.c. a accidentat mortal pe o trecere de pietoni de pe strada Corneliu Coposu din Cluj-Napoca o femeie în vârstă de 71 de ani, fugind ulterior de la locul accidentului.

 

În urma activităţilor specifice şi având sprijinul comunităţii InfoTrafic care s-a mobilizat exemplar oferind informaţii poliţiştilor, aceştia au găsit autoturismul implicat în accident, abandonat în zona localităţii Popeşti, incendiat”, informează IPJ Cluj.

 

Totodată s-a reuşit identificarea celui aflat la volan, un bărbat de 36 din comuna Baciu, judeţul Cluj, care este căutat de poliţişti în vederea tragerii la răspundere penală.

 

În cauză este deschis un dosar penal pentru ucidere din culpă şi părăsirea locului accidentului fără încuviinţarea organelor de poliţie, fapte prevăzute şi pedepsite de Codul Penal.

 

 

Foto: Info Trafic Cluj

coral1_1_1.jpg
23-4-2018, 17:10
157 vizualizări
37 comentarii
...24-4-2018, 10:28
Cred ca voi incepe sa fac reclamatii pt site-ul asta... LA ce comentarii sunt aici... e grav de tot
geo24-4-2018, 12:28
Romica, ai cumva dinti de aur?
Ion A.24-4-2018, 9:59
in atentia tefelistilor care spurca acest forum: lagarele de munca ii vor primi si pe ei
Eu25-4-2018, 15:02
Tu esti prostul?
Vasile24-4-2018, 9:03
Tulai doamne ce tiganoc ???!!!1
...24-4-2018, 8:21
MOARTE CIORILOR
@ ...24-4-2018, 6:47
Nu conteaza daca sunt mocani sau cocalari. Au acelasi comportament de clujeni inapoiati ce s-au "civilizat" afara.
! ! ! ! ! ! !24-4-2018, 2:42
Este un caz unic in Europa. Clujenii par a deveni tot mai neajutorati mintal. Poate ca asa au fost mereu dar romanilor li s-a ascuns mereu adevarul despre neamurile piticului.
votatori24-4-2018, 6:23
Astia-s baza, le plateste chiriile in Cluj, jegurile astea is pline de masini SH, ingredientele accidentelor pe care le provoca.
..... 24-4-2018, 1:24
Unul dintre fanii Nelson Mondialul..... Bleahhhh ciorilor... Fututen gură mă șobolan opărit de Simone.... Asta așa că stau într-un vilok de peste 450.000kilo EUR Cash și nu mă dau mare. :)))) criminalul este fan Nelson
Eu24-4-2018, 8:58
Ciudaaaaaaaaaaaaa!
Crapiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Napoca23-4-2018, 22:21
Ieri niste CIORI talhareau o femeie in Marasti... azi calca oamenii cu masina pe trecerea de pietoni si fug de la locul acidentului.. CIORILE astea trebuie adunate toate si trimise inapoi in India si Pakistan la neamul lor !
@Napoca23-4-2018, 23:01
Iar ungurii in Mongolia...
ROM24-4-2018, 0:13
Nu s-a reusit integrarea românilor in 100 de ani cu ciorile sigur dureaza 500.
SANYI24-4-2018, 0:21
ISTORIA SE REPETA ! Personajele se schimba !

Noi am venit peste Europa acum 1100 ani !

Voi ati venit peste noi acum 100 - 150 de ani ! ( la munca )

Ciorile vin acum peste voi !

PESTE 100 DE ANI DEJA CIORILE SERBEAZA CENTENARUL !
@@napoca24-4-2018, 2:46
In orasul condus de mocan toti sunt corciti. Este imposibil sa vorbesti de romani nativi. Napuca se manelizeaza cu viteza maxima.
CLUJ23-4-2018, 22:01
POPORRR DE C****!!!! TREZITIVA CA NE INVADEAZA CIORILE!!!! SUNT CATEVA MILIOANE IN ROMANIA SI POPULATIA LOR E IN CRESTERE.SUNT MANDRU CA SUNT ALB!!!!!!
STAMPILA.BACIULUI 23-4-2018, 23:48
STAMPILA.BACIULUI DAVAS LA M*** LA ASTIA CARE SI VOI SUNTETI MONDIALIII LA P**** LA CURVELE MELE CE TOT INJURATI TIGANII BEMIATI RACHETELE PROSTITUATILOR NU MAI VORBITI FARA VOI PUTEATI FI ORICARE IN LOCU LUI !
Ion A.24-4-2018, 9:57
cum pas.tele muma-tii puteam fi oricare in locul lui? oricare calcam pietonii, fugim si incendiem masinile? lagarele de munca vor fi sfarsitul aceastei rase murdare, sa fii sigur
@Ion Anal( Ion A.)25-4-2018, 14:58
Învață sa scrii, prostule, FII tai sunt asemenea tie?
Si-ncepe dracului cu majuscula si pune idiotule punct, n-ai învățat nimic de când postezi?
bacean23-4-2018, 21:08
Boratura de cioara....
Militia23-4-2018, 19:46
Bine ca ai creasta bemiai caru :))))))
Nelson cra cra23-4-2018, 20:06
Bota nu caru :))))
Ion A.23-4-2018, 19:40
sa-mi mai zica cineva ca indivizii nu trebuie evaluati si dupa aspect!
Cetățean23-4-2018, 19:57
Weceul 7ai rîgîit ceva???? Stai că te evaluez și trag apa rapid .
@Ion Anal23-4-2018, 20:50
Din nou grohai?
Cetățean24-4-2018, 10:31
De grohăit, grohăia tată-to a pagubă când o însemînța pe măta pe la spate ștind că vor da viață imbecilului Ion Anal.
ADEVAR23-4-2018, 18:57
ESTE UN CETATEAN ROMAN !
exe23-4-2018, 18:48
N-are ba cum se fi fost cu Vectra.....sigur a fost cu vreun BMW..!!

::))))))::::::)))))))))))))))
didi23-4-2018, 18:21
Sunt ridicate probleme antagonice :
"a dat foc masinii"
" OPEL VECTRA, culoare gri metalizat cu numărul BV – 88 – SBA "
Daca masina a ars insemna ca a fost gasita , atunci ce cautam totusi ?

Daca a cauzat decesul unei persoane este un idiot (fata lui comfirma) ca fuge , efectiv mai are ore , mai bine s-ar preda ca ar fi mai castigat
Geo23-4-2018, 17:48
Nu-i prost tiganu, s-a uitat la multe filme si credea ca-i iese figura.
Carlos23-4-2018, 17:43
Cioara borata !
Adolf23-4-2018, 17:30
Tulai Doamne ce barnac urat. Sunt curios daca va stii sa-si scrie declaratiile pe care le va da.
@23-4-2018, 18:15
va stii are un singur i, nu doi
@@23-4-2018, 21:21
Începi cu litera mare și pune punct la final.
@23-4-2018, 21:28
va stii are un singur i, nu doi