banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

A început din nou ”epidemia” drogului Zombie la Cluj? Doi tineri stăteau inerți în Piața Gării VIDEO

  





Un alt caz de tineri surprinși drogați a ieșit la suprafață la Cluj-Napoca.

Doi tineri au fost filmați în timp ce stăteau inerți, fără să zică niciun cuvânt, în Piața Gării.

Un caz similar a avut loc și vineri, când un tânăr zăcea efectiv pe stradă.

Vezi mai multe AICI - CLUJ: Drogat, zăcând pe jos în plină zi, pe strada Traian FOTO

Clujul s-a confruntat în ultima perioadă cu o adevărată ”epidemie” de etnobotanice, iar luna trecută, unul dintre presupuții responsabili cu ”aprovizionarea” de etnobotanice în județ a fost reținut de polițiști, la Turda.


coral1_1_1.jpg
27-10-2018, 18:48
3908 vizualizări
14 comentarii
Calin28-10-2018, 19:27
POPOR NECIOPLIT !

POPOR DANCILA !

POPOR CIORDACHE !
Carlos28-10-2018, 13:18
O fi maghiari ?
maica ta29-10-2018, 9:27
o fi maica-ta
Votam cosasul!28-10-2018, 0:55
A reusit mokanul sa umple Klujul cu drogati rezistenti. Il votam din nou.
eu27-10-2018, 23:41
Vinituri secui din Harghita si Covasna, astia ne invadeaza orasul nostru frumos !
tu28-10-2018, 9:45
fugi mah de aici,fomistule
eu28-10-2018, 10:42
Asta e adevarul ca secuii ne invadeaza in ultimii ani.. dupa ce si-au distrus judetele prin coruptie si furt, Harghita si Covasna fiind cele mai sarace si corupte din Transilvania ba chiar din Romania.. Rusinea Ardealului ! Acuma vin secuii sa distruga si Clujul !
Dan28-10-2018, 12:04
Sa le dam autonomie, scăpăm de ei și de corcituri.
Vali 29-10-2018, 19:15
@Dan

si mai bine: sa repatriem secuii pe ruta nou deschisa de CFR -Cluj Napoca - Budapesta - Viena Hbf !
z29-10-2018, 19:27
,,eu,, bai dobitocule ai iesit vreodata din cocina de porci din ograda lu' mata? Mai bine te inghitea decat sa faca un fomist ordinar ca tine
io27-10-2018, 20:14
politia nu face nimic cum nu face nici cu curvele care stau fata la panemar la gara e plin de ele zilnic si nu se intampla nimic de ce oare? probabil ca nu trebuie deranjate
dancp28-10-2018, 17:21
boc e de vina! cu rezist si untold
io28-10-2018, 17:49
dancp sa iti dam la m u i e tie la toti ca tine lingaii diareei 3 a lu voiculescu si sa va dam la m u i e si la toti psdistii
civil27-10-2018, 19:15
Titlul: ,,Doi tineri stateau inerti in Piata Garii". Continutul articolului: ,,Doi tineri au fost filmați în timp ce stăteau inerți, fără să zică niciun cuvânt, în Piața Unirii." Pana la urma, unde au fost filmati? Sunteti dezorientati, v-ati pierdut busola sau va doare la basca atunci cand scrieti un articol? Nu prea are importanta locul, dar pentru un articol atat de scurt nu se admit asemenea greseli.