Machte Wizz 160x600 px Stiri de CJ.jpg
Image 1 of 3

Economic

Cluj-Napoca: Apartament de 90 mp = 460.000 de euro. Nu e glumă! - FOTO

  



 

Un penthouse de lux din cartierul Între Lacuri este scos la vânzare în Cluj-Napoca cu 5.000 de euro mp. Valoarea imobilului este de 460.000 de euro

 

Locuința este vândută gata mobilată și este situată într-un imobil select, cu doar 2 apartamente pe nivel. Agentul imobiliar care vinde apartamentul spune că prețul nu e 5.000 de euro / mp, pentru că nu s-a luat în calcul și terasa enormă de 252 mp. 

 

Apartamentul este compus din living, dinning, bucatarie, 2 bai, dressing, 2 dormitoare, 2 terase mari. Penthouseul nu are încălzire în pardoseală, așa cum s-ar aștepta orice client cu mofturi, cu calorifere, dar este situat în apropiere de zona Iulius Mall, considerată acum fița maximă.

 

rosal_dispecerat[1].png
25-9-2018, 16:26
12019 vizualizări
11 comentarii
misto28-9-2018, 10:59
Uau, vor sa vanda acoperisul de pe bloc, hi hi hi!
Cluj26-9-2018, 16:09
Zona 0 a clujului țânțarii de fițe dintre lacuri.Nu e prost cine cere,prost ești dacă dai atâția bani pt așa ceva
ana26-9-2018, 11:25
O tara cu popor de genu asta ce sa te astepti, apartamente si preturi de de toata rusinea. Constructii noi facute de mantuiala si fraierii care cumpara asa ceva. Multe din ele dupa 10 ani trebuie din nou refacute interior si exterior.Da, romanii nu au pretentii !!!!!!!!!!!!!
Andrei26-9-2018, 9:09
Fita este sa iti iei apartament in centru in zona abator care acum este in contructie si care in 10 ani o sa fie de 10 ori mai frumoasa ca Iulius. Pentru ca o sa aiba parc si o gramada de magazine + ca esti efectiv in centru.
andi26-9-2018, 9:06
na vedeti de ce boboru ruman e prost...
Immot)26-9-2018, 7:45
Intre lacuri e o zona de tot rahatul...
Eu26-9-2018, 5:52
La chirie , 3000euro/ luna.no amu sa vezi invidioșii cum sar!!!
Gigiuca25-9-2018, 16:39
Adevarul e ca 5000 eur pe mp nu e mult pentru acea zona, eu am dat 7600 eur pe mp in Centru
@giugiuca25-9-2018, 17:45
hahahaha, uite un prost ^
Vlad25-9-2018, 20:08
Terasa, moca, atunci merita pretul, iar pe Cetatuie trebuie sa fie 12000 euro mp, fără terasa.
Țepeş 26-9-2018, 17:16
Cine dă atâția bani sigur nu îi are făcuți prin muncă sau afaceri corecte şi numai prin hoție sau evaziune fiscală. E prea mult pt România.