VIDEO Golul lui Ronny (CFR), anulat pentru offside. Crezi ca decizia a fost corecta ?

Golul din minutul 61 inscris de CFR-isti a fost anulat pe motiv de offside. Reluarea arata ca Ronny a fost pe aceeasi linie cu ultimul aparator.

Faza importanta in minutul 61 al partidei castigate de CFR cu 2-0 la Piatra Neamt, in fata Ceahlaului. Momentul s-a intamplat la scorul de 1-0 pentru feroviari.

In urmatoarele 30 de minute CFR a fost dominata copios de Ceahlaul, egalarea fiind ratata in extremis de cel putin trei ori numai datorita unor interventii de senzatie ale portarului Beto.

Golul din minutul 90 al lui Camora a linistit apele, insa partida putea lua o alta turnura daca una din ocaziile nemtenilor ar fi fost fructificata, pe fondul anularii golului clujenilor.