Social

CLUJ: Viteza face victime. Un șofer a ajuns la spital chiar în Ajunul Crăciunului

  




Un accident rutier, soldat cu rănirea gravă a unei persoane, a avut loc, duminică dimineață, în jurul orei 05.20, pe raza localității Copăceni.

Un bărbat în vârstă de 21 ani, din localitatea Tureni, in timp ce conducea un autoturism din direcția Cluj-Napoca-Turda, pe fondul vitezei excesive și neadaptate la condițiile de drum, a pierdut controlul volanului intrând în parapetul de beton care desparte sensul de mers, potrivit turdanews.net.

Ulterior a fost proiectat într-un cap de pod apoi într-un copac, răsturnându-se pe un câmp din apropiere.

Șoferul era singur în mașină, iar acesta suferit răni grave, fiind transportat la UPU Cluj-Napoca, pentru a primi îngrijiri medicale.

coral1_1_1.jpg
25-12-2017, 12:07
45 vizualizări
11 comentarii
LKW 26-12-2017, 19:35
Pe Dabagau in jos coboara un PROSTALAU !!!!
Ghl25-12-2017, 20:59
Corectie: Nu viteza face victime ci prostia si inconstienta.
ghertoiu28-12-2017, 7:46
Tulai Silvie , dar ce intelept esti! Acu' c-ai intrat in vacanta , zi si tu, in ce calsa esti, la Scoala Ajutatatoare?
Clujean25-12-2017, 13:07
Bine ca era singur si nu sunt implicati si altii din cauza lui, in rest e ok, asa se invata soferie!
soferoc26-12-2017, 8:04
Da mai desteptule, in sensul ca nici vorba, asa se invata soferie? Cat de retardat trebuie sa fii, sa-i dai talpa pe drum alunecos. Esti un idiot mare, Clujeanu' sulii mele.
@soferoc26-12-2017, 12:18
Ala nu o sa mai dea talpa pe un drum alunecos, stai linistit. "asa se invata soferie' cred ca era ironic... Soferocu' sulii mele :)
soferoc27-12-2017, 7:38
Bei Nostradamusul sulii, de unde stii tu asta? In rest e ok? Te bagi va musaca-n gaozu vacii, idiotas.
@soferoc27-12-2017, 11:36
Cred ca esti neam cu piesa aia proasta dintre scaun si volan, care a dat talpa pe drum alunecos... No comment! :-)
Clujean27-12-2017, 12:27
In rest a fost foarte ok, ca s-a lovit un pic la bostan. Pai sa-mi fie mila de oameni prosti?
Alexandra27-12-2017, 12:29
A fugit drumul de sub masina!!! :-))))
soferoc27-12-2017, 16:10
Ma doare la patina despre ce crezi tu, tu esti o goanga prea neimportanta, de obicei le strivesc cu pantofii.