banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Cluj: Să-i facem vedete pe acești NESIMȚIȚI - FOTO

  



 

O clujeancă a reușit să surprindă în flagrant doi bărbați care aruncau deșeuri din construcții sub pădure, spre satul Gheorgheni

 

Hai sa-l facem vedeta pe acest "gunoier". Azi arunca gunoi din mașină sub pădure în drumul spre Gheorgheni. Dacă legea nu e de partea noastră măcar sa distribuim sa vadă cât mai multa lume. Nr. Mașinii Cj 18 sau 19 JAD”, a scris clujeanca.

 

Dacă scena s-a consumat pe raza municipiului Cluj-Napoca, Poliția Locală îl poate ”arde” pe șofer cu o amendă usturătoare. În afara municipiului, pe toți îi cam lasă indiferenți aceste scene. 

 

Garda de Mediu nu prea există. 



coral1_1_1.jpg
25-9-2018, 22:51
8670 vizualizări
32 comentarii
cosasul27-9-2018, 4:20
Mokanii raman vesnic tarani. Voteaza numai taranul lor.
normal !27-9-2018, 4:29
POPOR BOC!
...26-9-2018, 23:13
Astia care tot scrieti pe aici de ani buni comentarii cu "Moarte Tziganilor!!!...", asa-i ca va duceti si votati PRO Homosexuali la Referendum?
































































Seby26-9-2018, 16:07
Omu săracu aduna niște fier vechi și tuta asta se plictisea!
Serios26-9-2018, 17:04
Nu se plictisea, incerca sa atraga atentia unui lucru foarte grav. Daca tu le-ai aruncat, fuga inapoi la adunat pana nu iti vine amenda acasa. Sau daca tu locuiesti in conditii similare, nu ne priveste pe noi, preferam sa ne plimbam prin padure, nu prin tomberon.
bula26-9-2018, 11:40
felicitari doamnei Ilonka pentru curaj!
Seby26-9-2018, 15:43
Curaj? Pentru ce?
exe26-9-2018, 8:58
Bai, jegosii aia n-au putut sa inchirieze un BMW cu care sa care gunoiul ala..??!!!
Se mai bucurau si spalatii pe creiere ca au o stire cu BMW dupa luni de zile...

:::)))::::)))))))
@exe26-9-2018, 9:14
Exe, sa ne suuuugggggiiiiiii !
26-9-2018, 9:24
Dacă ne-ai s*** pe toți care avem Bmw nu ți-ar ajunge 2 vieți
@@exe26-9-2018, 10:56
Fraiere....crapa ficatu' in voi cand va demonstreaza @exe ca sunteti dobitoci spalati pe creiere !!
exe ai eroare26-9-2018, 10:58
Lasă că s*** tu destul că sa îți permiți o conserva de BMW!
Gigiuca26-9-2018, 11:43
Saracii nu isi permit beamve. PUNCT!
@exe26-9-2018, 12:54
Deci si tu faci dinastea? Din rahaturi dinastea ti-ai luat bmw? Ai dat anunt pe olx ca scapi oamenii de moloz si il aunci unde apuci?
>>>26-9-2018, 15:09
Ba asta cu OLX.....tu cu textul ala zici ca ai fost cel mai prost din curtea scolii :))
poov26-9-2018, 8:30
S-a certat Liviu Alexa cu cel care ii cara molozul si dupa l-a dat la stiri.

Mare om esti Liviule, de ce n-ai vrut sa ii dai cat v-ati inteles?

Mai il si dai pe om la stiri!
poov26-9-2018, 8:31
Pentru cei care nu stiu, Lenart Ilonka lucreaza la Stiri de Cluj, este secretara lui Liviu Alexa
Misu26-9-2018, 14:37
Cu mentiunea la Liviu Alexa nu lucreaza la Stiri de Cluj :)), ci la Ziar de Cluj. Dar na, e mai greu sa stii ce citesti :))
Nelson Mondialu26-9-2018, 7:39
AWALLAAA !
Calin26-9-2018, 7:30
Sunt niste exemplare din rasa DANCILA !

Mai sunt foarte multi din acelasi rasā care arunca chistoacele de tigari din masina sau pe strada !

Speram ca evolutia continua ! ( in sens pozitiv)
Aiurea !26-9-2018, 7:35
Dupa cum le put picioarele sunt sigur din rasa BOC. Put asa de doua mii de ani.
@Aiurea !26-9-2018, 13:00
Simiti mirosul prin monitor? tastatura? cred ca tu puti...
@Aiurea !26-9-2018, 13:20
PROASTA MATARANGA A FOST LA KURU MA-TII!
dovada!26-9-2018, 6:19
Asa ceva nu ai sa vezi in Teleorman desi propaganda nociva este axata pe acel judet. Mai multi ghiolbani sunt in orasul piticului.
@dovada!26-9-2018, 13:01
asa ceva nu vezi in teleorman pt ca acolo e voie sa arunci la gunoi.
nino nino25-9-2018, 23:59
cj -18 sau 19 -JAD. Asta e numarul de inmatriculare a masinii gunoaielor balistice. Mai departe sa mearga politia peste ei. Scarbe penale, arunca saci cu moloz si faianta in padure ca nu au bani sa plateasca la rosal. o sa plateasca acum de 50 de ori mai mult scarbele.
andi26-9-2018, 9:17
nu o sa mearaga nimeni...doar suntem in rumanica, aici suntem pe veci stapani...
alu25-9-2018, 23:49
niste PSDisti
Ion A.26-9-2018, 8:06
asta-i obicei PDL-ist clasic
lolek26-9-2018, 15:35
si numele "Ion" e obicei de postac pesedist !

vezi ioane ca stana-i mai la sud, nu-i la cluj sau prin ardeal !! acolo in teleorman ti stana !! oier !!
omg25-9-2018, 23:49
gunoaiele astea s-au zgarcit sa plateasca la firma de salubrizare . acum o swug grav de tot. o sa elibereze zona si amenda de nu le ajunge salariul pe 2 ani. trebuie sa faca credit la banca gunoaiele.
dasdas26-9-2018, 13:02
Astia sunt oamenii care au anunturi pe olx ca te scapa de moloz