Social

Cluj-Napoca: Un biciclist a murit pe stradă - FOTO

  



 

Un biciclist a murit, marți dimineața, pe o stradă din zona Pieței 1 Mai.

 

Incidentul a avut loc în jurul orei 7.00, pe strada Porțelanului, în fața restaurantului Safir. Biciclistul nu a mai putut fi resuscitat. 

 

Bărbatul de 55 de ani s-a prăbușit pe stradă fără a fi fost lovit de un autoturism, anunță Poliția Cluj. Cel mai probabil, bărbatul a suferit un infarct, dar cauza decesului va fi stabilită de medicii legiști.

 

Foto: Andrei Moțu

9-1-2018, 8:59
10576 vizualizări
14 comentarii
costica10-1-2018, 6:40
-Oportunitate foarte serioasă!
Lucrezi în timpul liber!
Te ajutăm pas cu pas!
Câștiguri foarte motivante! Operator PC tetalii la pacurarucostica1963@gmail com
Bocaiala9-1-2018, 21:12
Am citit : Cluj-Napoca, Un utecist a murit pe stradă - FOTO
Fiti mai clari si mai atenti, jurnalisti de doi lei!
Hank Rearden9-1-2018, 17:15
Spitalul Clujana e la 30 de secunde de locul tragediei.
Cum n-a putut fi resuscitat?

Trebuia sa faca infarct in cabinetul cardiologului sa poata fi resuscitat??
MIHAI9-1-2018, 18:43
Esti prost sau te prefaci?
Hank Rearden9-1-2018, 19:56
Care-i problema Mihai? esti cardiologul de la clujana?
unul10-1-2018, 1:38
@Hank Raerden ,si daca spitalul e aproape trebuia sa-l duca cu roaba pana acolo? Spitalul nu are ambulanta ! Sunt care fac atac de cord chiar in spital ba inca chiar la terapie intensiva si tot nu se mai poate face nimic!!
30 sec10-1-2018, 8:41
Bai prostalaul de serviciu, hnak rederbrainu, resuscitarea face parte din procedura de urgenta, se face pe loc, iar alea 30 de secunde nu ajung nici cu gandul, nu poti sari gardul spre sectia cardiologie cu muribundul in brate, prostu satului.
ASD9-1-2018, 10:55
Actualizare: biciclistul nu a fost lovit de nicio masina. A cazut din cauza unor probleme de sanatate. Avea 55 de ani. Sa-l ierte Dumnezeu..
@Firicel9-1-2018, 15:11
Cica a trecut cosasul Boc, cel pe care il venerezi tu
Bocaiala9-1-2018, 10:04
Vreau poze mai explicite
Nicu9-1-2018, 9:17
Aici trebuie sa circuli cu tankul ca sa supravietuiesti traficul clujean...
Yup9-1-2018, 13:11
Word!
Mitica9-1-2018, 10:06
Nici o sansa sa fie grasu pe bicicleta , poate.....la mc sau kfc :))))
Ovidiu9-1-2018, 11:06
Nuuu, mi-e teama ca ma interneaza, iar socuri, dusuri, camasa aia cu maneci la spate, nuuuu!