banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg
Image 1 of 3

Social

Cluj: Accident mortal în localitatea Iara. La volan, un bărbat beat și fără permis - FOTO

  



 

Un accident mortal de circulație s-a produs pe raza localității Iara, județul Cluj, marți, 9 octombrie, în jurul orei 15.00.

 

Un bărbat de 50 de ani, aflat la volanul unui autoturism, a făcut o depășire regulamentară, dar a pierdut controlul și mașina s-a răsturnat, pe fondul vitezei foarte mari. Cel de la volan nu avea permis și era și băut. Autoturismul pe care îl conducea s-a răsturnat de câteva ori pe marginea drumului.

 

În mașină se mai afla un bărbat de 48 de ani, care a murit în urma accidentului. 

 

coral1_1_1.jpg
9-10-2018, 17:47
11259 vizualizări
7 comentarii
ca sa vezi !10-10-2018, 3:15
Astia ai cosasului le au numai cu agricultura. Cand ii cauti ii gasesti pe tarla. Mari prostalai!
Teodosie D. Bulache9-10-2018, 22:54
Bravooooo maaaah.
Mort de beat, ha?
Ion A.10-10-2018, 11:22
daca nu ti-e creierul imbacsit si citesti TOT articolul, vei afla ca in masina mai era un pasager, de 48 ani, care a murit
Kkkk9-10-2018, 21:13
Bine ca nu a facut victime nevinovate....el isi merita soarta!
Seva9-10-2018, 22:07
Pt Kkkk: analfabet functional, ca jumate din tara.
abc10-10-2018, 4:54
Jumate din tara? Esti prea binevoitor, trei sferturi sunt la pamant cu cititul, habar nu au pe ce lume se afla, exemplul elocvent e rahatul asta de kaka.
@Seva10-10-2018, 7:20
Sa ne sorbi Seva:)