banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Artificii spectaculoase de Revelion. Centrul Clujului a fost luminat feeric - VIDEO

  



 

Piața Unirii a fost locul unui spectaculos foc de artificii în noaptea dintre ani. Revelionul 2018 a fost sărbătorit în stradă de mii de oameni.

 

Numărătoarea a fost făcută cu ajutorul unei proiecții laser, iar apoi au urmat focurile de artificii și un joc de lumini pe Biserica Sfântul Mihail. 

 

Primăria a oferit celor din Piața Unirii câte un pahar de șampanie.

 

La mulți ani!



coral1_1_1.jpg
1-1-2018, 1:51
39 vizualizări
27 comentarii
normalitate2-1-2018, 1:18
Toti mocanii astia veniti din padurile din jur au cazut pe spate la vederea unor artificii. Sunt votantii analfabeti ai bocului.
Ajutor social2-1-2018, 6:43
Abalfabetii voteaza cu Dragnea si pesedeu. Cu Boc voteaza oamenii cu capul pe umeri
@aj social2-1-2018, 11:18
Tu de care votant esti, "abalfabet" esti, deci ai votat cu ? Sau ai votat Boc si la Parlamentare, nu m-ar mira, la cat de citit esti!
Ioan2-1-2018, 14:36
Eu cu PSD VOTEZ..
Boc isi bate joc1-1-2018, 21:43
BOC ISI BATE JOC !!..
Isti1-1-2018, 23:22
Boc este bun cu noi
ROMAnia1-1-2018, 15:21
V-A PLACUT MUZICA TIGANEASCA CANTATA PE SCENA IN ULTIMA JUMATATE DE ORA DIN 2017 ? V-A PLACUT DRAGI ROMA-NI ?
Viktor Orban1-1-2018, 18:21
La anul vei asculta muzica Profetului.
dan1-1-2018, 13:27
Tot respectul meu prinariei in frunte cu Emil Boc
Omg1-1-2018, 12:22
Dimnule Boc ....am plans cu lacrimi. Un spectacol exceptional !
Mihai1-1-2018, 10:18
Foarte frumoase ecografiile.. Dar artificiile totusi cand incep?
Roxana1-1-2018, 9:43
Sunteti super domnule primar!!!
goreak1-1-2018, 9:10
vrednic utecist mai e si bok asta! fix ca la Moskova!
Georgian1-1-2018, 9:06
Boc, cel mai bun primar. O sa va votez și 100 de ani de acum încolo. Clujul se compara cu alte orașe europene.
Stalin1-1-2018, 9:27
Bravos Georgiene, suntem mandrii de originile noastre gruzine, de aceea ne bagam nasul in treburi care ne depasesc. Peste 100 de ani si nepoteii tai vor fi oale si ulcele, asa cum sunt si eu, dar tot vom vota. Suntem un popor prost dar mandru.
Stefan1-1-2018, 9:27
Comentariul tău îmi aduce aminte de proverbul latin: "Panem et circensis", adică "pâine şi circ". Atât ne-a oferit Boc de când este primar. Că despre promisiunile: Filarmonică, garaje civilizate, Centrul Cultural Transilvania, Someş navigabil, cartierul Tineretului, reabilitare pod Garibaldi etc....promisiuni au rămas.
stalin 1-1-2018, 9:40
Fane, mai incet cu Garibaldi, ca iar il apuca harnicia si il reconstruieste in 3 ani si ne ia naiba in trafic, mai bine il lasa asa cum e , pana va veni cineva care e in stare sa il refaca in cateva luni, nu care asculta de comenzile firmelor de casa. Am inteles ca la moda nu mai e portul Cora si Oser de la fluviul navigabil Somesul Mic, Filarmonica-Parking, Centrul Cultural, Tunel, Metrou su Tren prin Cluj, astea au fost pana acum, in campania 2020 se va lansa la apa Jurasik Park, Teleportarile smarth city, si alte" implemenatri" de om cu psihicul la pamant, baiul e ca sunt atat de multi bostani, si astia il cred, cam asta e nivelul de educatie.
K91-1-2018, 20:32
Dupa ce ca sunteti si prosti mai si claxonati !!! Clujul e un oras cat de cat ok fata de orasele voastre fantoma de unde ati plecat vinituri imputzite. O singura greseala face site-ul stri de cluj ca permite postarile in anonimat ar fi bine sa se posteze cu contul de fb sa vedem cati Clujeni sunt printre comentatorii astia de 2 bani. Ati venit si voi la Cluj ati dat de internet si acuma dati cu parerea despre oras. Fuutuva in gura de ciori !!!
Boc isi bate joc1-1-2018, 23:25
BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..vBOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..vBOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..BOC ISI BATE JOC !!..
Hopaaa1-1-2018, 6:53
Respect Maxim!
@1-1-2018, 8:45
tu poti sa ne s_ugi p_ula, de la tine n-avem nevoie de respect
Clujean1-1-2018, 4:24
Bla bla bla LA MULTI ANI ! !
Fam. Manitiu1-1-2018, 3:34
La Multi Ani Boc Emil, asa cum esti, esti mai bun decat competitorii!
laudatio1-1-2018, 9:29
Ai fost si cu catelusul Azor si cu pestii din acvariu la mascarada, o familie ce se respecta....
Murphy1-1-2018, 16:56
bine punctat, e mai bun decat competitorii de aceeasi teapa cu el, fiindca oamenii competenti n-au loc in politica
jigi1-1-2018, 21:23
Esti o vinitura soldoveana spurcata si gaunoasa, nici nu merita sa-ti raspund mai detaliat. Cam astia sunteti javrele care ati vazut pentru prima data o vitrina, un troleu, o adunatura samd.
UNGURUL1-1-2018, 23:03
TOTI SUNTETI VINITURI IN ACEST ORAS !