banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg
Image 1 of 3

Social

Accident lângă Piața IRA - FOTO

  



 

Un accident de circulație a avut loc în cartierul Mărăști, lângă Piața IRA, pe strada Dâmboviței.

 

În jurul orei 15:40, șoferul unui autoturism, aflat sub influența băuturilor alcoolice, a prătruns pe contrasens și a lovit o altă mașină. 

 

Șoferul vinovat avea o alcoolemie de peste 1,60 mg/l alcool pur în aerul expirat El a fost rănit ușor în urma accidentului și a primit îngrijiri medicale.

 

coral1_1_1.jpg
15-9-2018, 17:31
77 vizualizări
24 comentarii
exe16-9-2018, 13:58
Bai, deci am intrat pe site ca am primit niste telefoane cum ca ma invoca lumea pe aicea. @exe falsi si spalati pe creiere. Acuma duminica nu am liniste de ei :))!! Deci care-i faza, unde-i bavareza de vina aicea, sa vedem..??!! Sau voi sunteti in 'delirium tremens' ca n-ati mai vazut BMW vinovat de cateva luni de zile si nu mai suportati lipsa de hrana pt cei doi neuroni dintre urechi ?? Aveti zilnic cate 4-5 cu alte modele spalatilor pe creiere....hai paa !!

:::))))))::::::::))))))))))))))))
fals exe17-9-2018, 8:16
"este" niste exe falsi :))
......17-9-2018, 9:38
Creier spalat... dar macar e curat. Al tau cam pute, cred ca te-ai blocat pe undeva....
Gigiuca17-9-2018, 10:37
Astia cu bmveurile , pericol pe strazi , feriti-va de ei , mai nou umbla si bauti la volan ! ioi!
@.....17-9-2018, 13:01
Daca iti da exe creierul lui ti-o ia corpul razna bai acesta, freere...
Razie16-9-2018, 8:32
Eu nu am mai văzut o razie a poliție pentru alcool in timpul zilei de cel puțin 20 ani,mai bine stau ascunși cu mașinile in boscheți și te "pușca”.
betiv batran16-9-2018, 4:42
Apoi dragii mei, pe vremurile mele daca beai o bere te gandeai serios daca sa te urci la volan, te intrebai oare Gaia, Muri, Saigo, care or fi in strada? Mai vedeai in intersectii politie, vedeai unu si conduceai mai atent. Acum pauza, pace si parca suntem sat fara caini.
exe16-9-2018, 1:36
trebuie interzise bembeurile.
goreak16-9-2018, 7:38
AUZIŢI DRAGI JURNALIŞTI?...DAR ŞOFERII ĂŞTIA CARE URCĂ BĂUŢI LA VOLAN NU AU NUME ŞI PRENUME? CUM ÎI CHEAMĂ? CINE SUNT EI?
MĂCAR SĂ LI SE FACĂ PUBLIC NUMELE DACĂ TOT UMBLĂ BĂUŢI CU MAŞINILE PE DOMENIUL PUBLIC!
hm !16-9-2018, 0:39
Si fraieri dar si betivi! Astia sunt votacii taranului cosas.
mda16-9-2018, 0:25
este "moldoveanu" care bea de rupe la un bar de pe rasaritului langa bariera cfr. o tine asa de luni bune. astazi nu a mai mers ulciorul la fund. la barul ala sunt si alte probleme. un junior de 13 ani este barman, pe motiv ca e copilul proprietarilor/inchiriatorilor.. poate se sesizeaza cineva . oamenii au influenta si la primarie, vand mici la targurile de vechituri organizate de primarie. rasaritului colt cu fabricii de zahar in groapa, marasti.
RADU cluj 16-9-2018, 13:37
ce bine sti ma FRAIERE !!! hai sa-ti dau detali ! 0743 989 722 ,,dau si adresa de Email ,,,ai curaj sa ma suni ??? comentezi sub anonimat ? asa fac CURVELE pe ???
mda16-9-2018, 19:03
esti radu craciun?
@"alexutu"15-9-2018, 23:02
DA CE KKT DE BAAMBEU AI TU, MA ECSE, DE CREAPA IZMENELE PE TINE CA TU AI BAMVE..........??? NUMA RUMINASII MAI POT FI ATITA DE PROSTI
clujean15-9-2018, 23:14
bmw pe motorina,ce sa aiba...
lkw15-9-2018, 19:42
CAND VAD asa comentari ,,chiar ca imi vine sa va ??? PSD !!!
..... 15-9-2018, 22:03
Bine zici frațica rezistentul..... Într-o țară fără de legi este la norma zilei să se întâmple chestii de genul.
Utc Rachitele15-9-2018, 18:45
Chiar am ajuns de rasul Vasluiului
Pavel15-9-2018, 18:10
Exe cred ca tu conduceai. Ti-ai luat sicriu pe roti? Tu esti in Dacia aia?
alexutu15-9-2018, 18:37
@pavele daca ii vezi BMW lui exe tio ia corpu razna..
bavarist15-9-2018, 18:47
@Pavele di pă ce sat esti cu numele ala de țaran ?
@Exe15-9-2018, 18:09
Exe, tu esti boss :))
qwe15-9-2018, 18:08
Ba iar beamveuri fir-ar ei de cocalari ca numa accidente fac....