banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg
Image 1 of 2

Social

Accident inexplicabil la Cluj. O șoferiță a lovit o clădire pe Regele Ferdinand - FOTO

  



 

O șoferiță a reușit performanța de a intra într-o clădire de pe strada Regele Ferdinand, vis-a-vis de clădirea Poștei.

 

Cand esti proasta de bubui si vrei tu neaparat sa parchezi cu botul in cladire. Pacat ca n-a aterizat in parau”, a relatat cel care a surprins scena.

 

Șoferița a intrat pe trotuar, a rupt un stâlp și s-a oprit în clădire. Cel mai probabil un alt șofer i-a tăiat calea în trafic, ea ”aterizând” pe trotuar, pentru că altfel incidentul este greu explicabil.  

 

coral1_1_1.jpg
21-7-2018, 17:16
107 vizualizări
17 comentarii
andi23-7-2018, 12:30
ba rumanilor, da nu sunt camere de filmat in intersectie sa fada ce o facut pruna?
lkw22-7-2018, 21:27
carnet ? cu mumu ? cu pipi ? sau blonda ? bochista ? vinitura ? tot ..o c r v aaaaa!
Nolo22-7-2018, 16:18
Asta inseamna sa'ti iei permisu ca i'ai supt'o la examinator!
@@@22-7-2018, 12:17
BMW....??!!!
normalitate22-7-2018, 5:52
Este clujeanca, sa fim ingaduitori cu ceapistii piticului.
Marius22-7-2018, 10:30
Loaza, nu ai tu nas sa vorbesti de Cluj si clujeni.
poov21-7-2018, 20:31
Explicatia e foarte simpla: a vrut sa parcheze si la ultima manevra a apasat pe acceleratie in loc de frana.

Nu e chiar asa de grav, probabil o incepatoare, prefer mai bine o dinasta decat unul care merge cu 100 prin oras ca e mare sofer, probabil tot el o face pe asta proasta.
Palli22-7-2018, 11:19
100% adevarat
@ poov22-7-2018, 14:10
Unde sa parcheze in acea zona ? aaa, poate dorea asa in viitor .
S-a speriat probabil de ceva .
Explicatie poate exista dar ceva din domeniul fizicii cuantice , este vorba de gandurile unei femei, nici Einstein nu le-a deslusit . Important este ca nu a patit nimic , plasticul , pardon , tabla se indreapta .
Om de bine21-7-2018, 18:34
In consens cu alti cetateni de bine al frumosului Oras Comoara si in intampinarea eforturilor neprecupetiete ale Primariei si neobositului nostru Primar, coroborat cu intentiile municipalitatii de a implementa in zona noul concept urban, atat de iubit de noi pensionarii de bine, va aducem la instintare ca asemena accidente se petrec din cauza circulatiei masinilor mici pe strada Doja/ Ferdinand. Dorim ca acilea sa nu mai circule auto mici ci numai trolee si autobuze si sa faceti din nou statie la Central ca mai au din cand in cand promotii la Carfor si mai ne perindam prin cladire ca au si scara miscatoare sa vedem una- alta, ca de egzemplu ieri o fost cartofi la 0,65 mai bine ca la Dezmir si IRA. dar sa nu ne pierdem in amanunte, sa faceti in zona banci si borduri de alea rotunjite si umbrele la ele sa ne hodinim, nu masini care intra pe trotuare si sparg ziduri si bine ca nu erau pietoni ca era crima curata.
Esti un dobitoc22-7-2018, 0:15
Antonia.22-7-2018, 12:19
De aceea, trebuie BOC votat.
din mocănime22-7-2018, 16:34
Si noi ahestia din Mărgău votam Boc si chiar daca astia din statele paralel si perpediculare scriu pe hartie tot felu de diavoli si necurati noi scriem cu crionu BOC si acolo punem stampila ca noi votam cu Boc tai cu toate si toti ca da
Eu23-7-2018, 9:16
Tu esti mult mai deștept ca alții, stii ce sa votezi, bravo.
din mocănime23-7-2018, 9:36
Ca na-i vazut tu sticla rujinita si mocan prost ca n-ui posibil ase ceva
tz23-7-2018, 11:41
Ce-are ma Boc cu cretinii care conduc pe strazi, in libertate?
din mocănime23-7-2018, 17:59
Mă tzâtză de găina, tu esti mai prostovan ca rujina de pe sticlă