Doi tineri din Cluj-Napoca au spart o mașină și au furat mai multe bunuri din ea
Doi tineri au vandalizat o mașină în Cluj-Napoca. Aceștia au distrus-o și au spart geamurile pentru a fura bunurile din ea. Polițiștii au reușit să recupereze bunurile în totalitate.