Un adolescent a furat 17.000 de lei dintr-o mașină. Proprietarul și-a lăsat portofelul în portieră
Un adolescent, de doar 14 ani, a fost reținut de polițiștii din Râmnicu Vâlcea după ce ar fi furat, în urmă cu doar câteva zile, suma de 17.000 de lei dintr-un autoturism.