Bianca Drăgușanu a lăsat la o parte fițele, banii și opulența și s-a filmat alături de un bărbat care conduce Skoda Octavia, pe semne că blondina și-a schimbat părerea despre „sărăntoci”.
Începutul lunii iulie aduce vești bune pentru două zodii feminine, care vor simți din plin influența pozitivă a astrelor.
Fuego, unul dintre cei mai îndrăgiți artiști din România a vorbit întotdeauna deschis despre relația cu părinții săi, aducându-le întotdeauna laude și compliemente pentru modul în care l-au crescut.
Dan Petrescu a fost sufletul petrecerii la nunta fiicei sale, Rebecca.
Un bucureștean a rămas șocat când a ajuns în traficul din Cluj-Napoca.
Influencerița clujeană Ioana Grama se numără printre cele mai apreciate creatoare de conținut pe zona de fashion.
Interlopul Marius David, zis Gore de la Cluj, s-a filmat supărat că nu a fost lăsat să voteze, deși motivul este unul cât se poate de legitim.
În următorii șase ani, una dintre zodii va fi binecuvântată cu un noroc extraordinar.
Când vorbim despre Transilvania, putem discuta ore în șir despre orașele superbe, mâncarea delicioasă sau peisajele incredibile ale acestei regiuni.
În urmă cu două zile, Andreea Bănică a dezvăluit pe rețelele de socializare faptul că a fost agresată de o vedetă internațională chiar în timpul unui festival din Cluj-Napoca.
Într-o lume tot mai grăbită, gesturile artistice încă își găsesc locul în inimile oamenilor. Recent, un tânăr a fost surprins aducând un strop de magie pe străzile din cartierul Mărăști.
Buletinele de vot i-au băgat în ceață pe unii români. Gigi Becali a întâmpinat dificultăți la urna de vot, fiind nevoit să-și anuleze votul.
Cinci zodii vor avea parte de oportunități de neegalat în această vară.
Piesa ”Cine știe să conduce”, a lui Flaviu de la Cluj, a devenit un hit la nivel național. O dovedesc cele peste 3 milioane de vizualizări pe You Tube pe care le-a înregistrat.
Andreea Bănică a trăit o experiență șocantă pe scena unui festival din Cluj. Invitată să cânte alături de alți artiști, ea a relatat că a fost agresată de Toni Cottura, fost membru al formației Fun Factory.
Georgiana Lobonț, una dintre cele mai îndrăgite interprete de muzică de petrecere din Ardeal, le-a transmis celor care o critică pe rețelele sociale un mesaj dur.
Acești nativi vor avea parte de multe clipe speciale în perioada următoare.
Panagiotis Tachtsidis, unul dintre cei mai importanți fotbaliști care care au ajuns de-a lungul timpului în SuperLigă, a semnat prelungirea contractului până în 2026 cu gruparea „feroviară”.
Vlăduța Lupău trece din nou prin probleme cu băiatul său, Iair, după ce a contactat un nou virus și a mers cu le la spital de urgență. Această situația a sosit chiar cu o lună înainte de a naște cel de-al doilea copil.
Anul 2025 se anunță plin de schimbări pozitive pentru anumite zodii.
Tanti Lenuța din Chinteni, cunoscută pentru rolul său de ”bunică” în videoclipurile celebrului vlogger clujean Mircea Bravo, și-a sărbătorit astăzi ziua de naștere.
Zile magice și pline de emoție ale studenților de la Universitatea de Medicină și Farmacie (UMF) Cluj. Absolvirea vine cu serenade cântate de tineri la diverse catedre, profesorilor pe care i-au îndrăgit. Serenadele din acest an nu s-au oprit, însă doar î
Se pare că și ieșirile la terasele din Cluj au devenit o adevărată provocare pentru mulți clujeni.
Emma Năstase, fiica lui Ilie și a Amaliei, a reușit o performanță excepțională: admisă la universitatea regală St. Andrews, după 19 examene
Cunoscută pentru cariera sa de influencer și model, Ioana a ajuns rapid în topul preferințelor publicului datorită frumuseții sale naturale și personalității sale vibrante
Deși s-au despărțit de ani buni, Carmen de la Sălciua și Cultiță Sterp nu par a fi în relații tocmai bune și, aparent, mai au câteva conturi de reglat, la propriu.
Următorii trei ani vor aduce oportunități nesperate și succes în toate aspectele vieții pentru două dintre semnele zodiacale feminine.
Jocurile de noroc au fost întotdeauna fascinante pentru oameni din diverse motive: promisiunea unor câștiguri rapide, adrenalina momentului, și sentimentul că norocul îți poate schimba viața peste noapte.
Doi studenți au lansat recent o afacere care produce videoclipuri memoriale accesibile prin coduri QR montate pe morminte. Odată scanate, aceste coduri permit vizionarea de imagini și videoclipuri în amintirea persoanelor decedate. Curioși de preț? Un as
Un anunț plin de umor a fost postat pe rețelele de socializare de un clujean exasperat, care încearcă să găsească o cratiță pentru cei doi cocoși ai săi, mari, frumoși, dar teribil de „arțăgoși”.