Image 1 of 2

Social

Trafic blocat în Baciu! După ploaie oamenii au ieșit cu mașinile - FOTO

  



 

Traficul din Baciu a fost blocat miercuri dimineața, după o ploaie

 

Sa stai 15 minute ca sa iesi de pe strada Privighetorii si sa faci 40 minute pana la Petrom este strigator la cer. Si stiti ce? Inca se construieste la greu. Si mai stiti ce? La infrastructura nu se face NIMIC. De ce nu merge politia la Petrom sa dirijeze un pic circulatia macar lunea si in zilele care ploua? De ce nimeni nu face nimic? Am ajuns mai rau ca si Florestiul. Degeaba ni se spune ca o sa se faca si o sa se dreaga. Ca nu se face nimic. Chiar NIMIC. Noi trebuie numai sa ne platim darile si sa avem rabdare. RUSINE”, a scris un șofer din Baciu.

 

coral1_1_1.jpg
18-4-2018, 11:11
35 vizualizări
14 comentarii
ha ha ha !18-4-2018, 21:48
Taranii bocului au adunat toate jegurile din Europa si le-au adus la cluuuj sa vada vecinii ca au masini.
Gigi18-4-2018, 21:18
Vedeți, ca nu doar Clujul e aglomerat?
Boc isi bate joc18-4-2018, 16:01
Boc isi bate joc !
Calin18-4-2018, 13:30
2100 ani lumina civilizatie !

Sarmisegetuse !
Vasilica18-4-2018, 12:54
Asteptam cu deosebit interes comentariile postacilor de serviciu(pupincuristilor)ai piticului atomic.Evident ne vor recomanda sa renuntam la masini,sa folosim mijloacele de transport in comun sau bicicletele si in ultima instanta,daca nu ne convine sa ne mutam din Cluj.Va multumim anticipat pentru recomandari.
clujean18-4-2018, 12:43
De ce ar trebui sa faca ceva ?
Baciul si Florestiul sunt entitati administrative independente de Cluj-Napoca.
Da18-4-2018, 12:56
Bravo?
Antonia. 18-4-2018, 13:06
Va rog d-nu Vasilica sa va adresați primarului din Baciu.
De-al nostru sa nu va legati.
Ion A.18-4-2018, 14:03
spre stiinta ta, zona Petrom e in Cluj-Napoca
@ion Anl18-4-2018, 14:12
Litera mare la început si punct la sfârșit, degeaba, nu de toti se prinde.Esti din nou idiot, dar si chior,e vorba de traseul de pe str. Privighetorii pana la PETROM ,mai cultura înnăscută.
Pupincuristul18-4-2018, 22:35
Proasto de Antoneta tu cu ce te deplasezi ?calare pe madular ?
Eu19-4-2018, 7:09
Stau in centru,și ma cara ma.ta-n spate!
Tu19-4-2018, 10:44
Vinitura de Centru, vezi ca-ti maresc chiria, coate goale.
Eu19-4-2018, 11:31
Dar,tot ea îmi plătește chiria.