Social

Hoțul fotografiat de o clujeanca în timp ce îi fura telefonul a returnat aparatul, de frică. Poliția îl CAUTĂ! - FOTO

  
  



 

Tânăra din Cluj surprinsă într-o fotografie alături de un hoț de buzunare, care tocmai îi fura telefonul, a reușit sî își recupereze bunul.

 

Mi-am recuperat telefonul!”, a spus fericită Carmen Gorgan.

 

Clujeanca a rămas fără telefon în timp ce se distra cu prietenii în clubul Kharma. Ea a văzut cine e hoțul, după ce s-a uitat la fotografiile realizate în club și a observat un tânăr care îi ”umbla” prin geantă. În imagine se vede foarte bine cum este ”palmat” telefonul.

 

Carmen crede că, dacă fotografia cu acest tânăr nu ar fi ajuns pe Facebook și apoi în presă, hoțul nu i-ar fi returnat telefonul

 

Ea a depus și o plângere la Poliția Cluj, astfel că hoțul de buzunare se va alege și cu dosar penal. Purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj, Gina Pop, a declarat că este înregistrată plângerea pentru furt și se fac cercetări.

 

coral1_1_1.jpg
23-10-2013, 18:23
30 vizualizări
22 comentarii
ionut25-10-2013, 11:57
pentru cei ce il cauta acum pe facebook , dupa nume sa stiti ca si-a sters profilul, nu mai apare pentru ca bineinteles a vazut si el comentariu meu si la sters ca sa nu il prinda dar oricum numele este de ajuns pentru politisti
coco25-10-2013, 13:11
baaaaaaaaaaa sclavule da tu nu te-ai saturat sa mananci c**** !crezi ca te premiaza politie ???farmat prost ce esti ....
anonim25-10-2013, 19:42
bravo ionut. daca ar avea toata lumea simt civic n-am mai fi vazuti ca o tara de hoti
Vio28-10-2013, 14:57
eu i-am salvat toate pozele ,degeaba l-a sters . o sa le postez pe blog
gabi9-11-2013, 10:15
bravo Ionut!! coco poate ...te prinde si pe tn cineva la furat :)))) s*** penisul!!
@gabi10-11-2013, 2:53
Gaby, ia si mie putin capu-n gura! Hai ca nu te doare:)))) daca nu te descurci, zii lu mata sa te ajute..:)))
Ionut24-10-2013, 22:10
Il stiu il cheama DANIEL CONDURACHE e din vatra Dornei Puteti verifica si Facebook lui cu aceeasi nume
MaciuPiciu24-10-2013, 23:13
cel mai urat lucru din lume e sa fii tapet ceea ce tu bai ionut daca asta e numele tau real sau de scena :))) este ca toata viata ta ai sa fii catalogat drept tapet,sifon,ghertoi,sclav,etc
Ionut25-10-2013, 1:14
Deci in speranta de a face un bine sa se poate merge linistit la un club sau undeva sa nu mai fi ingrijorat si cu ochi la portofel sau buzunar lumea sau poate chiar el insusi ma critica si ma face in toate felurile .Sa sti ca nu ma atinge atata timp cat lumea stie de cine sa se fereasca ,ma ranit prea tare ca sa il pot ierta vreodata e un derbedeu care ceea ce cauta aia o va gasi poate nu acum dar odata si odata nu va mai scapa v-am pupat si sper sa va fi fost de ajutor
@MaciuPiciu28-10-2013, 10:10
@MaciuPiciu, cred ca si tu esti un hot ieftin de buzunare venit la Cluj din provincie jegule.
.2-10-2014, 0:28
#Ionut,din cate inteleg eu din ce-ai scris mai sus",ma ranit prea tare ca sa il pot ierta vreodata" ,tind sa cred ca tu esti o fosta prietena de-a respectivului,si l-ai dat in gat...lol?
Lori KVSC24-10-2013, 16:27
Eu am fost recunosc, n-am primit sporul de rusine de la arpix pedofilux de 6 luni!
Fane5-11-2013, 9:16
Lori mare porcisan de m**** esti! Te dai in spectacol liga a II-a!
UDMR Dixit24-10-2013, 12:45
Il cheama Kelemen Hunor si locuieste la Pata Rat
ardeleanu` 24-10-2013, 14:59
Zici tu? :)) baaai, acesta... mai citeste un pic si dupa aia sa judeci... :)) .............cu placere..........
DAN24-10-2013, 11:03
Poza facuta arata contrastul dintre albul telefonului si tuciureala hotului.
edy23-10-2013, 21:28
Racovitan in actiune :))))
JIJI23-10-2013, 19:12
SUNT FERM CONVINS CA POLITISTII DIN MUN.CLUJ-NAPOCA IL CUNOSC PE ACEST JANGHINOS.
poo24-10-2013, 8:01
eu cred ca l au ridicat deja