Manchester United - CFR Cluj 0-1. REZUMAT VIDEO - Luis Alberto a înscris. CFR a scos 10 puncte, dar a ratat calificarea

CFR Cluj a dat piept cu Manchester United și a reușit să învingă, dar a ratat primăvara Champions League.

Braga a pierdut meciul cu Galatasaray, scor 2-1, astfel că turcii au obținut cireașa de pe tort și merg mai departe în competiția supremă.

Braga - Galatasaray 1-2. Turcii au obținut calificarea în CL, iar CFR Cluj merge mai departe în Europa League

Minutul 90+2- FINAL

Minutul 86- A intrat Fletcher şi a ieșit Giggs

Minutul 82- Rooney a șutat de la 25 de metri, dar Felgueiras a prins mingea

Minutul 73- Jones a fost blocat de Felgueiras

Minutul 71- A ieșit Rui Pedro şi a intrat Aguirregaray

Minutul 66- Rian Giggs a fost blocat în careul CFR Cluj

Minutul 57 - GOOLLLLL CFR Cluj! Luis Alberto a înscris cu un șut de la 30 de metri

Minutul 50 - Scholes a șutat, dar Cadu a blocat

Minutul 46- A început repriza secundă

Minutul 45+2- PAUZĂ

Minutul 45- A ieșit Cleverley şi a intrat Scholes

Minutul 41- Cadu l-a blocat pe Chicharito

Minutul 40- Felgueiras a scos o minge de sub bară

Minutul 36- CFR Cluj a beneficiat de un corner. Piccolo a trimis cu capul, dar mingea a fost prinsă de De Gea

Minutul 28- Camora a trimis mingea în faţa porţii, dar Buttner l-a blocat pe Sougou

Minutul 27- Chicharito a trimis mingea cu capul din careu, dar CFR scapă fără a primi gol

Minutul 26- Felgueiras a scos din fața lui Cleverley

Minutul 21- Sougou a avut o ocazie uriașă, dar un picior al unui jucător de la Manchester a scos șutul

Minutul 20- Felgueiras a ieșit periculos, dar CFR Cluj a scăpat fără a primit gol

Minutul 13- Felgueiras a gafat, fiind nevoit să îl dribleze pe Welbeck pentru a salva situația

Minutul 8- Bastos a șutat, dar De Gea a respins. CFR Cluj a avut o ocazie uriașă

Minutul 3- CFR Cluj a executat o lovitură liberă periculoasă după un fault obținut de Pinto. Camora a tras slab