LIVE TEXT - FC Arges - Universitatea Cluj 1-1 - Suporterii au invadat terenul si a fost bataie generala - Final de meci

Universitatea Cluj joaca la FC Arges un meci cat un campionat. Daca nu va obtine victoria va pierde orice sansa de a promova in Liga 1. Meciul pierdut din ultima etapa i-ar putea costa scump pe clujeni.

Chiar daca va castiga "U" Cluj mai are nevoie si de alte reusite pentru a-si asigura promovarea

Final de partida - Remiza la Pitesti - FC Arges - Universitatea Cluj 1-1

Minutul 90 - Corner executat de Lemnaru

Minutul 87 - Suporterii au invadat terenul si este bataie generala. Artibtrul a flueirat finalul partidei, dar meciul se va relua dupa o pauza de 15 minute

Minutul 86 - GOL Universitatea Cluj! Acosta cade in careu si Machado inscrie Scor 1-1

Minutul 83 - Suporterii protesteaza la adresa deciziilor luate de arbitru

Minutul 76 - Lovitura libera peste Universitatea Cluj si Cotiga este eliminat. Antrenorul Cristian Neagu scoate echipa de pe teren

Minutul 69 - FC Arges e pe contraatac si Panait suteaza peste poarta

Minutul 62 - GOL FC Arges! Iulian Tames deschide scorul dintr-o lovitura libera de la 25 de metri

Minutul 52 - Bazzi rateaza deschiderea scorului. Matache retine sutul din 15 metri

Minutul 21 - Elias Bazzi centreaza, dar Matache retine

Minutul 12 - Acosta executa o lovitura libera de la 25 de metri, dar pe langa poarta