Claudiu Niculescu: "Acest rezultat ne aduce liniste"

Atacantul Universitatii Cluj, Claudiu Niculescu, a declarat la finalul partidei castigate impotrtiva Gloriei Bistrita ca acest rezultat "ne aduce liniste acum".

"La pauza ne-am motivat extraordinar, le-am spus si eu sa aiba incredere in ei, ca pot intoarce rezultatul si ne-a iesit acest lucru. A fost o presiune foarte mare. Putem considera ca acest rezultat ne aduce liniste acum", a declarat, la finalul partidei cu Gloria Bistrita, Claudiu Niculescu.

El a jucat in acest meci 36 de minute si a fost schimbat dupa ce Delgado a fost eliminat din joc, dupa ce a acumulat doua cartonase galbene. Partida Gloria Bistrita-U Cluj s-a terminat cu scorul de 2-4.