A innebunit Gigi Becali? Patronul Stelei vede blat la meciul Gloria Bistrita - CFR Cluj

Patronul echipei Steaua Bucuresti, Gigi Becali, a declarat la finalul meciului dintre Gloria si CFR ca a fost blat, rezolvat in repriza secunda.

"Daca se facea un aranjament la meciul asta, sa zicem ca fara 200.000 de euro nu dadeau meciul. Dar pentru ce sa plateasca CFR-ul 200.000 de euro daca ei nu mai pot sa se bata la titlu? Sau se puteau cumpara un jucator-doi, dar Padureanu nu mai face asa ceva.

Aaa... gata, e clara treaba! La pauza s-a intamplat ce trebuia sa se intample. Le-a fost frica sa nu le dea Moraes gol
", a spus Becali, la Gsptv.

CFR Cluj a castigat cu 3-0 meciul cu Gloria Bistrita. Golurile au fost inscrise in repriza secunda si "feroviarii" au reusit sa treaca de Steaua in clasament, ceea ce a atras si atacul lui Gigi Becali.